homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt :(


#1 2009-03-20 22:44:41

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

sunt :(

Am nevoie de putin ajutor fetelor.
Prietenul meu nu mai este atent ca inainte :  drool . Si totul a inceput de la sfarsitul anului trecut. Sunt f trista. El e plecat si ne vedem cam la 2 luni. o sa sune ciudat, eu il iubesc f mult, dar nu cred ca mai pot sa mai fiu asa trista cat sunt acum. El mereu spune ca s-a schimbat, ca nu mai este acelasi om, are tot felul de scenarii dramatice in cap datorita crizei ec.  wow Dar eu nu mai suport situatia asta. Poate pare o problema stupida, dar voi ce parere aveti? EU simt ca nu mai pot, ca nu mai traiesc. Am avut o perioada extrem de fericita, dar acum nu il mai recunosc.  sad Suntem de 2 ani impreuna.


Ce-nseamna patrie?

Offline

 



#2 2009-03-20 22:48:30

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: sunt :(

incearca in primul rand sa-l intelegi daca are probleme si daca zici ca sunteti de 2 ani..sa-l sprijini,apoi vei mai vedea...
depinde si ce fel de schimbare este..
nu trebuie sa dai bir cu fugitii doar ca nu mai e atent ca inainte..asta se poate remedia cu un pic de ajutor de la tine
bafta


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#3 2009-03-20 22:53:10

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

Am tot incercat sa inteleg, dar pur si simplu pare a nu mai fi interesat de mine. Cand incerc sa ii spun asta, spune ca e suparat ca trebuie sa poarte la fiecare 2 zile discutia asta cu mine, ca e speriat de ce va fi, ca de nu ma mai vroia imi spunea.  popa
dar pur si simplu sunt prea trista de cateva luni, vreau sa fie la fel ca inainte. A venit de 2 ori din decembrie si era stresat si suparat si eu nu stiu cum sa fac sa nu mai simt nemultumirea asta. butter

imi pare rau daca par incoerenta. sad


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#4 2009-03-21 00:39:34

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: sunt :(

Nu vreau sa sune aiurea, dar..te-ai gandit ca, fiind plecat..12 luni totusi..a gasit pe altcineva?


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#5 2009-03-21 03:04:45

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: sunt :(

Am invatat ca pe barbati ii enerveaza extrem de tare sa insisti pe o chestie pe care pe ei ii deranjeaza... sau sa ii pisezi la cap mereu cu dulcegarii si discutii despre voi. Ideea de baza aici e daca si el mai simte acelasi lucru pentru tine sau nu si daca tu poti sa-i accepti momentele astea pana cand va fi mai bine - asta in ideea ca mai ramaneti impreuna pana atunci sau nu - oferindu-te doar sa-i fii alaturi si nu sa il intrebi mereu ce se intampla cu voi si de ce. Daca este si el in relatie, sigur si-a dat si el seama de problema(e) si pe langa ce are pe cap, faptul ca tu ii reamintesti mereu ca va merge rau sau ca nu esti multumita in loc sa valorificati altfel timpul petrecut impreuna, nu-l face prea entuziasmat. E de inteles.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-03-21 03:24:32

reparaTot
Full member
De la: fetele rele
Inregistrat: 2009-03-15
Mesaje: 522

Re: sunt :(

LadyPink a scris:

Am invatat ca pe barbati ii enerveaza extrem de tare sa insisti pe o chestie pe care pe ei ii deranjeaza... sau sa ii pisezi la cap mereu cu dulcegarii .

CORECT ! (parerea unui barbat) wink


free , free , freeeeee

...boring [& horny] club , here  i am.

Offline

 

#7 2009-03-21 09:48:03

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

alexa123 a scris:

Nu vreau sa sune aiurea, dar..te-ai gandit ca, fiind plecat..12 luni totusi..a gasit pe altcineva?

Eu zic ca ne vedem destul de des fata de altii. Cam o data la 2 luni.
wow si da, m-am gandit la asta, dar el spune ca nu. Si nu vad de ce m-ar minti. Adica daca mi-ar spune nu as innebuni, m-as da la o parte si cred ca stie asta.


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#8 2009-03-21 09:49:14

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

LadyPink a scris:

Am invatat ca pe barbati ii enerveaza extrem de tare sa insisti pe o chestie pe care pe ei ii deranjeaza... sau sa ii pisezi la cap mereu cu dulcegarii si discutii despre voi. Ideea de baza aici e daca si el mai simte acelasi lucru pentru tine sau nu si daca tu poti sa-i accepti momentele astea pana cand va fi mai bine - asta in ideea ca mai ramaneti impreuna pana atunci sau nu - oferindu-te doar sa-i fii alaturi si nu sa il intrebi mereu ce se intampla cu voi si de ce. Daca este si el in relatie, sigur si-a dat si el seama de problema(e) si pe langa ce are pe cap, faptul ca tu ii reamintesti mereu ca va merge rau sau ca nu esti multumita in loc sa valorificati altfel timpul petrecut impreuna, nu-l face prea entuziasmat. E de inteles.

Ok, mai incerc. Multumesc kram  pc


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#9 2009-03-22 11:34:43

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

Fetelor, aseara i-am zis ca e sacal. Dar in gluma. Si s-a suparat extrem de tare. sad WTF. Acum nu mai vb cu mine. Sunt eu paranoica sau vrea sa imi dea papucii? Adica decat sa ne chinuim asa nu mai bine o terminam? Ce draq se intampla?


