homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?-2


#20 2008-09-12 19:15:37

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Pai da, vdaiana, le umilesc pe fetele alea lol

Offline

 

#21 2008-09-12 19:23:12

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

vdaiana a scris:

Danisia a scris:

dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba....

Adica se duc acolo sa faca treaba si mai si platesc pt asta? Fffff tareeee lol

gresita conceptie...
pai lasa-l de vreo 2-3 ori cu buza umflata sa vezi cum isi pune si el corpul in functiune.
da lasa-l ....nu sa cedezi tot tu.intr-o zi chiar te vei plictisi,mereu tu...
mai bine sanctioneaza-l acum decat sa ai ce corecta pe viitor ...

Offline

 

#22 2008-09-12 19:26:40

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

L-am lasat si cu buza umflata si degeaba ...face o data treaba si el dupa cce se supara pe mine si dupaia o  iau de la inceput....elol  eu ma gandeam la ceva sa il incite sa faca el treaba....nu sa-i zic k e impoltent sau altele

Ultima oara a fost editat de Danisia (2008-09-12 19:27:45)


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#23 2008-09-12 19:33:45

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Baga nasul aici wink
http://forum.anticonceptionale.ro/viewt … 66#p691466
http://forum.anticonceptionale.ro/viewt … 95#p691495

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2008-09-12 19:38:26)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#24 2008-09-12 19:34:12

smile_my
Banat
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 894

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

la noi din contra.... el e cel f activ, eu cea lenesa tongue , chiar si cand sunt deasupra face el treaba mai multa ca mine lol tzuca-l mama pe el de barbat...munceste 10ore pe zi si noaptea inca cel putin 2 numbers lol

Ultima oara a fost editat de andreea cop (2008-09-12 21:07:52)


Chiar daca in al noualea cer stelele-si cauta partener sa-l tina cu miere si lapte,tu ai ales sa ramai pe pamint cu iubirea facind legamint, stiind ca in ceruri e frig si e noapte .   hjartahjartahjarta

27+

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-09-12 19:35:12

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Danisia a scris:

Da a explicat de ce nu-i place sa faca treaba....lol dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba... (dar el nu se duce pt k nu le suporta).

astea suna a idei preconcepute...
danisia,nu'i spune in nici un caz k 'i impotent  big_smile o sa te urasca pt asta

Offline

 

#26 2008-09-12 19:43:24

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Cum zicea cineva mai sus..incercati mai multe pozitii in care sa munciti aman2 sau mai mult el..E prea comod baiatul asta,ii trebuie niste bataitza big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#27 2008-09-12 19:45:58

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Daaaaaaaaa e prea comod...nimik nu ar face  in pat doar sa stea...si cum sa il conving la alte pozitii sau locuri???   k daca nu e in pat incepe akolo si imi zice hai sa continuam in pat


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#28 2008-09-12 19:58:41

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Danisia a scris:

Daaaaaaaaa e prea comod...nimik nu ar face  in pat doar sa stea...si cum sa il conving la alte pozitii sau locuri???   k daca nu e in pat incepe akolo si imi zice hai sa continuam in pat

infierbanta'l bine pana ce vezi k nu'si doreste nmk altcv decat sa....asa.wink...si apoi prefa'te....inactiva diablo
dak prefera sa n'o faceti decat sa detina el controlul atunci poti sa'i spui linistita k are o problema

Offline

 

#29 2008-09-12 20:41:41

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

delyutza* a scris:

la mine ae fii asa : cum sa fac sa fiu yo mai activa in pat?? k's tare puturoasa rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

asa si eu cam totimpul el face treaba...din cand in cand ma mai pune la treaba dar pana la urma tot el o termina...rareori eu:rodna:rodnarrodnarrodnarrodnarrodnar


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#30 2008-09-12 20:56:56

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

la mien el e spiridus..nu ma slabeste


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

#31 2008-09-12 22:22:56

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

eu ii zic verde in fata "Nu am chef sa ma misc eu azi" lol si se executa daca vrea sex tongue


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#32 2008-09-12 23:05:00

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

nici lu iubi nu ii prea place sa fie el deasupra. zice ca se excita f tare si se termina repede si de aia ma mai pune pe mine deasupra. dar saracu mai face si el febra musculara la maini si la fund cand am chef sa fie el on top si nu comenteaza. vorbeste cu el, rasfoiti o carte kamasutra si poate poate, sau daca nu zi`i ca mai vrei si alte pozitii, sa ia si el initiativa ca incepi sa te plictisesti.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#33 2008-09-13 00:45:04

dt
Full member
De la: analele moldovei.
Inregistrat: 2007-10-26
Mesaje: 635

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

daca as fi in locul tau....... m-as pune eu deasupra si in vreo 40-50 secunde as mima un orgasm si gata, m-as lasa moale pe el si gataaa


cuc.

