homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help


#1 2009-04-22 22:54:53

iris_maria
New member
Inregistrat: 2009-04-22
Mesaje: 5

help

scuzati ma dar sunt noua pe forum si habar am unde sa postez(pana invat,va trece ceva timp)
anyway..as avea nevoie de cateva sfaturi in legatura cu un baiat.
ne-am cunoscut anul trecut,ne-am placut,ne-am distrat numai ca el e o fire ciudata.am impresia ca ori se joaca ori este gay.
la inceput imi dadea atentie atat cat sa consider ca suntem amici,dupa care mi s-a pus pata si am vrut ceva mai mult(intelegeti voi)ceea ce s-a si intamplat. sexinpat
dupa care,a inceput sa ma tachineze cum nimeni n-a facut-o de cand ma stiu eu. sincera sa fiu,personal un om mai ciudat ca el n-am pomenit.pur si simplu ma streseaza,terorizeaza cu fel de fel de tampenii pe care le debiteaza.
mi-a zis clar ca nu vrea decat sex,ceea ce si eu vroiam. a fost o data,de doua ori,de trei ori,de patru ori dupa care n-a mai vrut.de ce?ptr ca.ma crede usuratica.dar cum?daca a vrut doar sex e si normal ca nici unul dintre noi nu e indragostit de celalalt ,nu?
n-am mai vb de cateva saptamani.si parca totusi,imi este dor de el. stiu,o sa credeti ca-s nebuna dar nu sunt!el nu stiu ce simte.
e un om mai timid,si poate n-are curajul sa-mi spuna mai mult,nici eu nu l-am lasat..la un momentdat batea apropouri c si-ar dori o relatie stabila si ca ii place de mine. eu nu i-am spus nimic,doar am zambit. chicot
ce era sa fac?acum ceva timp nu simteam nimic ptr el,acum ii duc lipsa..dar nu cred ca sunt indragostita.
era simpatic in felul lui,numai ca ne-am certat pe mess destul de rau(ma jignea),nu cred ca avea niciun rost s-o faca,nu?nu sunt iubita,nevasta,amanta lui.doar o fata cu care s-a culcat.
ce parere aveti?credeti ca e indragostit?vreau doar sa stiu cum interpretati tachinarile dintre 2 persoane.

multumesc lol

Offline

 

#2 2009-04-22 23:20:39

skumpi
Vizitator

Re: help

alexia rotfl

pai iris mama, parerea lui despre tine o stii deja...si cred ca ar trebui sa`ti ajunga

orice barbat vrea sex de la o femeie ...unii sunt mai directi ( ca si al tau ) altii mai indirecti lol ideea e sa nu te lashi asa ushor... la tine oricine vine si`ti spune ca vrea sex tu ii dai ? neutral
omu te`a testat...a vazut cat poti si ce`ai fi vrut sa`ti spuna ? ca esti femeia vietii lui ?
in nici un caz nu cred ca e indragostit sau dak totusi a fost ai avut tu grija sa`l trezesti la realitate smile

 

#3 2009-04-22 23:33:04

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: help

parerea mea e in felul urmator ...sa nu te superi pe mine dar ..baiatul a avut ce si-a dorit ...s-a saturat ....si acum vrea altceva ...sa scape de tine ...probabil a vazut k tu incepi sa pui suflet si s-a distantat ...nuj ...asa cred


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#4 2009-04-23 01:12:41

iris_maria
New member
Inregistrat: 2009-04-22
Mesaje: 5

Re: help

pe naiba!n-am nevoie de niciun film.e pura realitate.cat despre baiat ..nu mai am ce sa spun. ok,poate nu m am exprimat prea bine.el ma tot cauta,pana mi-am dat seama ca e prea plin de el,ciudat,timid(nu-mi plac timizii)si aiurit.o zi era ok,alta nu mai vroia sa vb. cu mine.un om zdravan nu procedeaza asa.
cat despre partea cu sexul..haha!nu o fac decat cu cine imi place!nu insir barbatii ca pe ciorapei.tipul asta chiar mi-a placut (fizic).
nu inteleg de ce ma tachina incontinuu...vad ca a luat o pauza.va reveni!sunt sigura.

@valy_creata2000 :haha..n-a avut de cina scapa deoarece,eu i-am dat papucii.din contra,era prea agasant.

asta e o lectie:alta data sa fiu mai toleranta altfel pierd un om simpatic,cum s-a si intamplat de altfel.
nu sunt indragostita de el..nu e genul meu,dar ma gandeam ca puteam ramane amici.
btw..multumesc ptr raspunsurile voastre.wink

Offline

 

#5 2009-04-23 10:52:58

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: help

Iris, da' sa-l intrebi ce vrea te-ai gandit? sa-i spui "bai baiatule, ia trage frana de mana si lamureste-ma si pe mine cum sta treaba. am pus capat sau nu? ne-o mai tragem sau nu? vrei sa fim impreuna sau nu?" si tot ce mai vrei sa afli fara sa pici in limba dupa el. Mi se pare normal sa reglementezi o situatie de genul asta. Nu vrea sa o faca, e ametit in continuare inseamna ca habar n-are ce vrea si atunci doar baga pe toata lumea in ceata. Am avut si eu din astia care azi la deal, maine la vale si ma enerveaza teribil comportamentul asta. Sa se decida intr-o directie!!

skumpi, nu mi se pare ok cum ai pus problema: cateodata nu e cazul sa stai 10 luni cu un tip si sa fiti impreuna ca sa faci sex cu el. cateodata mai ai si o aventura si asta nu inseamna ca esti in vreun fel sau altul... tu singura ai zis ca ti s-a intamplat si tie - voit sau nevoit. atunci de ce sa pui asa problema cu Iris?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-04-23 11:08:13

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: help

Ha, ha asta suna ca un fost de-al meu. Exact ca el. E roscat? lol

Offline

 

#7 2009-04-23 11:20:00

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: help

iris_maria a scris:

@valy_creata2000 :haha..n-a avut de cina scapa deoarece,eu i-am dat papucii.din contra,era prea agasant.

pai nu tu ai spus ca a vrut doar de patru ori sau cat si apoi n-a mai vrut?din asta nu reiese ca tu i-ai fi dat "papucii" ci chiar dimpotriva


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#8 2009-04-23 11:20:47

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: help

iris_maria a scris:

asta e o lectie:alta data sa fiu mai toleranta altfel pierd un om simpatic,cum s-a si intamplat de altfel

toleranta as in sa accepti jigniri?  va
eu cred ca voi nu ati citit cand a zis ca o jignea pe mess..

parerea mea e ca omul asta o sa te invarta pe degete exact cum vrea el daca o sa ii permiti, oricat de zorro vrei tu acum sa pari.


hjarta

Offline

 

#9 2009-04-23 14:03:00

skumpi
Vizitator

Re: help

iris draga da cati ani ai u ? hmm

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.