homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?-3


#39 2008-09-14 13:14:15

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Sa va spun ce am facut....rotfl  ne-am certat din diferite motive si cand comentam noi ce deranjeala pe unu la altu i-am spus ceva de genu : " M-am saturat sa tot stau eu deasupra fii si tu mai activ" ...din cauza aia mi-a pierit si cheful de sex....si nu a mai zis nika....oricum ne-am certat de tot din alte motive.....asa k akum sunt solloooooo


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#40 2008-09-14 14:13:57

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Danisia a scris:

Sa va spun ce am facut....rotfl  ne-am certat din diferite motive si cand comentam noi ce deranjeala pe unu la altu i-am spus ceva de genu : " M-am saturat sa tot stau eu deasupra fii si tu mai activ" ...din cauza aia mi-a pierit si cheful de sex....si nu a mai zis nika....oricum ne-am certat de tot din alte motive.....asa k akum sunt solloooooo

imi pare rau pentru tine denisa, dar daca va iubiti va vei impaca wink


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#41 2008-09-14 14:48:08

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Doamne ce idei preconcepute,cum adica doar pe curve sa le fu*a,pai ce barbat e el:punish:
Spune-i ca ai si u nevoi,dorinte,fantezii, ca un barbat adevarat ar trebuii sa faca tot ce ii sta in putinta sa-si satisfaca partenera.
mult succes! signof10


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

#42 2008-09-14 14:56:24

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

am trait s-o citesc si p-asta... lol eu asta vroiam sa-ti sugerez sa faci Denisia lol daca e chiar asa egoist in pat...


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#43 2008-09-14 15:03:22

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

ella_nicegirl a scris:

Hugsy a scris:

dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba... (dar el nu se duce pt k nu le suporta).

Vai.. am trait s-o vat si p'asta. Nu am fost personal niciodata la "profesioniste" dar am prieteni care s-au dus. Fals oricum.

Cat despre "problema" ta negociaza cu el. 50%-50%. Eu unul imi dau extrem de greu drumul daca e domnisoara deasupra dar ea se simte minunat asa ca "ma sacrific". De aceea facem un 50-50 onorabil si iesim EXTREM de bine amandoi de fiecare data. smile

In legatura cu preconceptia lui: este o tampenie. Nu exista asa ceva precum "numai la curve stau barbatii deasupra". E un lenes si trebuie sa puna osul la treaba. Eu unul am o satisfactie imensa stiind ca munca mea i-a adus orgasme multiple domnisoarei si ca nu mi-am adus contributia numai prin erectie. Cel mai misto sentiment posibil e sa fiti amandoi transpirati de picura apa de pe fiecare colt al corpului vostru de la cat ati investit amandoi.

Subscriu si sunt de acord!!!
Acum sa-ti mai spun ceva...s-ar putea sa fie doua lucruri:ori daca sta deasupra ejaculeaza mai repede....ori nu poate ejacula decat daca esti tu deasupra.Oricum,raspunsul lui este total fals,iar faptul ca tu,,muncesti,,iar el se simte decat bine...Hm! Si faptul ca nu vrea decat cu tine deasupra...ca ati facut-o rar pe ,,la spate,,si repede la loc...in pozitia lui preferata...nu da dovada de un pic de egoism?Pana la urma depinde cum te simti tu cu el in pat...cat de satisfacuta esti...si cat ai de gand sa fii numai tu cea,,activa,,....

Subscriu si eu, e clar ca nu e asta motivul real, si ce fel de a te santaja......adica indirect ti-a sugerat ca daca nu o faci cum spune el esti curva yikes ce mai om.....


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-09-16 02:29:16

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

hjarta m-am impacat cu iubi meu si vreau sa va zic k am avut parte de o partide de sex superrrrrrrrr   a fost exact cum a trebuit adika marfa!!!......acum tot  ce sper e sa ramana mai activ in continoare sa nu o luam iar de la capat...dar asta cu timpul o sa vad......va pup


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#45 2008-09-16 11:33:22

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Hugsy a scris:

dupa parerea lui doar la curve fac barbatii treaba... (dar el nu se duce pt k nu le suporta).

Vai.. am trait s-o vat si p'asta. Nu am fost personal niciodata la "profesioniste" dar am prieteni care s-au dus. Fals oricum.

