homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Numai al meu e asa?!?!?!-3


#39 2007-09-11 13:15:02

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: numai al meu e asa?!?!?!

al meu face rar chestii deastea da si cand face e un scump....stiu ca faceam o promotie in kaufland la cereale si el trebuia sa vina de la facultate ...si eu tot il sunam si nimic ...si nu stiam dc numi raspunde...si numa lam vazut ca vine cu un trandafir ...atata a fost de scump .. big_smile si iam sarit in brate acolo in mijlocul magazinului tongue
mai vine la mine dimineata cand dorm ca sa ma trezeasca el sa ma vada asa somnorici si stam la cafea big_smile ii f scump


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 



#40 2007-09-11 16:57:16

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: numai al meu e asa?!?!?!

dida a scris:

micaella4 a scris:

mai fetele, al vostru cum se comporta in preajma mamei voastre?
intreb pt ca al meu...nu scoate 2 cuvinte... bine, pune niste intrebari formale si dupa aia...liniste. tot trage ea de el, dar nik.
i don't like it.

al meu se intelege f bine cu mama ...si povesteste de toate nare treaba
eu cu mama is ceva de genu gilmore girls .... ii tanara frumoasa si ne intelegem f bine ...chiar aseara am stat toti 3 eu el si mama la povesti pana pe la 12 si asa fain a fost big_smile

ce norocoasa esti, dida ! asa imi doream si eu... se inteleg bine, nimic de zis, dar nu sunt asa apropiati, si nici eu cu mama nu sunt f apropiata. as fi vrut o mama-prietena, tanara, cu mentalitatea mea, dar asta e. o iubesc oricum smile

Offline

 

#41 2007-09-11 17:04:09

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: numai al meu e asa?!?!?!

eu as vrea sa fie mai romantic:(sa mi adca florii cer oare prea mult,insa el mi a zis ca nu sh sa fie romantic..insa vreau macar sa se straduiasca:(


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#42 2007-09-11 17:13:26

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: numai al meu e asa?!?!?!

asa era si al meu, nu prea romantic.. da s-a skimbat, ma surprinde uneori. imi aduce flori numai la ocazii, recunosc, (ultima oara mi-a trimis prin curier de ziua mea, trandafiri, cu biletel, mesaj, tot tacamul.. a fost super surpriza) dar compenseaza cu modul in care se poarta cu mine si cu cadourile pe care le primesc de la el, care sunt mereu romantice si pe gustul meu.

Offline

 

#43 2007-09-11 17:26:39

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: numai al meu e asa?!?!?!

al meu imi my daruieste flori de ziua mea si cnd e 8 martie asa.in rest el nu da banii pe flori.. oricum se cam ofilesc ce-i drept si asa pot sa zik k at cnd mai iesim el imi ia o bere sau un suc dk vreau si-mi plateste el, asa ca nu-mi trebuie neaparat flori tongue. si pot sa zik k  my seintampla s fie romantik in unele zile si  nushu e asa tandru.. prin comportament smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-11 17:50:17

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: numai al meu e asa?!?!?!

adina84 a scris:

asa era si al meu, nu prea romantic.. da s-a skimbat, ma surprinde uneori. imi aduce flori numai la ocazii, recunosc, (ultima oara mi-a trimis prin curier de ziua mea, trandafiri, cu biletel, mesaj, tot tacamul.. a fost super surpriza) dar compenseaza cu modul in care se poarta cu mine si cu cadourile pe care le primesc de la el, care sunt mereu romantice si pe gustul meu.

pai ce i ai facut sa se svhimbe da si mie reteta:)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#45 2007-09-11 19:41:46

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: numai al meu e asa?!?!?!

reteta ? smile  pai a fost cursul firesc al relatiei noastre... l-am innebunit treptat big_smile s-a indragostit tot mai tare... (eu la fel.. ). erau in el romantismul si sensibilitatea iar eu am reusit sa il fac sa fie tandru, sa fie el. iubirea e reteta wink

Offline

 

#46 2007-09-11 21:54:42

persifona
Vizitator

Re: numai al meu e asa?!?!?!

Las-o-ncolo de iubire, ca de iubit s-al meu ma iubeste, da flori numai la ocazii.. asa nu-mi place asta.. prefer de 1 miliard de ori mai mult o floare asa, spontan, chiar rupta dintr-o gradina, o buruiana de pe strada, orice (sa vad si eu ca s-a gandit la mine), decat trandifiri rosii de Valentine's neutral

 

#47 2007-09-11 22:20:04

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: numai al meu e asa?!?!?!

eu uneori ma rusinez cu al meu in mijlocul parcului acolo unde e semnul ala nu calcati iarba nu rupeti florile ,amenda de 1mil de lei ...el de acolo imi rupe flori...toata lume se uita la el si eu ma fac rosie ca racu.
imi duce flori multe uneori nu mai am vaza unde sa le pun dar se gaseste incele din urma.iar de zilele mele sau de 1 8 martie sau mai stiu eu ce atunci chiar sa te tzii ca as da si la vecini.
inainte nici el nu-mi lua dar il puneam eu sa-mi ia flori ca-mi place aia sau aia si acum daca intorc capu pe strada dupa o floare mi-o ia fara sa-i zic eu.
era o replica dintr-un film nu stiu exact care dar suna asa:"as vrea sa-mi aduca flori pt ca e miercuri" cam asa se intampla si la mine:))


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#48 2007-09-11 22:20:59

persifona
Vizitator

Re: numai al meu e asa?!?!?!

Pai vreau si eu sa-mi aduca maine pentru ca e miercuri sad of

 

#49 2007-09-11 22:24:24

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: numai al meu e asa?!?!?!

pai daca -i ceti poate ca-ti aduce:)))eu uneori asa fac cand vad ca a cam uitat il iau si-i zic "tu nu vezi ca-i cam trista csa nu-mi mai iei si u o floare:D" si el a doua iz e cu buchetul la usa:))oricum i-am zis ca atunci cand o sa fim la casa noastra nu va fi o zi fara sa am flori in casa.
oricum eu nu prea duc lipsa de flori pt ca imi cumpar singura:D


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#50 2007-09-11 22:25:45

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: numai al meu e asa?!?!?!

pai asa sunt ei, saracii. Nu se pricep prea mult la surprize si cadouri. Prietenul meu sa straduieste si el, si deja a evoluat mult in privinta asta. smile dar nu trebuie sa ne asteptam ca ne ghicesc ei cele mai ascunse dorinte, ca si cea mai buna prietena. Oricum, intentia conteaza mai mult...mai bine un cadou nu tocmai reusit, decat sa uite de ziua ta, nu?


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#51 2007-09-11 22:31:53

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: numai al meu e asa?!?!?!

nu se pune problema sa uite de ziua noastra ...ar fi nesimtire curata din partea lui si sigur nu l-as ierta si daca l-as ierta i-as scoate ochii in fiecare zi:))cu asta


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.