homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum procedati dupa o partida de amor :)-3


#39 2008-12-16 15:19:27

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

nici eu n-am probleme sa fug la baie dupa. intotdeauna avem in camera servetele de hartie sau servetele umede. Si dupa ce se termina in mine ma sterg frumos, sau ma sterge el, si mai bine hjarta si tot stau la el in brate big_smile
Nu ma deranjeaza sperma, daca se termina pe mine tot asa facem, ne stergeam si gata. asa ca nu e nici o diferenta..ma sterg bine si acolo jos, ma mai screm un pic sa iasa toata sperma tongue si im bratele lui asa dezbracati..ce bine e big_smile
in final ajungem si noi la baie da de ce sa stricam minunatia de moment cu asa ceva?

daca nu avem hartie la noi..e mai nasoala treaba ca tre sa-l trimit pe el la baie sa-mi aduca hartie ca nu ma pot nici ridica din pat ca curge. Si el vine cu hartia, ma sterg, si tot la el in brate big_smile hjarta


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#40 2008-12-16 15:46:20

girlish
Full member
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 889

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

princesss a scris:

copilu a scris:

eu nu am cum sa ajung pana la baie ca imediat ce ma ridic (in fund sau in picioare) mi se scurge tot si folosim un prosop curat sau servetele.. si nu fugim la baie nici dupa.. ne mai giugulim, alintam  si poate mai continuam si abia dupa la dus cu noi..  nu am nici o treaba cu senzatia cand se scurge  sperma, nu mi se pare deloc aiurea..

eu am cum sa ajung la baie,dar sincer e ultimul lucru la care ma gandesc,pai e mult mai placut sa me tinem in brate unul pe celalalt cat se poate de mult  hjarta ,de obicei o luam de la capat si intr'un final mgm si la baie(el primu intotdeauna)  smile

de ce el primul intotdeauna? nu ar trebui mai degraba sa te duci tu, fiindca tu risti sa dezvolti o infectie datorita spermei ce ramane in tine?

si eu zic ca prezervativul e cea mai curata solutie, dupa cum zicea careva mai sus. mai nasol cu mirosul ala de latex dar atata bai sa fie smile


"Eu nu sunt altceva decât
o pată de sânge
care vorbeşte."
Nichita Stanescu

Offline

 

#41 2008-12-16 15:57:47

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

ne ridicam frumos mergem amandoi la baie si ne spalam


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

#42 2008-12-16 16:10:22

leeah
Full member
Inregistrat: 2008-05-02
Mesaje: 756

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Alina Delia a scris:

ne ridicam frumos mergem amandoi la baie si ne spalam

offtopic vezi ca ti-am raspuns la intrebarea de la celalalt topic, legata de ginecologi tongue

Offline

 

#43 2008-12-16 16:11:28

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

leeah a scris:

Alina Delia a scris:

ne ridicam frumos mergem amandoi la baie si ne spalam

offtopic vezi ca ti-am raspuns la intrebarea de la celalalt topic, legata de ginecologi tongue

danke puss


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-12-16 17:13:51

vulpi
Full member
Inregistrat: 2008-11-10
Mesaje: 513

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

ancutika a scris:

nici eu n-am probleme sa fug la baie dupa. intotdeauna avem in camera servetele de hartie sau servetele umede. Si dupa ce se termina in mine ma sterg frumos, sau ma sterge el, si mai bine hjarta si tot stau la el in brate big_smile
Nu ma deranjeaza sperma, daca se termina pe mine tot asa facem, ne stergeam si gata. asa ca nu e nici o diferenta..ma sterg bine si acolo jos, ma mai screm un pic sa iasa toata sperma tongue si im bratele lui asa dezbracati..ce bine e big_smile
in final ajungem si noi la baie da de ce sa stricam minunatia de moment cu asa ceva?

daca nu avem hartie la noi..e mai nasoala treaba ca tre sa-l trimit pe el la baie sa-mi aduca hartie ca nu ma pot nici ridica din pat ca curge. Si el vine cu hartia, ma sterg, si tot la el in brate big_smile hjarta

si noi facem la fel dc sa fugim imediat la baie atunci cand e cel mai frumos doar daca ne grabim sau trebuie sa plecam dam fuguta la baie.ideea cu servetelele e cea mai buna.

