homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex oral in generatia veche:))-3


#39 2009-01-06 19:36:44

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Sex oral in generatia veche:))

andrulina a scris:

depinde de mentalitatea fiecarei persoane...asa cum unele pers au o reticenta cand aud de sex anal asa se intampla si cu sexul oral.

sexul oral mi se pare mai firesc decat cel anal

ewelina, ai dreptate smile

Offline

 

#40 2009-01-06 19:40:16

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Sex oral in generatia veche:))

da e mai des practicat decat cel anal...dar asa cum unora li se pare firesc sexul oral, asa sunt multe pers carora nu li se pare firesc si se rezuma doar la cel normal. din cauza conceptiilor, a educatiei...

Ultima oara a fost editat de andrulina (2009-01-06 19:40:45)

Offline

 

#41 2009-01-12 01:25:52

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sex oral in generatia veche:))

Eu nu-i inteleg pe cei care zic ca detesta sa faca X sau Y chestie fara sa incerce. Mie mi se pare super incitant sa ii fac sex oral, imi da o putere incredibila sa il am la mana (si la gura) mea big_smile si chiar daca el e genul caruia ii place sa controleze, sa impuna, sa ma sufoce cand poate smileD) stiu ca de fapt EU controlez totul ... ori asta nu are cum sa nu placa vreunei persoane.

Power is the greatest aphrodisiac, nu? smile

Offline

 

#42 2009-01-12 08:37:49

Yon-Ella
New member
Inregistrat: 2008-09-30
Mesaje: 26

Re: Sex oral in generatia veche:))

subscriu la LadyPink  big_smile  rodnar

Offline

 

#43 2009-01-12 11:03:41

OneOnly
Insomniac member
Inregistrat: 2008-07-14
Mesaje: 8686

Re: Sex oral in generatia veche:))

hmmmm...
n-am facut oral never angel
mi s-a facut dar eu nu big_smile
copil cuminte big_smile angel  angel

Ultima oara a fost editat de OneOnly (2009-01-12 11:05:48)


They can because they think they can.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-01-12 14:00:05

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: Sex oral in generatia veche:))

Si eu subscriu la LadyPink.
Nu pot sa zic ca e o conceptie doar a generatiei vechi. Am colege de facultate care nu vad nimic rau in a face sex cu 3 barbati necunoscuti pe saptamana dar ideea de sex oral le dispalce profund chiar si in relatii stabile si de lunga durata. Si daca faci sex oral doar fiindca partenerul insista, normal ca nu are cum sa-ti placa in mod deosebit, mai ales daca faci cu un barbat care incearca sa te "ajute" impingandu-ti capul sau mai stiu eu ce. O alta idee e ca femeia e cea dominata in timp ce face sex oral si nu contest ca unora poate asa le pare dar eu ma simt complet in control. Unii au incercat odata nu le-a placut si au renuntat la asta. Nu cred ca e cazul sa ii judecam prea aspru.


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#45 2009-01-13 22:49:56

ceamaimicutza
Full member
Inregistrat: 2009-01-01
Mesaje: 163

Re: Sex oral in generatia veche:))

Pe mn chestia asta ma excita ff mult lol pusspuss


Just gonna stand there and watch me burn..?
Well that's alright because I like the way it hurts..!
Just gonna stand there and hear me cry?
Well that's alright because I love the way you lie.......

Offline

 

#46 2009-01-13 22:57:38

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Sex oral in generatia veche:))

eu cred k sunt de generatie veche ...puteti sa ziceti ce vreti ...dar eu consider k e o scarbosenie ....n-am facut niciodata si nici n-am de gand ...


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#47 2009-01-14 11:46:17

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sex oral in generatia veche:))

Cred ca trebuie sa-ti placa si partenerul...astuia din prezent i-as face oral si daca m-ar trezi din somn la miezul noptii lol pentru ca imi place de nu mai pot si imi gadila orgoliul cand il vad cum reactioneaza smile insa cu fostul spre exemplu nu-mi placea la fel de tare. El era mai inhibat cu chestii din astea si atunci totul se intampla stangaci.

Asa ca presupun ca actu' ca actu', da' trebuie sa fie si o chestie chimica intre tine si partener ca sa ajungi sa faci o gramada de chestii sexuale. Sau, ma rog, iubire big_smile dar eu prefer prima varianta smile

Offline

 

#48 2009-01-14 13:45:16

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Sex oral in generatia veche:))

LadyPink a scris:

Asa ca presupun ca actu' ca actu', da' trebuie sa fie si o chestie chimica intre tine si partener ca sa ajungi sa faci o gramada de chestii sexuale. Sau, ma rog, iubire big_smile dar eu prefer prima varianta smile

ambele wink

Offline

 

#49 2009-01-14 16:13:45

alina_alina
Hero member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 2398

Re: Sex oral in generatia veche:))

valy_creata2000 a scris:

eu cred k sunt de generatie veche ...puteti sa ziceti ce vreti ...dar eu consider k e o scarbosenie ....n-am facut niciodata si nici n-am de gand ...

subscriu!dar poate n am intalnit eu persoana potrivita..

