homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?-6


#96 2009-04-04 13:45:59

BlondyBijoux
New member
Inregistrat: 2009-03-30
Mesaje: 73

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Eu vad lucrurile la fel si la barbati si la femei...cu alte cuvinte, daca as cunoaste un tip cu un palmares vast l-as considera la fel ca pe o femeie cu acelasi numar la activ in pat, adica varianta masculina a unei cur*e.

Sincera sa fiu, eu una nu m-as fi simtit deloc bine sa fiu comparata cu experiente anterioara, nu mai zic cum m-as fii simtit daca as fi fost comparata chiar cu multe! Cred ca l-as fi lasat balta... Parca ar fii fost marfa second hand:)) Ma bucur ca nu am de-a face cu asemenea probleme, chiar n-as fii suportat sa aud "Da sa stii ca X-ulica facea asta in alt fel si era mai bine" sau "Hai sa-ti arat o pozitie misto, am incercat-o eu cu Y, a fost foarte misto"...Yuck! Numai cand ma gandesc ma ia scarba! Thank God it ain't like this!

Offline

 

#97 2009-04-09 19:43:13

dulcinika007
Sr. member
De la: strada viselor
Inregistrat: 2007-12-22
Mesaje: 1443

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu l-am intrebat ca eram curioasa,si mi-a raspuns dar mi-a spus ca alaturi de mine se simte cel mai bine si cel mai implinit

Ultima oara a fost editat de dulcinika007 (2009-04-09 19:43:30)


Tu nu vezi...paradisul meu e acelasi cu al tau
            .....dar tu te joci de'a Dumnezeu...
Tu nu vezi...ca mergem toti pe un drum inchis
            .....si vise mor pe asfalt incins...

Offline

 

#98 2009-04-10 06:05:51

KaTLxu
Membru
Inregistrat: 2009-03-21
Mesaje: 4

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

...si eu sunt curioasa uneori(au fost ceva discutii la inceput..rezumativ de altfel...cu date aproximative),dar mii frica sa intreb...sa strik momentele frumoase...sau se poate explica prin faptul ca e primul si sunt la inceputul vietii sexuale si sunt macinata de diverse ginduri...dar sincer nu m-ar deranja numarul fostelor,dar calitatea lor...si ar fi foarte dureros sa aflu ca ma compara cu una din ele,ca inca are ceva sentimente fata de cineva...sau kiar faptul ca ii amintesc de cineva(kred ca fiecare din noi vrea sa fie mai speciala pt partenerul ei..adica sa se simta pe primul plan)...si stiu sigur ca astfel de lucruri niciodata nu mi le-ar spune...si cred ca singura solutie ar fi sa pun in aplicare toate armele ca sa simt ca e doar al meu si ca e innebunit dupa mine si sa simt ca in fiecare zi ma vede tot mai frumoasa...in fine ..sper sa dispara pe parcurs sentimentul asta de nesiguranta....

Offline

 

#99 2009-04-10 09:13:12

lucia05
Insomniac member
De la: tara lui Papura Voda
Inregistrat: 2008-09-13
Mesaje: 7708

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

James a scris:

După cum spunea o doamnă... nu e un semn de sănătate să fii perfect adaptat unei societăţi profund bolnavă....

Jiddu Krishnamurti...lui ii apartine citatul care l-ai dat si nu a fost deloc o doamna.... smile


I am who I am and I choose to be me!

He is your friend, your partner, your defender, your dog / You are his life, his love, his leader
He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart / You owe it to him to be worthy of such devotion!

Offline

 

#100 2009-04-10 17:54:18

November
Full member
De la: In Noiembrie
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 661

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Am intrebat nu mi-a raspuns stiu doar de 2 fete cu care a locuit impreuna in rest nustiu dar am rog la ai lui 29 de ani cred ca a avut multe big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2009-04-11 14:31:10

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu de fiecare data cand cunosc un tip cam imi dau seama aproximativ daca a avut sau nu mai mult de 2-3 partenere,si daca chiar imi place tipu il intreb sub forma de gluma,sa nu fie prea directa intrebarea...pe actualul l-am intrebat dupa prima seara (in care am si ajuns in pat) daca el obisnuieste sa faca din asta un obicei...rotfl si evident ca s-a rusinat putin si mi-am dat seama de raspuns....


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#102 2009-04-12 02:28:36

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

lucia05 a scris:

James a scris:

După cum spunea o doamnă... nu e un semn de sănătate să fii perfect adaptat unei societăţi profund bolnavă....

Jiddu Krishnamurti...lui ii apartine citatul care l-ai dat si nu a fost deloc o doamna.... smile

La origine poate, da, nu ştiu, ?nsă eu l-am auzit altundeva. smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#103 2009-04-22 15:15:36

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

Cum sa`l mai intreb? Daca am fost prima ? tongue L`am intrebat de fostele prietene tongue


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#104 2009-05-07 16:57:34

gogoneata
New member
Inregistrat: 2009-05-07
Mesaje: 16

Re: V-ati intrebat/intreba iubitul cate partenere a avut inainte?

eu l-am intrebat........

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.