homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Despre celulita


#1 2008-09-28 15:22:08

lalky
Full member
Inregistrat: 2008-07-20
Mesaje: 276

despre celulita

buna fetelor demult n-am amai fost pe aici ...vreau sa stiu stiti careva dintre voi stie ceva impachetari care le poti face singura acasa ? de ex. cu cafea, contra celulitei...de cand am inceput sa iau ac simt asa..niste dureri sub piele si cred ca e celu. si vreau sa fac si eu ceva impachetari simple acasa ...situatia financiara nu-mi permite..bine fac si sport dar as vrea de la daca stiti cele care practica acasa sa.mi dati si mie un ex  smile

Offline

 



#2 2008-09-28 15:41:39

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: despre celulita

lalky.... mai sunt topicuri pe tema asta
da o cautare si ai sa gasesti


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#3 2008-09-28 15:41:43

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: despre celulita

mai sunt subiecte asemanatoare asa ca te rog posteaza acolo si il voi sterge eu pe acesta

http://forum.anticonceptionale.ro/t4786-celulita--.html


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#4 2009-01-30 20:46:03

nikko20
Full member
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 695

Re: despre celulita

am auzit de alge marine (se gaseste la plafar)


"o lume in care ne iubim,tu ma ai,ma vrei,iar eu te privesc si nu-mi ajunge,te tin si nu ma satur,te am.....si...te mai vreau!!!!"

Offline

 

#5 2014-05-09 02:31:50

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: despre celulita

Cand va dati cu o crema anticelulitica, cum faceti sa nu ajunga in zona inghinala unde ustura? rodnar Plus ca si chilotul se freaca de coapsele unse; poate un chilot tanga m-ar sabota mai putin. In orice caz, crema aia ar trebui sa intre in piele destul de repede, nu?! hmm
Nici nu a intrat bine in piele, oricat de mult am masat, si am mai observat ca zonele de piele anterior unse si masate au "transpirat" intre timp yikes (ca si cum pielea s-ar fi sufocat/incins); raman cumva naclaita cu crema, cu totul. Cah. Trebuie sa o si tamponez cu servetele?

Ultima oara a fost editat de jeannie (2014-05-09 03:08:28)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2014-05-09 09:56:28

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: despre celulita

nu vreau sa mananc ce nu trebuie, dar stiu ca poti sa te stergi. eu cand mergeam la masaj ma umplea cu ulei cu ardei iute (groaznic, te arde peste tot lol ), iar cand era vorba sa plec, ma stergeam ca nu puteam sa imi iau hainele pe mine lol


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#7 2014-05-09 10:54:26

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: despre celulita

mie nu mi s-a intamplat sa-mi ajunga prin alte parti  nustiu
unele creme anticelulitice intra foarte greu in piele tocmai in ideea de a te masa cat mai mult... exista si unele mai usoare, cu textura de gel (supliform) sau cu efect de racire

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.