homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pipaieli ..


#1 2009-04-13 00:14:18

Ramona_h
Banat
Inregistrat: 2009-04-13
Mesaje: 4

Pipaieli ..

Salutare,
Sunt noua pe aici si pentru asta tin sa va salut .
Deschid un nou topic referitor la o problema pe care pe mine cel putin ma dispera...pipaitul! (in troleu,in aglomeratii etc)..

Vi s-a intamplat si daca da cum ati scapat de flagel?  hmm

Offline

 

#2 2009-04-13 00:19:51

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Pipaieli ..

mie personal nu, din fericire
dar mergeam la un moment dat cu o prietena intr-un mijloc de trasnpsort in comun si cum tipa are sanii mai mari, unul pur si simplu i-a pus mana pe ei.. box

Offline

 

#3 2009-04-13 00:22:11

skumpi
Vizitator

Re: Pipaieli ..

eu cu iubi ne pipaim oriunde rotfl mai ales eu pe el... si mai ales pe fund rodnar

 

#4 2009-04-13 00:23:09

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Pipaieli ..

pai si eu pe al meu si invers.. el e mereu cu mana pe mine lol
dar ramona zicea de tampitii aia care te pipaie pe strada acklad

Offline

 

#5 2009-04-13 00:24:35

Ramona_h
Banat
Inregistrat: 2009-04-13
Mesaje: 4

Re: Pipaieli ..

dar ramona zicea de tampitii aia care te pipaie pe strada

exact .. si sunt si lasi .. ca fug !

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-04-13 00:25:11

wra_blu
Banat
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 9276

Re: Pipaieli ..

am patit o faza haioasa in liceu...ma intorceam de la scoala si in troleu mi-a pus mana pe fund  ....o fata ....tocmai ma pregateam sa-i trosnesc un ghiozdan in cap si cand m-am intors si am vazut k este gagica mi-a fost mila lol...era tunsa scurt si imbracata baieteste, mi-am dat seama ca-i fata dupa tate k le aveam mari lol...pana acu'nu m-a pipait nici un baiat, poate si pt k nu am forme prea evidente tongue...dar pt binele tampitilor de genu' asta ar fi bine sa stea in banca lor pt k eu dau frate ( cu geanta) si la cate am eu in ea le sparg capu din prostia lor lol

Ultima oara a fost editat de wra_blu (2009-04-13 00:27:40)

Offline

 

#7 2009-04-13 00:28:18

skumpi
Vizitator

Re: Pipaieli ..

eeee
n`am fost atenta ...my bad puss
ma miram  :f?rv?nad:  ce`i asa rau in pipaieli ?  angel

Ultima oara a fost editat de skumpi (2009-04-13 00:28:47)

 

#8 2009-04-13 00:38:59

Finesse
Banat
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 3791

Re: Pipaieli ..

N-ai ce să le faci. Iar să fii auzită ?n public ?njur?nd nu-i frumos. Iar dacă le dai ?n cap cu geanta apoi ei zic că ce eşti nebună ce reacţionezi aşa? lol Nu trebe băgaţi ?n seamă, măcar aşa mai capi de c?teva fraze, ?njurături sau fluierături suplimentare. Sau dacă ai vreun coleg amic prin preajmă ţine-l de m?nă, să se creadă că sunteţi ?mpreună wink


Goodnight moon

Offline

 

#9 2009-04-13 00:41:11

wra_blu
Banat
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 9276

Re: Pipaieli ..

Finesse a scris:

N-ai ce să le faci. Iar să fii auzită ?n public ?njur?nd nu-i frumos. Iar dacă le dai ?n cap cu geanta apoi ei zic că ce eşti nebună ce reacţionezi aşa? lol Nu trebe băgaţi ?n seamă, măcar aşa mai capi de c?teva fraze, ?njurături sau fluierături suplimentare. Sau dacă ai vreun coleg amic prin preajmă ţine-l de m?nă, să se creadă că sunteţi ?mpreună wink

aaa yo dau cu geanta....sa zica ca-s nebuna, ce-mi pasa dar macar le sparg capu' sau le fac un cucui de toata frumusetea...  box  lol

Ultima oara a fost editat de wra_blu (2009-04-13 00:41:26)

Offline

 

#10 2009-04-13 00:51:24

Finesse
Banat
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 3791

Re: Pipaieli ..

eu c?nd eram mică am spart capul unui băiat mai micuţel dec?t mine din acelaşi motiv. dar spart bine, cu s?nge şi o tanti care tot umbla după mine să ceară socoteală. 2 ani de zile nu am mai ?ndrăznit să trec prin faţa blocului lui, ocoleam destul de mult sincer. rotfl


Goodnight moon

Offline

 

#11 2009-04-13 08:49:20

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Pipaieli ..

eram in 123,cu gandul pierdut aiurea,ma uitam intr-o parte pe geam,si dupa vreo 5 minute ma trezesc cu un bosorog de vreo 65-70 de ani care se freca de mine,da' la modul evident,de caine in calduri... spre deosebire de persoanele pacifiste,care ar fi ignorat si s-ar fi mutat mai incolo,eu m-am intors,si i-am dat un genunchi intre craci... la prima statie a coborat :-"

Offline

 

#12 2009-04-13 08:59:06

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Pipaieli ..

hai ca-i tare faza ShineOfBlood. N-am mai auzit asa ceva. Cred ca si eu m-as fi enervat total.

