homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Labioplastie-2


#20 2008-09-02 13:15:22

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Labioplastie

exact pitarello...pe langa ce senzatii domnesc in zona aia...asta mi se pare un fleac big_smile


cater to u boy hjarta

Offline

 

#21 2008-09-02 13:29:53

andrutza
Vizitator

Re: Labioplastie

aoleu ce fofo urate au alea din pozele de pe site....normal ca apeleaza la acest gen de operatie...cred ca si eu mi-as face daca a mea ar fi aratat asa...

 

#22 2008-09-02 14:09:36

mara21
Full member
Inregistrat: 2007-10-19
Mesaje: 539

Re: Labioplastie

mewee a scris:

am vazut si eu emisiunea despre stramtorarea vaginului...si aia da..chiar mi se pare ok pt  persoanele care intampina probleme din cauza asta...mai ales dupa mai multe nasteri. dar in privinta labioplastiei...nu... nu mi se pare ceva f grav...ce..ei isi fac lifting la bijuuri sau isi indreapta penisu' in caz k nu e drept? lol sau poate da si nu stiu eu big_smile

ba mai rau lol... si-l alungesc si ingroasa... lol
aseara am vazut pe explorer o emisiune care mi-a facut acklad acklad
un tip si-a facut alungire de penis... operatia a fost  foarte simpla. printr-o mica incizie, s-a eliberat un tendon. in urma acestei "eliberari", penisul s-a alungit cu 1 cm, DAR de acum vine treaba grea lol. ca sa se alungeasca cu 3 mm pe luna, tipul trebuie sa stea timp de 8 ore pe zi cu o greutate atarnata de... rotfl . dar 8 ore in capat, nu 7 ore si jumate ca atunci n-are niciun efect rotfl rotfl  rotfl
sau mai era unul care si-a facut 6 ani injectii cu silicon in penis... nu vreti sa stiti cum arata... I mean... it was huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuge. Dar, nu mai poate face sex... circumferinta testicolelor era de 50 de cm... iar penisul era cat un tun in miniatura. poate mai sunt pe aici fete care au vazut emisiunea...


Should I give up... or... should I just keep chasing pavements...?

Offline

 

#23 2008-09-02 14:26:40

roxanajust4you
Full member
Inregistrat: 2008-08-25
Mesaje: 259

Re: Labioplastie

am vazut si  eu dar astea au luato randeaua sant super scarbosi

Offline

 

#24 2008-09-02 14:30:56

alina_alina
Hero member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 2398

Re: Labioplastie

daca ar arata ca in pozele alea poate mi as face visslar

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-09-02 14:51:19

pitarello
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-08-06
Mesaje: 78

Re: Labioplastie

da cine naiba sta sa se uite atent la 'geografia' acelor labii ? hai sa fim seriosi, topicul asta a devenit cam comic!

Offline

 

#26 2008-09-02 15:09:30

mewee
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 145

Re: Labioplastie

mara21 a scris:

mewee a scris:

am vazut si eu emisiunea despre stramtorarea vaginului...si aia da..chiar mi se pare ok pt  persoanele care intampina probleme din cauza asta...mai ales dupa mai multe nasteri. dar in privinta labioplastiei...nu... nu mi se pare ceva f grav...ce..ei isi fac lifting la bijuuri sau isi indreapta penisu' in caz k nu e drept? lol sau poate da si nu stiu eu big_smile

ba mai rau lol... si-l alungesc si ingroasa... lol
aseara am vazut pe explorer o emisiune care mi-a facut acklad acklad
un tip si-a facut alungire de penis... operatia a fost  foarte simpla. printr-o mica incizie, s-a eliberat un tendon. in urma acestei "eliberari", penisul s-a alungit cu 1 cm, DAR de acum vine treaba grea lol. ca sa se alungeasca cu 3 mm pe luna, tipul trebuie sa stea timp de 8 ore pe zi cu o greutate atarnata de... rotfl . dar 8 ore in capat, nu 7 ore si jumate ca atunci n-are niciun efect rotfl rotfl  rotfl
sau mai era unul care si-a facut 6 ani injectii cu silicon in penis... nu vreti sa stiti cum arata... I mean... it was huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuge. Dar, nu mai poate face sex... circumferinta testicolelor era de 50 de cm... iar penisul era cat un tun in miniatura. poate mai sunt pe aici fete care au vazut emisiunea...

da bine astia sufera de ceva la cap...macar cele care isi fac acea operatie de stramtorare a vaginului au beneficii de pe urma ei...pe cand ei, cum ai spus si tu...poate nu mai pot face sex deloc neutral


cater to u boy hjarta

Offline

 

#27 2008-09-02 15:35:06

persifona
Vizitator

Re: Labioplastie

roxanajust4you a scris:

labioplastie
labioplastie
labioplastie
eu am gasit asta

roxana, ai warn. nu trebuia sa faci posturi consecutive pt a mai pune inca un link.

