homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-38


#704 2008-04-12 15:48:20

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

pai si daca ne spui si noua,si te putem ajuta,nu e bine? Poate a mai trecut cineva prin asta,si a rezolvat cu bine,choc. Chiar daca tu spui ca nu te putem ajuta,poate chiar gasesti o rezolvare cu ajutorul nostru..

Offline

 



#705 2008-04-12 15:48:22

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

patfierbinte 18 patfierbinte 18

hjarta hjarta hjarta big_smile big_smile big_smile

teiubesc


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#706 2008-04-12 15:48:53

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

pai hai in cta o zi choco

 

#707 2008-04-12 15:49:24

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

patfierbinte 18 patfierbinte 18

hjarta hjarta hjarta big_smile big_smile big_smile

teiubesc

choco pota eiti face bine daca spui aici ce si cum te descarci si tu smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#708 2008-04-12 15:50:23

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

Chocolate22 a scris:

e de ordin psihic myha si nu e doar o depresie banala. aia se poate trata cu ceva muzica si plimbare etc.nu-s o persoana pesimista sau care sa stea sa boceasca ca asa i-au venit piticii pe creier. e mult mai rau pt ca problemele astea ma dustrug psihic. orice as face sa le rezolv apare solutia si pana la urma se destrama tot. trebuie sa intervina ceva de fiecare data si o iau de la capat. in momentul asta chiar nu mai gasesc nici o varianta ca sa pot rezolva si mai am o saptamana pana plec la ai mei in italia si trebuie sa rezolv cumva toate tampeniile astea ce se intampla.

sad sorry
dc nu mergi la psiho` ? neutral

psiho nu poate rezolva skumpi. nu ma poate ajta cu nimic. sunt capabila sa-mi ridic moralul singura doar ca azi trebuia sa se rezolve si s-a distrus tot. doar voi ma stiti pe mine ca fac caterinca mereu si glumesc cu voi. sincer nu am nevoie de un psiholog. am mai zis nu-s simple depresii pur si simplu trebuie sa caut solutii la problema si cand apar hop ca si dispar. cand incep sa zic ca e totul bine si se rezolva si fac rost si dreg intervine ceva si nu se mai poate rezolva sad


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Publicitate


loading...

#709 2008-04-12 15:51:00

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

andrutza a scris:

pai hai in cta o zi choco

acuma nu pot veni ca ma pregatesc sa merg la ai mei in italia smile plec duminica viitoare


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#710 2008-04-12 15:51:08

piticaAntipatica
Full member
De la: orasul celor 7coline mioritice
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 154

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

fetele,citisem intr-o zi si spuneati ceva de un remediu pentru durerile de gat.am racit si ma doar foarte tare. am dat search,dar nu am reusit sa gasesc sad


judeca fiecare raspuns

Offline

 

#711 2008-04-12 15:51:27

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am fost la cafea ... acuma ar cam trebui sa ma apuc de invatat tongue da asa nu am chef big_smile macar ii bine ca miam gasit ocupatie si am la cine ma gandi big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#712 2008-04-12 15:52:07

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

da choco poate putem macar sa te scoatem din starea asta smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#713 2008-04-12 15:52:45

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

dida a scris:

am fost la cafea ... acuma ar cam trebui sa ma apuc de invatat tongue da asa nu am chef big_smile macar ii bine ca miam gasit ocupatie si am la cine ma gandi big_smile

la cine la cine ? patfierbinte

 

#714 2008-04-12 15:54:01

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

am pus poze dincolo big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#715 2008-04-12 15:54:33

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

evilpink a scris:

patfierbinte 18 patfierbinte 18

hjarta hjarta hjarta big_smile big_smile big_smile

teiubesc

choco pota eiti face bine daca spui aici ce si cum te descarci si tu smile

eu m-am descarcat cu glumele facute aici de aia am zis mereu bine ca a fost forumul altfel cred ca innebuneam. cu voi am ras cu voi am plans. chiar mi-a fost de ajutor sa va citesc smile
pt voi puss ca toate imi sunteti dragi si pe fiecare va iubesc pt ca aveti ceva special. de fiecare m-am atasat mai ales de membrele active si la fiecare din voi tin dintr-un anumit motiv diferit la fiecare (nu mai stiu sa ma exprim citesc mesajul de 10 ori inainte sa-l postez ca numai greseli de ortografie fac si numai litere mananc rotfl )


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#716 2008-04-12 15:54:34

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

acuma am vazut tongue
nice big_smile

 

#717 2008-04-12 15:54:40

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

piticaAntipatica a scris:

fetele,citisem intr-o zi si spuneati ceva de un remediu pentru durerile de gat.am racit si ma doar foarte tare. am dat search,dar nu am reusit sa gasesc sad

daca vrei un remediu naturist eu iti recomad tinctura de propolis de la plafar smile iti dai cu ea in gat pe amigdale ustura de te indoaie dar e foarte bune.te ajuti cu betisoare de la farmacie pt.urechi ca sa il aplici smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#718 2008-04-12 15:55:16

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

skumpi a scris:

acuma am vazut tongue
nice big_smile

multu big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#719 2008-04-12 15:55:18

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

Chocolate22 a scris:

evilpink a scris:

patfierbinte 18 patfierbinte 18

hjarta hjarta hjarta big_smile big_smile big_smile

teiubesc

choco pota eiti face bine daca spui aici ce si cum te descarci si tu smile

eu m-am descarcat cu glumele facute aici de aia am zis mereu bine ca a fost forumul altfel cred ca innebuneam. cu voi am ras cu voi am plans. chiar mi-a fost de ajutor sa va citesc smile
pt voi puss ca toate imi sunteti dragi si pe fiecare va iubesc pt ca aveti ceva special. de fiecare m-am atasat mai ales de membrele active si la fiecare din voi tin dintr-un anumit motiv diferit la fiecare (nu mai stiu sa ma exprim citesc mesajul de 10 ori inainte sa-l postez ca numai greseli de ortografie fac si numai litere mananc rotfl )

si noi pe tine big_smile
sa vezi cand vine primavara ca te faci bine big_smile

 

#720 2008-04-12 15:55:35

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

piticaAntipatica a scris:

fetele,citisem intr-o zi si spuneati ceva de un remediu pentru durerile de gat.am racit si ma doar foarte tare. am dat search,dar nu am reusit sa gasesc sad

ce dureri de gat? vrei neaparat naturiste?
daca is dureri asemenatoare "rosului in gat" incerca sa iei oropivalone. face minuni smile


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#721 2008-04-12 15:58:08

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

si noi te iubim choco puss


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#722 2008-04-12 15:59:56

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

choco problemele sunt de ordin sentimental din cauza asta te deprimi ? smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.