Din fericire nu am avut parte de asemenea experiente neplacute. Cred ca e destul de frustrant sa se intample asa ceva.

Ah, mi-am amintit o alta foaza asemanatoare. Intr-o dimineata, acum vreo patru ani, am ajuns la servici si am intrat in camera in care imi schimbam hainele. Era vara si ma dezbracasem la chilot si sutien si ma pregateam sa imbrac hainele pe care le port in cabinet. Un batranel, pacient de-al nostru deschide dintr-o data usa incaperii si zice: Buna dimineata! Apoi se scuza frumos si inchide din nou usa. Am ramas masca, asa dezbracata cum eram. M-am imbracat si dupa ce am iesit de-acolo l-am certat zdravan spunandu-i ca ar face bine sa bata la usi inainte de a le deschide. De-atunci nu a mai venit la noi la cabinet, saracul. Sefa mea "s-a prapadit" de ras cand i-am povestit intamplarea.

Ultima oara a fost editat de baciu (2009-04-13 08:59:44)


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#13 2009-04-13 09:59:12

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: Pipaieli ..

eu stateam o data sa imi astept iubitul intr-un capat de statie, era si pe inserat si la un moment dat trece unu prin spatele meu si imi pune mana pe fund. ce mi s-a parut ciudat este ca nu s-a intors deloc, nu i-am vazut fata. eu nu am reactionat in nici un fel pt ca eram singura si sincer imi era si putin frica. de atunci tot timpul plec de acasa in asa fel incat sa ajunga iubitu inaintea mea la destinatie.


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#14 2009-04-13 12:34:15

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: Pipaieli ..

pfai...da ..is o gramada de obsedati...eu am ghinion la chestiile astea...in troleu am patit ca si o dat jos panatlonii si o inceput sa si frece instrumentu pe acolo....bleah!!!!!!!mai ales ca era si mos... !acklad


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#15 2009-04-13 12:45:40

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: Pipaieli ..

skumpi a scris:

eu cu iubi ne pipaim oriunde rotfl mai ales eu pe el... si mai ales pe fund rodnar

asta suna ca si chestia aia:
unde ati facut sex aseara?
sotia: in dormitor
sotul: in fund
rotfl


hjarta

Offline

 

#16 2009-04-13 15:11:12

Finesse
Banat
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 3791

Re: Pipaieli ..

Loveable a scris:

asta suna ca si chestia aia: unde ati facut sex aseara?
sotia: in dormitor
sotul: in fund rotfl

Eu aşa ştiam că asta Moni cu Iri au zis-o. Mi-au povestit-o mii de oameni. Au ?ntrebat-o pe ea unde au facut-o aseară? ŞŞi ea a zis că nu spune. Şi jurnaliştii au zic că Iri a răspuns deja la ?ntrebare. Şi Moni: a atunci da, ?n cur lol Şi Iri spuse că ?n bucătărie sau ceva de genu ăsta. offtopic


Goodnight moon

Offline

 

#17 2009-04-13 15:21:15

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Pipaieli ..

applause  tummenupp  tummenupp  rotfl  rotfl  applause  applause


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#18 2009-04-13 15:28:48

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: Pipaieli ..

mie mi s-a intamplat sa merg pe trotuar foarte aproape de masinile parcate pe marginea strazii..si la un moment dat scoate unul mana pe geam si ma ia de fund neutral yikes am fost mai mult speriata decat intrigata de faptul in sine, ca nu era primul idiot care o facea. i-am tras o injuratura zdravana sa ma simt mai bine. trecea si un preot care ii cunoaste pe ai mei, dar nu mai conteaza rotfl

aa si inca o intamplare: in fiecare zi cand ieseam de la scoala in iarna cand era intuneric, vreo 2 saptamani la rand in spatele unui bloc era un barbat de vreo 40-45 de ani si trecea foarte aproape de mine (si nu numai de mine, toate fetele care mergeau pe acolo) si se uita insistent si isi misca mana in buzunar rotfl intelegeti voi...si bolborosea ceva de genul ''mama ce buna e, ce i-as face..'' m-a amuzat teribil, nu puteam sa ma abtin sa nu rad de fiecare data.

Ultima oara a fost editat de andra04 (2009-04-13 15:31:37)

Offline

 

#19 2009-04-13 17:19:45

Bun_Bun
Full member
De la: House of pain
Inregistrat: 2007-01-06
Mesaje: 545

Re: Pipaieli ..

E pliiiiiiiiiiiin Bucurestiu' de obsedati d'astia!!! Azi eram la posta si a intrat un tataie sa se uite la mine...si ma mangaia pe mana... si zambea pervers...Doamneee..mai era si mama cu mine...Vroiam sa mor de rusine si alta nu! Sunt niste nenorociti... Tot in 123..era unu de si-o freca cu ochii tintiti pe mine. Si la unirii mi-a zis unu ca-s curva, l-am masurat asa din cap pana-n picioare si m-am infipt in paru lui (l-am apucat si de punctul ala sensibil de la ureche) si a inceput sa urle..sa zbiere...si era rutiera in intersectie si tot de mine s-au luat!!! Ca bat lumea pe strada... ca sa merg la sectie!! Pf... noroc ca mai cunosc ceva lume, ca poate ma trezeam si cu vreun dosar penal pe cap   skitarg


Failure teaches Success!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.