homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce anticonceptional sa aleg???


#1 2009-05-21 18:51:05

jannine27
Membru
Inregistrat: 2009-05-21
Mesaje: 2

ce anticonceptional sa aleg???

sunt in tratament permanent cu euthyrox 100 mcg- 6 zile/saptamana in urma tiroidectomiei totale ...... cum aleg si eu un contraceptivul care mi se potriveste cel mai bine??? intre yaz (indicat de ginecolog care il avea spre  promovare si care costa de undeva la 40 si ceva de ron), novynette, marvelon ori loette ori altele care mai exista??

Offline

 



#2 2009-05-21 18:56:06

lucia05
Insomniac member
De la: tara lui Papura Voda
Inregistrat: 2008-09-13
Mesaje: 7708

Re: ce anticonceptional sa aleg???

in cazul tau cel mai bine este sa consulti un medic de la planning, ei se ocupa strict cu metodele contraceptive si in consecinta sunt singurii in masura sa iti recomande un anticonceptional potrivit pentru tine tinand cont de toate problemele tale


I am who I am and I choose to be me!

He is your friend, your partner, your defender, your dog / You are his life, his love, his leader
He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart / You owe it to him to be worthy of such devotion!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.