homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Imi e ffff frica de nastere-4


#58 2009-10-06 17:36:27

Joo
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-08-12
Mesaje: 394

Re: imi e ffff frica de nastere

eu toata sarcina m-am epilat cu ceara, asta urmeaza sa fac si inaintea nasterii
cu treaba prin casa..la fel ca pana acum doar ca fac pauze mai des pt ca obosesc f repede. fac si dus si baie si nu am avut probleme
de cand stau acasa incerc sa imi fac mereu de lucru...mai ales ca nu am somn nici noaptea nici ziua
legat de nastere.... eu as fi ales cezariana daca nu as fi fost nevoita s-o fac. ma bucur insa ca nu am decat o varianta pt ca dr meu sigur ar fi optat pt nasterea naturala. brr


Are mami 2 papusele, Emma si Natalia hjarta hjarta

Offline

 



#59 2009-10-07 15:38:06

carra_verona
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-30
Mesaje: 6654

Re: imi e ffff frica de nastere


din 2010 fericita mamica de puiuta
fertility

Offline

 

#60 2009-10-07 16:00:11

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: imi e ffff frica de nastere

eu ma recunosc in chestia cu "daca n-ai fost niciodatsa internata, s-ar putea sa te temi mai mult d cezariana" big_smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.