homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Iubire ca la inceput-2


#20 2008-11-12 00:31:27

andrei1969
New member
Inregistrat: 2008-10-31
Mesaje: 16

Re: iubire ca la inceput

Frumos spus andrulina, in mesajul de mai sus, dar ce te faci cind nu poti sa controlezi decit o singura parte.
Aceea parte este cel care doreste si iubeste, respecta ce te faci cu partea opusa?
Poate ai vreo solutie fiabila eu nu am gasit una pina acum.

Offline

 



#21 2008-11-12 13:48:17

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: iubire ca la inceput

Pai andrei poate nu e sufletul pereche, poate au intervenit anumite probleme intre voi...citisem pe alt topic ca ai zis ca tu i-ai gresit ei cu anumite chestii poate asta a determinat-o sa fie altfel fata de tine si ai indepartat-o fara sa vrei si fara sa-ti dai seama de langa tine. Nu cunosc in amanunt povestea ta, cert e ca atunci cand doi oameni sunt facuti unul pt celalalt chiar rezista multor piedici si tot impreuna vor fi. N-am specificat in mesajul de mai sus ca totul tb sa fie perfect intr-o relatie...nici n-ar avea cum pt ca vrand nevrand tot apar anumite discutii si conflicte la un moment dat, dar daca mai exista acea iubire din partea amandurora se poate ca relatia sa reinvie chiar si dupa o despartire. Asta ti-o spun din proprie experienta pt ca am trecut prin asa ceva.

Offline

 

#22 2014-02-16 14:18:55

piazabuna
Membru
Inregistrat: 2013-12-11
Mesaje: 2

Re: iubire ca la inceput

Oare exista DRAGOSTEA? Eu cred ca nu.
Exista doar... DOVEZI DE DRAGOSTE

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.