Offline

 

#34 2008-09-13 01:07:46

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Danisia a scris:

Daaaaaaaaa e prea comod...nimik nu ar face  in pat doar sa stea...si cum sa il conving la alte pozitii sau locuri???   k daca nu e in pat incepe akolo si imi zice hai sa continuam in pat

Cum il convingi? pai pui piciorul in prag,ii spui:eu vreau asa,si'asa..nu e corect sa faceti numai cum vrea el.
Singura modalitate este sa vb iarasi cu el si sa'i spui ca nu mai merge asa..alte trucuri nush daca o sa aiba efect.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#35 2008-09-13 03:21:27

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba... (dar el nu se duce pt k nu le suporta).

Vai.. am trait s-o vat si p'asta. Nu am fost personal niciodata la "profesioniste" dar am prieteni care s-au dus. Fals oricum.

Cat despre "problema" ta negociaza cu el. 50%-50%. Eu unul imi dau extrem de greu drumul daca e domnisoara deasupra dar ea se simte minunat asa ca "ma sacrific". De aceea facem un 50-50 onorabil si iesim EXTREM de bine amandoi de fiecare data. smile

In legatura cu preconceptia lui: este o tampenie. Nu exista asa ceva precum "numai la curve stau barbatii deasupra". E un lenes si trebuie sa puna osul la treaba. Eu unul am o satisfactie imensa stiind ca munca mea i-a adus orgasme multiple domnisoarei si ca nu mi-am adus contributia numai prin erectie. Cel mai misto sentiment posibil e sa fiti amandoi transpirati de picura apa de pe fiecare colt al corpului vostru de la cat ati investit amandoi.

Offline

 

#36 2008-09-13 03:21:54

skumpi
Vizitator

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

si mie imi place el deasupra si la el ii place eu deasupra da facem cu randu... sau il mai pacalesc da nu vface el mutre cand ii vorba d sex.... orice pozitie ii buna lol

 

#37 2008-09-13 23:12:45

sweet girl
Full member
Inregistrat: 2008-08-09
Mesaje: 764

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

asa e si la mn andra

Offline

 

#38 2008-09-14 12:57:02

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Hugsy a scris:

dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba... (dar el nu se duce pt k nu le suporta).

Vai.. am trait s-o vat si p'asta. Nu am fost personal niciodata la "profesioniste" dar am prieteni care s-au dus. Fals oricum.

Cat despre "problema" ta negociaza cu el. 50%-50%. Eu unul imi dau extrem de greu drumul daca e domnisoara deasupra dar ea se simte minunat asa ca "ma sacrific". De aceea facem un 50-50 onorabil si iesim EXTREM de bine amandoi de fiecare data. smile

In legatura cu preconceptia lui: este o tampenie. Nu exista asa ceva precum "numai la curve stau barbatii deasupra". E un lenes si trebuie sa puna osul la treaba. Eu unul am o satisfactie imensa stiind ca munca mea i-a adus orgasme multiple domnisoarei si ca nu mi-am adus contributia numai prin erectie. Cel mai misto sentiment posibil e sa fiti amandoi transpirati de picura apa de pe fiecare colt al corpului vostru de la cat ati investit amandoi.

Subscriu si sunt de acord!!!
Acum sa-ti mai spun ceva...s-ar putea sa fie doua lucruri:ori daca sta deasupra ejaculeaza mai repede....ori nu poate ejacula decat daca esti tu deasupra.Oricum,raspunsul lui este total fals,iar faptul ca tu,,muncesti,,iar el se simte decat bine...Hm! Si faptul ca nu vrea decat cu tine deasupra...ca ati facut-o rar pe ,,la spate,,si repede la loc...in pozitia lui preferata...nu da dovada de un pic de egoism?Pana la urma depinde cum te simti tu cu el in pat...cat de satisfacuta esti...si cat ai de gand sa fii numai tu cea,,activa,,....


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.