homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex oral in generatia veche:))-4


#58 2009-01-16 10:36:26

Dorian
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-14
Mesaje: 18

Re: Sex oral in generatia veche:))

Exact cum s-a mai spus: depinde de mentalitatea fiecaruia.
Din cauza faptului ca generatia veche a trait (mare parte din viata) pe vremea comunistilor, nu aveau acces la atatea materiale "didactice", cum avem noi (cine stia de internet inainte de 89?-1% din populatia Romanie...);Asa curiozitatea era mult mai mica decat in zilele noastre.Sa nu uitam ca vorbim despre niste generatii in care femeia trebuia sa fie virgina pana in noaptea nuntii...Insa exista si oameni care au avut (si au) o "mentalitate mai dezinhibata", asadar, ai mei, care au 48 de ani, practica sexul oral big_smile ;nu mi-a venit sa cred cu cata dezinvoltura pot sa vorbeasca despre aceste aspecte - faza cea mai tare a fost atunci cand imi explica tata cum trebuie facut,etc...(aveam vreo 17 ani pe atunci)


"Carpe Diem"

Offline

 

#59 2009-01-17 00:38:47

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sex oral in generatia veche:))

pentru cele carora li se pare scarbos sau mai stiu eu cum... intreb si eu de curiozitate: ce anume vi se pare respingator, scarbos? si nu intreb ironic, chiar sunt curioasa sa aflu.

Offline

 

#60 2009-01-17 00:41:42

Ewelina
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 201

Re: Sex oral in generatia veche:))

mie nu mi se pare respingator deloc(desi nu am facut inca), dar cred ca de fapt, e asa de scarbos din cauza mentalitatilor; foarte multe fete vad actul asta ca pe o injosire a femeii, o jignire (e cat de cat de inteles de ce) ca si cum ar fi la dispozitia lui. Nu stiu sigur, dar asa cred din ce am vorbit cu fetele.

Offline

 

#61 2009-01-17 10:08:25

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: Sex oral in generatia veche:))

Foarte multe.. din fericire majoritatea e de alta parere big_smile

Offline

 

#62 2009-01-17 11:07:18

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Sex oral in generatia veche:))

Daca si-ar deschide un pic mintea in ceea ce priveste actul asta, ar vedea cine are de fapt puterea si cine e la dispozitia cui big_smile am mai zis asta si o sa o tot repet . Aparentele pot fi inselatoare, iar in cazul asta sunt cu siguranta pentru cele care gandesc asa (se simt jignite, la dispozitia lui etc).

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.