Offline

 

#45 2008-12-16 17:23:36

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Fetele, din ce am citit aici m-ati convins si mai mult ca e bine ca folosesc prezervativul. Mi se pare atata complicatie cu terminatul inauntru. Acum nu vreau sa fac reclama, dar chiar n-am avut nicio grjia de genul asta. Stai dupa cat vrei, te duci la baie cand vrei si daca vrei, te poti bucura de momentele de dupa. In plus, nu risti sa iei vreo BTS de la el (decat cele care se iau doar prin atingere hmm ). Mie mi se pare cea mai curata solutie. Si e si placuta, poti profita de momente de tandrete si dupa. Gata, nu mai fac reclama smile

Offline

 

#46 2008-12-16 17:27:58

Chiara.M
Hero member
De la: Wingsland
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 4116

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

anca9, intr-adevar e cea mai curata solutie, ai dreptate.. dar sunt si persoane, eu prima, care de la prezervativ se irita groaznic. iti spun, am preferat sa nu mai fac nimic decat sa fac cu preze. pur si simplu mi se taia pofta cand stiam ce urma dupa 2 min de sex... so, pt mine pilulele rull! si un pic de sperma acolo nu ma deranjeaza absolut deloc. ma spal pe urma, doar nu stau cu ea in mine toata ziua/noaptea. smile


Have you ever thrown a fist full of glitter in the air?...

Offline

 

#47 2008-12-16 18:01:11

girlish
Full member
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 889

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

anca9 a scris:

Fetele, din ce am citit aici m-ati convins si mai mult ca e bine ca folosesc prezervativul. Mi se pare atata complicatie cu terminatul inauntru. Acum nu vreau sa fac reclama, dar chiar n-am avut nicio grjia de genul asta. Stai dupa cat vrei, te duci la baie cand vrei si daca vrei, te poti bucura de momentele de dupa. In plus, nu risti sa iei vreo BTS de la el (decat cele care se iau doar prin atingere hmm ). Mie mi se pare cea mai curata solutie. Si e si placuta, poti profita de momente de tandrete si dupa. Gata, nu mai fac reclama smile

da, numai ca ac iti ofera o protectie mai mare. bine, cel mai ideal e sa le combini pe amandoua, daca esti paranoia in legatura cu protectia big_smile
sau poti sa iei ac si sa-i ceri sa nu se termine inauntru,nici pe tine, eventual intr-un prosop,servetel, etc.


"Eu nu sunt altceva decât
o pată de sânge
care vorbeşte."
Nichita Stanescu

Offline

 

#48 2008-12-16 18:05:20

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

ee hai ca deja mi se pare exagerat...adica dupa ce ca bagi hormoni in tine de pomana nici sa nu-l lasi pe el sa termine...il mai si chinui...pai asa pt ce mai iei pilulele? ca sa fie? e aiurea...iei pilule si atata tot...

Offline

 

#49 2008-12-16 19:03:26

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

girlish a scris:

anca9 a scris:

Fetele, din ce am citit aici m-ati convins si mai mult ca e bine ca folosesc prezervativul. Mi se pare atata complicatie cu terminatul inauntru. Acum nu vreau sa fac reclama, dar chiar n-am avut nicio grjia de genul asta. Stai dupa cat vrei, te duci la baie cand vrei si daca vrei, te poti bucura de momentele de dupa. In plus, nu risti sa iei vreo BTS de la el (decat cele care se iau doar prin atingere hmm ). Mie mi se pare cea mai curata solutie. Si e si placuta, poti profita de momente de tandrete si dupa. Gata, nu mai fac reclama smile

da, numai ca ac iti ofera o protectie mai mare. bine, cel mai ideal e sa le combini pe amandoua, daca esti paranoia in legatura cu protectia big_smile
sau poti sa iei ac si sa-i ceri sa nu se termine inauntru,nici pe tine, eventual intr-un prosop,servetel, etc.

la faza cu prezervativu, poate chiar sunt fete care le prefera si se simt mai bine cand facu dragoste cu prezervativ. Da mie una nu-mi place de nici o culoare. poate fi doar o chestie psihica..da nu pot sa simt placere cand e cu prezervativ.
Si cum mai zicea cineva..de ce sa iai pastile daca tot nu se termina in tine?? Un an noi nu am folosit nici o pritectie, se termina afara si cu toate astea am preferat sa iau pastile pentru ca nimic nu e mai frumos decat sa va terminati amandoi in acelasi timp. Si mai ales dupa ce se termina asa imi place sa stea un pic acolo inauntru puiu si sa-l iau in brate. Curge dupa ce iasa, da nu-i nici o problema. Se sterge si gata.
Eu prefer sa ma murdaresc, da sa se termine in mine, decat sa fiu curata dupa ce facem dragoste, da sa ma lipsesc de placerea de a se termina in mine. E de mii de ori mai bine


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#50 2008-12-16 19:10:08

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

si noi folosim servetele, umede sau nu...si nu ma ridic imediat sa fug la baie mai stau in brate pentru ca atunci cand stau culcata nu se scurge nimic...si mie imi place sa il mai simt chiar si dupa ce termina


