homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X-101


#1901 2011-01-01 15:17:15

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

am stat 2 ore sa citesc topicul asta.... si m`a captivat atat de mult povestea annei... imi pare rau ca n`au ajuns impreuna, nu cred ca o sa mai traiasca cu cineva ce a trait cu scorpionul ei, dar cine stie tongue


off.... cand vad ce scrieti aici despre barbatii scorpioni, imi doresc si eu sa cunosc unul si sa ma faca sa ma simt asa cum va simtiti voi. sunteti tare norocoase....  par  sad


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 



#1902 2011-01-01 15:21:56

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Tanto lol
rose nu stiu daca tine numai de zodie...tu roaga-te sa ai noroc acolo...c-o fi scorpion sau altceva...sa fie bun lol


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#1903 2011-01-01 15:24:46

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

x_ynna a scris:

Tanto lol
rose nu stiu daca tine numai de zodie...tu roaga-te sa ai noroc acolo...c-o fi scorpion sau altceva...sa fie bun lol

dar poti sa te rogi sa fie scorpion, ca bonus lol
mai ales pt  patfierbinte  sexinpat  18  visslar lol

Offline

 

#1904 2011-01-01 15:33:21

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

tantosica a scris:

x_ynna a scris:

Tanto lol
rose nu stiu daca tine numai de zodie...tu roaga-te sa ai noroc acolo...c-o fi scorpion sau altceva...sa fie bun lol

dar poti sa te rogi sa fie scorpion, ca bonus lol
mai ales pt  patfierbinte  sexinpat  18  visslar lol

da..... asa mi`as dori.... sad   stiu ca am aproape 21, sunt tanara, dar parca simt ca n`o sa mai am cand sa traiesc clipe nebune, cum a trait anna de exemplu.  grater


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#1905 2011-01-02 22:18:29

gyngyn
New member
Inregistrat: 2011-01-01
Mesaje: 41

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

am si eu un acasa un scorpion iubaretz si de casa....il iubesc la nebunie,ma ajuta mereu,dar e f gelos....a fost dificil la inceput,dar acum suntem de mult timp impreuna si cu toate astea ma priveste ca pe comoara lui...ma protejeaza j asta imi place mult. angel adevarul e ca-i dificil sa il schimbi...si are niste caracteristici specifice....e tare iubaretz,gelos,ffff orgolios,dar cand te-a ales poti fi cea mai fericita,e cel mai tare....cel putin asa e al meu....io-s fecioara forgetit

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1906 2011-01-02 22:29:54

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

gyngyn a scris:

am si eu un acasa un scorpion iubaretz si de casa....il iubesc la nebunie,ma ajuta mereu,dar e f gelos....a fost dificil la inceput,dar acum suntem de mult timp impreuna si cu toate astea ma priveste ca pe comoara lui...ma protejeaza j asta imi place mult. angel adevarul e ca-i dificil sa il schimbi...si are niste caracteristici specifice....e tare iubaretz,gelos,ffff orgolios,dar cand te-a ales poti fi cea mai fericita,e cel mai tare....cel putin asa e al meu....io-s fecioara forgetit

norocoaso  tummenupp

Offline

 

#1907 2011-01-02 22:50:50

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

sleeping_beauty a scris:

gyngyn a scris:

am si eu un acasa un scorpion iubaretz si de casa....il iubesc la nebunie,ma ajuta mereu,dar e f gelos....a fost dificil la inceput,dar acum suntem de mult timp impreuna si cu toate astea ma priveste ca pe comoara lui...ma protejeaza j asta imi place mult. angel adevarul e ca-i dificil sa il schimbi...si are niste caracteristici specifice....e tare iubaretz,gelos,ffff orgolios,dar cand te-a ales poti fi cea mai fericita,e cel mai tare....cel putin asa e al meu....io-s fecioara forgetit

norocoaso  tummenupp

rotfl cred ca o sa ne facem un cult al barbatilor scorpioni rotfl


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#1908 2011-01-03 00:16:51

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Atunci ma inscriu si eu la categoria "exceptia care intareste regula" pt ca al meu nu e deloc cum scrie pe aici despre scorpioni. Cateodata ii spun ca sigur l-au declarat gresit la nastere.


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#1909 2011-01-03 00:18:54

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

kathrynn a scris:

Atunci ma inscriu si eu la categoria "exceptia care intareste regula" pt ca al meu nu e deloc cum scrie pe aici despre scorpioni. Cateodata ii spun ca sigur l-au declarat gresit la nastere.

a fost nascut prin cezariana? poate avea alt termen rotfl

Offline

 

#1910 2011-01-03 14:15:30

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

eu nu stiu de ce vi se pare ca scorpionii sunt mai speciali din punctul asta de vedere lol sincer toti scorpionii pe care ii cunosc eu sunt de casa si potoliti de partener.. absolut toti, si cunosc destui lol si tipi si tipe. mai degraba un berbec, gemeni.. astia-s mai cu chichite. al meu e pesti si desi credeam ca o sa am probleme e super hjarta

Offline

 

