homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Totul despre epiziotomie-2


#20 2009-10-08 15:29:21

anne85
Full member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 577

Re: totul despre epiziotomie

Kata, alea no.2, sunt floare la ureche ... lol
Eu vorbeam de alea cu retentie...


gravida 35+ babyboy happydance

Offline

 



#21 2009-10-08 18:47:31

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: totul despre epiziotomie

big_smile cu alea nici eu nu stau bine... . sad dar de azi JUR SOLEMN ca ma apuc de traba. pt ca imi iubesc dr big_smile mi-a zis ca "la sportive" (i-am zis eu mai demult ca merg pe munte si ea crede ca sunt alpinista cu experienta.... am incercat de vreo 2 ori sa ii zic ca nu e asa, dar am lasat-o balta, ca n-am cu cine big_smile) nu e nevoie de epiziotomieeeeeee!!! big_smile si ca are ea grija sa nu mi se faca decat daca sunt pb cu bebe smile o iubeeeesc big_smile si de azi ma apuc de antrenat pasarica rotfl

Ultima oara a fost editat de katami (2009-10-08 18:50:06)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#22 2009-10-10 08:34:30

Crssy85
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-11-09
Mesaje: 4934
Site

Re: totul despre epiziotomie

Katamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......... jur ca nu inteleg de ce te uiti la cazurile astea disperate si nefericite; sunt mii, zeci de mii, milioane de femei care fac epi!! Si se vindeca si mai toarna 2-3 copii dupa...... ai un stres mare, zau! Nu intelegi ca acolo te refaci repede? Nu intr-o zi, nu intr-o luna, dar te refcaci! Viatza ta nu se termina acolo... hai ca sunt probleme mai importante la care ar tb sa ne gandim... vad ca te-ai blocat puss ; iti tb o bataitza buna......... smile ; abia astept sa vb despre asta dupa ce nasti... si o sa ne povestesti ca erai degeaba stresata puss


Fericita mamica de
Davidutz, din 19.11.2009
                si
Cezarel, din 29.10.2011

Offline

 

#23 2009-10-10 12:54:53

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: totul despre epiziotomie

pai nu m-am blocat, bre... pare-se ca am sanse sa se termine totul ok smile de ce sa nu ma bucur? big_smile daca o sa fie cazul, oricum am sa o fac, nu-s nebuna sa-mi las copchilul traumatizat ca n-am vrut eu pasa ciopartzita... dar daca dr mea e destupata la minte si nu se repede cu foarfeca inainte lol de ce sa nu ma bucur? smile

si eu abia astept sa vb despre asta...dupa ce nasti tu diablo rotfl (vaai, ce rea is azi big_smile)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.