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#51 2008-12-16 19:14:31

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Wildhoney a scris:

si noi folosim servetele, umede sau nu...si nu ma ridic imediat sa fug la baie mai stau in brate pentru ca atunci cand stau culcata nu se scurge nimic...si mie imi place sa il mai simt chiar si dupa ce termina

tummenupp  place despre tine puss


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#52 2008-12-16 19:18:18

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

nush dar eu n-am fost niciodata genul care sa ma scarbesc de la vreo secretie mai ales daca vine de la iubi...e neplacut intradevar sa te scurgi dar mai mult din cauza umezelii nu neaparat din cauza substantei care se scurge...Ti-am zis niciodata n-am fost disperata de igiena, sa fug la dush imediat cum a terminat el...ca se duce dracu tot momentul! Si eu una m-as simti prost daca dupa fiecare partida ar sari din pat si s-ar duce la baie


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#53 2008-12-16 19:26:44

ancutika
Sr. member
De la: Unirea, Alba
Inregistrat: 2007-11-19
Mesaje: 1291

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Wildhoney a scris:

nush dar eu n-am fost niciodata genul care sa ma scarbesc de la vreo secretie mai ales daca vine de la iubi...e neplacut intradevar sa te scurgi dar mai mult din cauza umezelii nu neaparat din cauza substantei care se scurge...Ti-am zis niciodata n-am fost disperata de igiena, sa fug la dush imediat cum a terminat el...ca se duce dracu tot momentul! Si eu una m-as simti prost daca dupa fiecare partida ar sari din pat si s-ar duce la baie

asa e. de 2 ani m-am invatat cu sperma lui, si chiar nu mi-i greata. Doar ca nu-mi place sa nu ma sterg atunci ca se intareste pe mine. si aia e nasol. Da nici nu vreau sa stric momentu ala sa fug la baie dupa. zicea cineva aici pe forum k el elimina prin sperma tot ce e mai bun il el big_smile. Si mie chiar imi place sa se termine in mine. El mai are momente cand merge la baie dupa, da pana imi revin eu din excitare el e inapoi langa mine, tot asa dezbracat si ma ia in brate. Aia e cel mai frumos  hjarta


16.01.2016 si viata noastra e mai frumoasa bebe boy

Offline

 

#54 2008-12-16 19:53:54

smile_my
Banat
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 894

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

mary_aleee a scris:

numai eu ma pot relaxa 5 min in bratele lui iubi? mie nu mi se pare ca are timp sa curga nimic in 5 min... doar nu e apa, e mult mai densa. daca avem timp noi stam mereu la o tigara after sex si apoi la baie, amandoi odata. si nu imi pun nimic, ff rar vreun servetel, ca doar baia nu e la un kilometru. e usa alaturata! (si la mine acasa si la el big_smile )

subscriu tongue cred ca ne putem numi norocoase


Chiar daca in al noualea cer stelele-si cauta partener sa-l tina cu miere si lapte,tu ai ales sa ramai pe pamint cu iubirea facind legamint, stiind ca in ceruri e frig si e noapte .   hjartahjartahjarta

27+

Offline

 

#55 2008-12-16 20:06:48

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Wildhoney a scris:

si noi folosim servetele, umede sau nu...si nu ma ridic imediat sa fug la baie mai stau in brate pentru ca atunci cand stau culcata nu se scurge nimic...si mie imi place sa il mai simt chiar si dupa ce termina

vaiii m-a disperat ultima data (in sensu bun lol )
stateam deasupra.. si gata tot, am mai stat cateva secunde, si nah, sa ma pun langa el..
nu, ca mai stai...
bun, mai stau vreun minut.. dupaia sa ma ridic
nuu nu, mai stai
si tot asa lol cred ca am stat vreo 10 minute
da a fost frumi hjarta


hjarta

Offline

 

#56 2008-12-16 20:07:58

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

Pai love nu le place sa il scoata pe ala micu de la caldurica rotfl


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#57 2008-12-16 21:14:32

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: cum procedati dupa o partida de amor :)

andrulina a scris:

ee hai ca deja mi se pare exagerat...adica dupa ce ca bagi hormoni in tine de pomana nici sa nu-l lasi pe el sa termine...il mai si chinui...pai asa pt ce mai iei pilulele? ca sa fie? e aiurea...iei pilule si atata tot...

noi asa facem... termina pe mn, langa mn...
nu e un chin, dimpotriva lol lui ii place, pe mn ma excita rodnar
dupa ce isi da drumu putem s-o mai facem, imediat... a incercat si inauntru dar  nu ne a placut k pana ma stergeam se ducea toata placerea... si dk o facem simteam k impinge sperma aia inauntru lol


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.