homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Credeti in fidelitate?-6


#96 2009-03-26 17:23:39

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: Credeti in fidelitate?

intre noi femeile e mai usor smile
asa cum si ei se inteleg mai bine
nu cred ca e destainuire...mai ales in fata lui james pe care eu personal nu l cunosc..
e mai degraba o explicatie smile sa inteleaga unele alegeri facute...


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#97 2009-03-26 17:28:11

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

Finesse a scris:

Ce interesant, toate femeile se destainuie in fata ta James, ca vorbesti cu ele, ca nu. Oare sa fie important pentru femei ca dupa ce trec prin experiente nu tocmai placute, sa se faca intelese nu doar de alte femei, ci si de un barbat?

I am the 3rd party. wink


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#98 2009-03-26 19:58:40

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Credeti in fidelitate?

barbara83 a scris:

Fetele care au zis ca ele cred in fidelitate va rog sa va raspundeti la intrebarea - v-ati gandit / imaginat / intrebat - cum e sa fii cu altul? ....Mai astept comentarii sa vad si altii ce mai zic.

Nu!Pt mine nu exista altul.Nici macar nu mi-as putea imagina sa fiu cu altul si nu mi-as dori pt nimic in lume.Am tot ce imi trebuie acasa wink


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#99 2009-03-27 10:35:10

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Credeti in fidelitate?

andrulina a scris:

da dc va minunati atat? credeti ca daca barbatii stau toata ziua buna ziua cu iubitele lor dupa ce pleaca sau cu alte ocazii nu pot insela? noi avem prieteni de familie si el o inseala pe ea sunt oameni in toata firea....la fel si o colega de-a mamei de serviciu isi inseala barbatul fara ca el sa banuiasca ceva....deci nu mai afirmati voi ca nu mie nu mi se poate intampla sau ca cineva de aici exagereaza....nu exagereaza nimeni poate sunteti voi prea visatoare....nu zic ca nu sunt exceptii...sunt, dar nici asa sa afirmati ca se exagereaza cand vedeti clar atatea cazuri in viata de zi cu zi.
si barbatii si femile inseala in aceeasi masura si fiecare inseala din motive diferite. trebuie sa existe iubire pura si respect ca sa nu insele barbatul sau femeia. si trebuie sa fi construit asa.

pai de unde stii tu ca cele care sunt sigure pe barbatul lor nu au iubirea asta pura de care spui si respect in relatie?
eu nu ma iau dupa ce vad in stanga si in dreapta niciodata,pt ca nimeni nu este ca si noi.Daca m-as gandi ca sotul lui x si y a inselat-o si daca al lor a facut asta atunci inseamna ca si al meu o va face  nu as ajunge niciunde,mi se pare o prostie sa il bag in aciasi oala doar pt ca 90% dintre barbati o fac.Eu una stiu ce barbat am in casa si stiu si ce fel de relatie avem si fara sa ma laud,dar nu am mai vazut asa un cuplu ca si noi.Parca nimeni nu mai stie sa iubeasca cu adev in ziua de astazi si atunci normal ca se ajunge la asa ceva.Daca as avea o relatie cu un oricare alt barbat as gandi la fel ca si tine in mod sigur wink


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#100 2009-03-27 12:24:01

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Credeti in fidelitate?

Andra123 a scris:

sa vada cum este ce? lol ...sa o faca cu alta?pai exceptand cazul in care l-ai luat virgin toti stiu lol
eu nu inteleg cum poti avea o rel serioasa gandind asa smile eu n-as putea sa stau cu un om despre care s agandesc ca o data si o data ma va insela.

Andra tu te raportezi la ce relatie ai acum...Nu poti stii ce ti se va intampla peste 10 ani
plus ca te poate insela si fara sa nu iti dai seama..si hotu neprins negustor cinstit

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2009-03-27 12:32:01

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

Dacă nu a făcut-o deja. big_smile

Uite ceva interesant... legat de fidelitate.



O singură chestie zic: t?rfă proastă, avară şi... imediat după, divorţată. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#102 2009-03-27 12:49:00

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Credeti in fidelitate?

kata, altul sau alta? lol ca e o diferenta chicot

si ontopic: normal ca fiecare se raporteaza la relatia actuala si relatiile avute anterior si de aceea parerile sunt impartite
eu pot sa zic acum ca sunt convinsa ca al meu nu m-a inselat niciodata pana acum si imi veti sari toti in cap lol dar nu se stie niciodata ce iti rezerva viitorul
si eu cred in fidelitate acum...ce va fi mai incolo vom vedea smile

Offline

 

#103 2009-03-27 12:56:46

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

Katalyna2311 a scris:

barbara83 a scris:

Fideliatea...o raritate. Va rog sa-mi ziceti cati barbati ar recunoaste unei femei ca a insela-o? Voi ziceti ca partenerii vostri nu ar strica niciodata relatia voastra pentru o aventura. Dar voi stiti 100% ceea ce face el in timpul cand nu sunteti impreuna?

subscriu

barbara83 a scris:

Fetele care au zis ca ele cred in fidelitate va rog sa va raspundeti la intrebarea - v-ati gandit / imaginat / intrebat - cum e sa fii cu altul? ....Mai astept comentarii sa vad si altii ce mai zic.

de cateva zile, adica de miercuri si chiar i-am propus lui iubi sa fim trei:el, eu si altul tongue inca il bat la cap, dar nu stiu daca as avea curaj sa o fac. momentan o pastrez in cutia cu fantezii

Interesant, eu ?n locul lui aş accepta. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#104 2009-03-27 12:59:07

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Credeti in fidelitate?

al meu nu vrea nici cu inca o fata roll cel putin nu acum, dar nici eu nu vreau acum...poate mai incolo

Offline

 

#105 2009-03-27 13:24:09

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Credeti in fidelitate?

lady dk il iubesti ma indoiesc c-o sa vrei...vreodata
io-s prea egoista frate si ca sa ma gandesc la asta lol ...il vreau numa' io...sunt in stare sa-l rup cat pt doua daca e nevoie big_smile


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#106 2009-03-27 14:18:10

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

Atunci cu ?ncă un tip. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#107 2009-03-27 14:51:51

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

Se simte sondat... de aia nu recunoaşte. Nu cunosc bărbaţi care să nu dorească 2 femei la picioarele lor. smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#108 2009-03-27 15:02:25

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Credeti in fidelitate?