Am 'auzit-o' si p'asta..... de unde le-or scoate nu stiu... sa puna osu la treaba si sa lase vrajeala wink


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#46 2008-09-16 15:07:10

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Danisia a scris:

hjarta m-am impacat cu iubi meu si vreau sa va zic k am avut parte de o partide de sex superrrrrrrrr   a fost exact cum a trebuit adika marfa!!!......acum tot  ce sper e sa ramana mai activ in continoare sa nu o luam iar de la capat...dar asta cu timpul o sa vad......va pup

ma bucur pt tine
sper ca iubi tau sa o tina tot asa...sa fie activ...poate i`a venit mintea la cap si a lasat lenea de o parte big_smile pusspusspuss


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#47 2008-09-16 19:28:46

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Mersi fetelor...sa vedem ce o sa fie in continoare


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#48 2008-09-16 22:09:18

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

o sa fie bine Danisia. puss


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#49 2008-09-17 17:44:02

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Vai de capul meu.... Am auzit eu povesti dastea ciudate, cu femeia mereu deasupra, dar nu am crezut. Dupa umila mea parere, barbatul e construit anatomic sa stea deasupra rotfl  Nush, e altfel, cum sa faci tu ca femeie totul?
La noi el sta deasupra...eu doar ocazional rotfl Sunt si mai lenesa, dar nush, ne echilibram altfel....

App, am o mica intrebare, dak tu stai tot timpul deasupra si te caznesti asa...orgasm ai?


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#50 2008-09-19 02:23:33

marian
New member
Inregistrat: 2007-07-10
Mesaje: 27

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

voi vorbiti de iubiti vostri...eu nu stiu cum sa o conving sa fie ea mai activa rotfl2


|Ca sa ajungi sa faci dragoste trebuie mai intai sa faci sex...|

Offline

 

#51 2008-09-20 23:37:55

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Lelaina a scris:

Vai de capul meu.... Am auzit eu povesti dastea ciudate, cu femeia mereu deasupra, dar nu am crezut. Dupa umila mea parere, barbatul e construit anatomic sa stea deasupra rotfl  Nush, e altfel, cum sa faci tu ca femeie totul?
La noi el sta deasupra...eu doar ocazional rotfl Sunt si mai lenesa, dar nush, ne echilibram altfel....

App, am o mica intrebare, dak tu stai tot timpul deasupra si te caznesti asa...orgasm ai?

Da am orgasm de fiecare data..poate si de 2 ori pt k deja stiu pozitiile care ma avantajeaza si le schimb mereu....doar k m-am plictisit mereu eu!!..vreau ceva nou.Ne-am impacat de vreo 6 zile parca dar nu am avu tocazia sa facem prostii decat de 2 ori....prima data a fost activ si la dus era logic sa fie...ast continoarea...patfierbinte


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#52 2008-09-22 20:28:34

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Sa auzim de bine Danisia...

Eu sincer iti zic, daca al meu ar face asa ceva, una doua l-as da de-a dura din pat (chit ca e patul lui)... Eu is mai egoista si hedonista in pat, recunosc...dar nici chiar asa...corect e sa fie un 50-50 cat de cat in cuplu, chiar si la orizontala.


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#53 2008-09-23 02:04:52

skumpi
Vizitator

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

noi mai nou...incepem cu mine deasupra lol si terminam cu el deasupra rotfl doar sfarsitu e cel mai tare tummenupp

 

#54 2008-09-23 11:58:31

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

Ii dai sa bea Prigat. Si va fi activ in pat.



- dublura de picioare

Ultima oara a fost editat de Leo (2008-09-23 12:04:01)

Offline

 

#55 2008-09-23 16:07:13

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

lol de-ar avea prigatul efectul ala, eu ca mata aia as face toata ziua lol

Offline

 

#56 2008-09-23 17:25:58

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

hmmm o avea acelasi efect si asupra apetitului lui sexual? e cam scazut...


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#57 2008-09-23 17:32:03

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Cum iti convingi iubitul sa fie mai activ in pat?

_alexa_ a scris:

hmmm o avea acelasi efect si asupra apetitului lui sexual? e cam scazut...

o fi sucul sursa de energie dar cu siguranta nu rezolva si alte probleme wink

da-i ciocolata big_smile   eu devin horny de la cioco si cafea tongue

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.