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#10 2009-03-22 11:39:08

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: sunt :(

Fiona a scris:

Fetelor, aseara i-am zis ca e sacal. Dar in gluma. Si s-a suparat extrem de tare. sad WTF. Acum nu mai vb cu mine. Sunt eu paranoica sau vrea sa imi dea papucii? Adica decat sa ne chinuim asa nu mai bine o terminam? Ce draq se intampla?

dar lui i;ai pus intrebarile astea?nu cred k daca l'ai intreba nu ai primi un raspuns....poate si el simte la fel ca si tine,e intradevar suparat si are nevoie sa'i fii aproape,nu sa'l banuiesti k si'a gasit alta si sa te comporti  ca atare sad

Offline

 

#11 2009-03-22 11:41:58

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

el zice ca nu, Dar  ma tot gandesc in paranoia feminina ce ma caracterizeaza ca vrea sa ma faca sa nu mai vreau. Pt ca adevarul e ca incep sa nu mai vreau. Vreau sa duc o viata normala, nu sa fiu inspaimantata de nu stiu ce criza sau razboaie mondiale. Daca mai am o ora de fericire vreau sa o traiesc. big_smile

e rau? sad

Acum nu mai intreb ca apoi zice ca il bat la cap.


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#12 2009-03-22 12:42:04

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: sunt :(

princesss a scris:

Fiona a scris:

Fetelor, aseara i-am zis ca e sacal. Dar in gluma. Si s-a suparat extrem de tare. sad WTF. Acum nu mai vb cu mine. Sunt eu paranoica sau vrea sa imi dea papucii? Adica decat sa ne chinuim asa nu mai bine o terminam? Ce draq se intampla?

dar lui i;ai pus intrebarile astea?nu cred k daca l'ai intreba nu ai primi un raspuns....poate si el simte la fel ca si tine,e intradevar suparat si are nevoie sa'i fii aproape,nu sa'l banuiesti k si'a gasit alta si sa te comporti  ca atare sad

Ei sigur, tot el e ceva cu probleme. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#13 2009-03-22 13:06:16

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

Franta.

eu nu sunt geloasa dar vreau sa fie la fel ca inainte.  mornincoffee

Ultima oara a fost editat de Fiona (2009-03-22 13:08:30)


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#14 2009-03-22 13:39:58

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: sunt :(

un pic de off-topic: frateeeee, toata lumea pleaca in Anglia!!! big_smile a devenit tara tuturor posibilitatilor!! big_smile

Fiona, lasa-l un pic sa se calmeze; teoria spune ca daca iubirea e mai mare decat orgoliul, va veni singur inapoi, te va cauta el pe tine. Oricum, in situatia asta, nici nu prea ai ce sa faci: ori astepti un pic pentru ca timpul e mare maestru in multe smile ori va despartiti. Daca tu consideri ca relatia mai poate continua, daca te vezi alaturi de el si in viitor, daca crezi ca va potriviti si ca mai aveti lucruri de facut impreuna, atunci alege prima varianta , cu asteptatul... ca mai apoi sa nu regreti! puss

Offline

 

#15 2009-03-22 14:08:43

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

ok, mai astept, dar mi-e sa nu ma ofilesc pana ii trece,. albert

ce e cu orgoliul asta masculin? nocry


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#16 2009-03-22 14:10:00

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: sunt :(

wai eu una il urasc "orgoliul masculin" din cauza orgoliului lui m-am desp de fostu...acum nu am pb cu iubi de asa ceva hjarta mai sunt si exceptii


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#17 2009-03-22 19:03:38

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

No, deci m-a sunat si a zis ca ma iubeste si ca nu e vorba de nicio alta.
Baietii sunt niste creaturi f ciudate.

Are cineva chef de o relatie lesbi? lol


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

#18 2009-03-22 19:31:27

lucia05
Insomniac member
De la: tara lui Papura Voda
Inregistrat: 2008-09-13
Mesaje: 7708

Re: sunt :(

Eu nu! La barbati se lasa cu lacrimi, la femei cu paruiala....si in plus acum e post, mai bine singura  rotfl


I am who I am and I choose to be me!

He is your friend, your partner, your defender, your dog / You are his life, his love, his leader
He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart / You owe it to him to be worthy of such devotion!

Offline

 

#19 2009-03-23 20:13:00

Fiona
New member
Inregistrat: 2006-08-07
Mesaje: 69

Re: sunt :(

Tot eu. mornincoffee

Azi nu vroia sa vorbesca sa clarificam treburile (eu sunt genul careia ii place sa discute pt a nu mai exista a 2 a oara aceeasi prb). Nu, ca are prb la servici.
Asa ca i-am zis ca nu vreau sa mai vb sapt asta si sa se hotarasca ce atitudine adopta. butter

ca nu mai e omul de care m-am indragostit. si el a fost de accord. :f?rbryllad: Ce draq are??? butter  Vreau sa fie la fel ca inainte.  butter  butter Cine stie ce spune dupa sapt asta si eu ce fac?

Am citit la psihiatrie ca omul dupa moartea cuiva isi revine in max 2 luni. Omul normal. Mai tineti minte in cat timp v-ati revenit dupa o despartire? Ca eu nu mai tin minte.  butter

Sunt eu o fata rea care nu stie sa isi sustina prietenul?  butter


Ce-nseamna patrie?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.