Andra123 a scris:

andrulina a scris:

da dc va minunati atat? credeti ca daca barbatii stau toata ziua buna ziua cu iubitele lor dupa ce pleaca sau cu alte ocazii nu pot insela? noi avem prieteni de familie si el o inseala pe ea sunt oameni in toata firea....la fel si o colega de-a mamei de serviciu isi inseala barbatul fara ca el sa banuiasca ceva....deci nu mai afirmati voi ca nu mie nu mi se poate intampla sau ca cineva de aici exagereaza....nu exagereaza nimeni poate sunteti voi prea visatoare....nu zic ca nu sunt exceptii...sunt, dar nici asa sa afirmati ca se exagereaza cand vedeti clar atatea cazuri in viata de zi cu zi.
si barbatii si femile inseala in aceeasi masura si fiecare inseala din motive diferite. trebuie sa existe iubire pura si respect ca sa nu insele barbatul sau femeia. si trebuie sa fi construit asa.

pai de unde stii tu ca cele care sunt sigure pe barbatul lor nu au iubirea asta pura de care spui si respect in relatie?
eu nu ma iau dupa ce vad in stanga si in dreapta niciodata,pt ca nimeni nu este ca si noi.Daca m-as gandi ca sotul lui x si y a inselat-o si daca al lor a facut asta atunci inseamna ca si al meu o va face  nu as ajunge niciunde,mi se pare o prostie sa il bag in aciasi oala doar pt ca 90% dintre barbati o fac.Eu una stiu ce barbat am in casa si stiu si ce fel de relatie avem si fara sa ma laud,dar nu am mai vazut asa un cuplu ca si noi.Parca nimeni nu mai stie sa iubeasca cu adev in ziua de astazi si atunci normal ca se ajunge la asa ceva.Daca as avea o relatie cu un oricare alt barbat as gandi la fel ca si tine in mod sigur wink

eu m-am referit strict la anumite cazuri....nici eu nu ma iau dupa nu stiu cine sunt o tipa cu picioarele bine infipte in pamant si foarte realista.
fiecare femeie isi iubeste barbatul de langa ea si ca al ei nu e nici unul....parerea pe care o ai tu despre sotul tau o au si alte fete despre partenerii lor sunt sigura....si nu cred ca nu mai iubeste nimeni sincer in ziua de azi, daca n-ar mai iubi nimeni nu ar mai exista casatorii, n-ar mai exista relatii de atatia ani, n-ar mai exista compromisurile in cuplu....fiecare stie ce are acasa si fiecare iubeste in modul lui....fiecare intelege altceva prin iubire. ceea ce ai spus tu e doar parerea ta asa cum ceea ce spun eu e parerea mea. fiecare gandeste intr-un mod diferit.
si eu pot sa zic cu mana pe inima ca dintre toate cuplurile cu care suntem prieteni n-am vazut altul asa cum suntem noi....dar nu stau acum sa ma bat cu pumnii in piept ca vai ce mult ne iubim noi si ca vai nimeni pe lumea asta nu mai e cum suntem noi pt ca sunt o gramada de cupluri fericite si care se inteleg super....

Offline

 

#109 2009-03-27 16:24:26

persifona
Vizitator

Re: Credeti in fidelitate?

James, posturile sunt consecutive daca sunt scrise la interval mai mic de 15 minute.

 

#110 2009-03-27 18:09:33

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Credeti in fidelitate?

James a scris:

Dacă nu a făcut-o deja.

****************************************************************[/b]

Ultima oara a fost editat de persifona (2009-03-27 19:45:46)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#111 2009-03-27 19:40:27

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Credeti in fidelitate?

C?t de penibil poţi fi să faci ameninţări d-astea pe internet? big_smile

P.S. O să continui să fac asta c?t doresc, at?ta timp c?t regulamentul o permite. Cu chestia asta probabil i-ai asigurat ban iubitei tale, dragule. wink

Ultima oara a fost editat de James (2009-03-27 19:41:58)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#112 2009-03-27 19:49:31

persifona
Vizitator

Re: Credeti in fidelitate?

Andra123, daca sotzul tau are ceva de spus pe acest forum, il rog sa-si faca un cont separat. Nu voi bana contul tau pentru ca nu e post scris de tine, dar ai un warn pentru ca puteai sa impiedici asta.

La urmatoarea chestie de genul asta voi da ban direct, amenintarile nu isi au loc pe forumul asta.
Daca James consideri ca te-a provocat, trebuia sa ne zici lucrul asta, fara sa intretii samanta de scandal.

 

#113 2009-03-27 19:58:05

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: Credeti in fidelitate?

cred...pana la proba contrarie lol


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#114 2009-03-27 20:08:29

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: Credeti in fidelitate?

da si nu
cred ca exista, dar din cate vad in jurul meu, nu exista smile

james, in filmuletul ala.. de ce spui ca e proasta si nu mai stiu cum aia?
daca asta e adevarul...daca il iubea pe ala? de ce proasta?

Ultima oara a fost editat de Loveable (2009-03-27 20:14:19)


hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.