#1911 2011-01-03 17:42:29

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Split,nici eu nu inteleg,treaba nu e valabila pt toti scorpionii.Povestea pe scurt despre scorpionul pe care l-am cunoscut eu:increzut,prea plin de el,laudaros,enervant dpdv sexual(doar cand si cum avea el chef)..A incercat sa conduca berbecul naravas care sunt.Tot timpul a vrut sa-mi arate ca el e cel mai cel:mai bun la toate,capos,ambitios..etc. Din pacate pt el(si acum e cu limba pe afara dupa mine si ma suna disperat, ca a fost prea prost, ca eu sunt the one, ca nu poate fi cu alta din cauza ca tot la mine ii e gandul, etc) nu a ales persoana potrivita cu care sa se joace. I-am aratat ca pana sa apuce sa ma educe el pe mine,sa ma vrajeasca,sa ma innebuneasca, am facut-o eu mai rapid(fara sa fac ceva extraordinar,doar prin caracter,felul meu de a fi) plus ca l-am luat in coarne si l-am lasat departe de mine. Si ce m-a enervat cel mai mult:incapatanarea, din ce ii spuneam sa nu faca ceva, de-al dracu' ce a fost imi facea in ciuda, sa-mi demonstreze ca e mai tare. Si uite-asa berbecul l-a pus la respect pe scorpion si i-a aratat ce inseamna tarie de caracter, incapatanare si altele.

Offline

 

#1912 2011-01-03 17:45:44

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

diana_24 a scris:

Si ce m-a enervat cel mai mult:incapatanarea, din ce ii spuneam sa nu faca ceva, de-al dracu' ce a fost imi facea in ciuda, sa-mi demonstreze ca e mai tare. Si uite-asa berbecul l-a pus la respect pe scorpion si i-a aratat ce inseamna tarie de caracter, incapatanare si altele.

pai si eu fac numa` de a dracului ceea ce imi spui sa nu fac wink sunt foarte ambitioasa si orgolioasa. Eu nu am stapan

Offline

 

#1913 2011-01-03 17:59:06

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Da sleep..dar sa faci rau intentionat partenerului pe care sustii sus si tare ca-l iubesti? Asta nu mai e orgoliu, ci prostie, parerea mea. Si eu ca sunt berbec din toate punctele de vedere, nu pot sa accept asa ceva, mai ales din partea unui 'putoi' care e prea indoctrinat si legat de ma'sa ca sa vada de fapt realitatea asa cum e. La varsta care o are, comportamentul imatur de care a dat dovada, nu are justificare. Eu merg pe principiul ca pt o buna intelegere,trebuie facute niste compromisuri,de ambele parti.

Ultima oara a fost editat de diana_24 (2011-01-03 18:19:01)

Offline

 

#1914 2011-01-03 18:03:15

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

de acord cu tine diana (sora mea de zodie P: ), se pare ca ai nimerit o scorpie defecta tongue puss

Offline

 

#1915 2011-01-03 18:26:33

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Sleep puss si tu berbec? kram inseamna ca intelegi ca nici eu nu prea ascult de nimeni si sunt greu de stapanit..dar totusi se poate, doar ca trebuie sa vreau si eu..doar cu forta nu merge wink
daa..o fi defecta lol

Offline

 

#1916 2011-01-03 18:27:34

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Offline

 

#1917 2011-01-04 00:06:28

diana_24
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-23
Mesaje: 1714

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

Ah da..si inca ceva..imi aduc aminte pe parcurs de una alta big_smile imi batea apropo'uri legat de fostele, gen cat de mult l-au iubit si cate n-au facut si ar fi facut pt el, iar eu nu vreau aia sau cealalta. Dar el nu le-a vrut pe alea decat pt sex si ca el mereu a visat la cineva ca mine, ca se putea insura de nu stiu cate ori,dar nu a vrut. Se astepta probabil sa fiu si eu topita dupa el si vorba voastra..masini de sex..probabil nu se astepta sa conteze mai mult calitatea, decat cantitatea.Imperfecti si scorpionii astia, la fel ca noi toti.
as putea scrie un roman lol

Offline

 

#1918 2011-01-04 00:07:34

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

diana_24 a scris:

Ah da..si inca ceva..imi aduc aminte pe parcurs de una alta big_smile imi batea apropo'uri legat de fostele, gen cat de mult l-au iubit si cate n-au facut si ar fi facut pt el, iar eu nu vreau aia sau cealalta. Dar el nu le-a vrut pe alea decat pt sex si ca el mereu a visat la cineva ca mine, ca se putea insura de nu stiu cate ori,dar nu a vrut. Se astepta probabil sa fiu si eu topita dupa el si vorba voastra..masini de sex..probabil nu se astepta sa conteze mai mult calitatea, decat cantitatea.Imperfecti si scorpionii astia, la fel ca noi toti.
as putea scrie un roman lol

ete na, stii tu ca astia laudarosii sunt cei mai fraieri si mai neexperimentati lol

Offline

 

#1919 2011-01-04 00:08:53

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: Cum potolim scorpionii si-i facem barbati de casa? :X

eu stiu cel mai bine cum sunt scorpionii. traiesc cu 2 in casa. parintii mei. in fiecare zi imi vine sa imi iau bagajul si sa ma tot duc. abia astept ziua cand nu o sa mai stau acasa. chit ca zbiara si se da de ceasul mortii ca nu mai poate de dorul meu...


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.