homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Colanti anticelulita


#1 2009-05-22 00:49:42

michaela22
Banat
Inregistrat: 2009-05-17
Mesaje: 6

colanti anticelulita

Pentru fetele care au celulita, as dori sa va recomand un produs care ajuta la eliminarea ei. este vorba despre colanti anticelulita. eu mi i-am cumparat acum o luna de la un magazin online de tehnica medicala. eram sceptica la inceput, deoarece am folosit de-a lungul timpului ff multe creme care sa ma ajute sa scap de aceste semne inestetice insa nu au dat nici un rezultat. In cazul asta, sunt multumita.
Acesti colanti isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. sunt de culoarea negru si gri.
vi-i recomand si voua, deoarece, a venit sezonul cand incepem sa purtam fuste si pantaloni scurti  cool

Ultima oara a fost editat de camysh (2009-05-22 09:55:18)

Offline

 



#2 2009-05-22 09:22:38

bubutadana
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 7655

Re: colanti anticelulita

iar reclama?


No, no, see, I think if you're committed to somebody, you don't allow yourself to find perfection in someone else...

Offline

 

#3 2009-05-22 09:55:48

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: colanti anticelulita

michaela22 ai ban permanent pt reclama. vad ca nu te potolesti.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.