 

#28 2008-09-02 15:55:43

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Labioplastie

nush pana la urma fiecare face ce vrea...vorba fetelor, cine te vede? eventual iubitul, care ar trenui sa te iubeasca si cu labii nush cum...


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#29 2008-09-02 16:22:49

adydulce
New member
Inregistrat: 2008-08-28
Mesaje: 8

Re: Labioplastie

Am discutat subiectul cu cateva colege de birou si una din ele a recunoscut ca si-a facut o labioplastie.

Motivele ei au fost de 2 tipuri:
- "functional": se inflamau tare cand mergea mult pe bicicleta si se intampla ca in timpul penetrarii sa fie agatate si trase in interior si era dureros
- estetic: se vedeau nasol vara prin costum de baie

Offline

 

#30 2008-09-02 21:17:18

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Labioplastie

eu mi'as face big_smile
ar fi ca un lifting
pana la urma de ce nu? lol


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#31 2008-09-03 00:15:17

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: Labioplastie

nu stiu cine e de vina ptr. complexele care se fac pe tema asta.eu una am labiile mai mari dar nu sunt complexata de asta, as fi vrut sa fie mai mici insa nu o sa ma operez acuma ptr asta.
insa m-am simtit foarte prost odata prin liceu cand o colega adusese aceasta tema in discutie si vorbea cu atata dezgust despre asta de parca ea ar fi ajuns in pat cu ....
cat despre barbati, daca chiar tin la tine vor avea grija si vor fi foarte atenti ca sa nu dezvolti acest,sau vreun alt complex.


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

#32 2008-09-04 19:04:20

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Labioplastie

Klaudyia a scris:

E normal ca una dintre labii sa fie mai mare dkt cealalta??

Asa cum nici cei doi sani ai femeii nu sint identici, nici labiile nu sint perfect simetrice si identice.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#33 2008-09-04 20:37:13

andrutza
Vizitator

Re: Labioplastie

o fi punctul lui de vedere, dar eu cand ma uit la pozele alea nu stiu nu-mi palce ce vad...nu-mi plac labiile alea parca atarna asa.

 

#34 2008-09-04 21:09:29

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Labioplastie

yo cand am vazut pozele postate de roxana ..am ramas un pic.. :\ pt k nu shtiam ca pot arata si asa.. nu k ar fi urat... in fine .. imp e sa iti iubesti corpul si daca ai astfel de labii si nu te poti bucura de corpul tau si iti permiti fa-i laiboplastie...  daca ti le accepti si te poti bucura de tine e f ok. aq...norocul fiecareia... big_smile

cat depspre punctul de vdr al tipului ala nu am avt rabdare sa citesc tot.. da asta e fiecare q parerea lui poate unui barbat ii plac mai lungi si altuia mai scurte.,.. fiecare qm vede...

yo Slava Domnului nu tre sa imi fac probleme de operatii estetice pt imi accept corpul asa cum .. daca nu probabil k m-as gandi si la o operatie estetica.. nu vb de laiboplastie ci in general big_smile


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#35 2008-09-04 21:25:58

dreamer
Sr. member
Inregistrat: 2008-05-05
Mesaje: 1567

Re: Labioplastie

wow
cine ar sta sa posteze ditamai parerea despre marimea labiilor..asta nu kred k avea ce face
lol


Dance like nobody is watchin....

Offline

 

#36 2008-09-19 02:49:59

marian
New member
Inregistrat: 2007-07-10
Mesaje: 27

Re: Labioplastie

eu zic sa va lasati labiile asa cum sunt...doar la urma urmei cat de mari pot fi? rotfl


|Ca sa ajungi sa faci dragoste trebuie mai intai sa faci sex...|

Offline

 

#37 2008-09-19 04:46:55

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Labioplastie

Da.. sunt cateva cazuri extreme..  smile Personal am avut si eu ocazia sa vad o pereche de labii de cam 3 cm dar atat smile

Offline

 

#38 2008-09-19 05:14:10

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Labioplastie

Nu m-a deranjat prea mult smile Mi s-a parut curios dar nu a afectat "the outcome" tongue

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.