Offline

 

#50 2009-01-14 19:15:55

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Sex oral in generatia veche:))

alina_alina a scris:

valy_creata2000 a scris:

eu cred k sunt de generatie veche ...puteti sa ziceti ce vreti ...dar eu consider k e o scarbosenie ....n-am facut niciodata si nici n-am de gand ...

subscriu!dar poate n am intalnit eu persoana potrivita..

sigur nu ai intalnit-o. rotfl


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#51 2009-01-14 19:31:40

aditza yedutza
New member
De la: Tulcea
Inregistrat: 2008-12-03
Mesaje: 36

Re: Sex oral in generatia veche:))

Ewelina a scris:

dar voi, de fapt, simti vreo placere cand faceti sex oral sau faceti pentru ca stiti ca ii provoaca placere partenerului, si atunci, implicit, va simtiti si voi bine? acum una e ca e normal si ok, dar cu cata repulsie vorbea femeia aia inca imi ramane in minte:(

sexul oral este cel mai bestial dupa cel vaginal...cand mi s.a facut pt prima oara asa ceva in cateva secunde am avut orgasm si nu exagerez!cand am facut pt prima oara nu simteam mare lucru dar ma bucuram sa.l vad pe prietenul meu in al 9 lea cer...intr.un fel ma simteam si datoare ca de,imi facuse si el...dupa mai mult timp am inceput sa simt si o placere extrema cand ii faceam...e chiar misto!am uitat sa mentionez ca aveam si conceptia asta ca e cea mai mare scarbosenie posibila pe pamant

Ultima oara a fost editat de aditza yedutza (2009-01-14 19:33:07)


viata este viata si trebuie traita asa cum e pt ca ni s.a dat fara sa cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

Offline

 

#52 2009-01-14 19:34:22

aditza yedutza
New member
De la: Tulcea
Inregistrat: 2008-12-03
Mesaje: 36

Re: Sex oral in generatia veche:))

LadyPink a scris:

Cred ca trebuie sa-ti placa si partenerul...astuia din prezent i-as face oral si daca m-ar trezi din somn la miezul noptii lol pentru ca imi place de nu mai pot si imi gadila orgoliul cand il vad cum reactioneaza smile insa cu fostul spre exemplu nu-mi placea la fel de tare. El era mai inhibat cu chestii din astea si atunci totul se intampla stangaci.

Asa ca presupun ca actu' ca actu', da' trebuie sa fie si o chestie chimica intre tine si partener ca sa ajungi sa faci o gramada de chestii sexuale. Sau, ma rog, iubire big_smile dar eu prefer prima varianta smile

total de acord


viata este viata si trebuie traita asa cum e pt ca ni s.a dat fara sa cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

Offline

 

#53 2009-01-14 19:39:19

aditza yedutza
New member
De la: Tulcea
Inregistrat: 2008-12-03
Mesaje: 36

Re: Sex oral in generatia veche:))

baciu a scris:

eu nu as accepta sa fiu cu un barbat caruia nu-i place sa faca sex oral. As muri de nervi. Eu cred ca majoritatea fac si au facut indiferent de varsta. Barbatii care nu fac sex oral nu sunt barbati. Punct.

exista astfel de barbati??? lol


viata este viata si trebuie traita asa cum e pt ca ni s.a dat fara sa cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

Offline

 

#54 2009-01-14 19:47:35

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Sex oral in generatia veche:))

aditza yedutza a scris:

baciu a scris:

eu nu as accepta sa fiu cu un barbat caruia nu-i place sa faca sex oral. As muri de nervi. Eu cred ca majoritatea fac si au facut indiferent de varsta. Barbatii care nu fac sex oral nu sunt barbati. Punct.

exista astfel de barbati??? lol

sigur ca exista insa nu sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#55 2009-01-14 19:55:00

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Sex oral in generatia veche:))

nu cred ca nu sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului....ce daca o femeie nu face sex oral asta inseamna ca nu e femeie in adevaratul sens al cuvantului?

Ultima oara a fost editat de andrulina (2009-01-14 19:55:19)

Offline

 

#56 2009-01-14 20:07:33

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: Sex oral in generatia veche:))

nici eu nu am facut niciodata si nici nu mi s-a facut pana acum....din punctul meu de vedere sexul oral este ceva mai intim decat sexul propriu-zis.....nu zic ca nu as face niciodata sau ca nu as lasa sa mi se faca...am avut la un moment dat tendinta sa incerc cu un fost prieten, dar nu am dus-o la indeplinire, nu am putut...era si el destul de inhibat si ma facea si pe mine sa fiu la fel, asa ca am lasat-o balta.....probabil cand o sa intalnesc omul potrivit o sa ajung la un moment dat sa fac si chestia asta si sa mi se faca big_smile rodnar


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#57 2009-01-14 20:11:37

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Sex oral in generatia veche:))

been there, done that
rotfl

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.