homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna am si eu o problema


#1 2009-11-04 21:13:45

Bebelushass
New member
Inregistrat: 2009-11-04
Mesaje: 48

Buna am si eu o problema

Buna Fetelor retas  ....Deci  cred k  am si eu o problema  sunt noua pe aici .....de ceva vreme folosesc anticonceptionale  pe 25.10.2009 am luat prima pastila in prima zi  din ciclu  .....ink continui.....medicul ginecolog mia prescris lomexin 600  2 ovule ptr candida.....dupa ce mi sa terminat menstruatia  sambata  si  duminik  mi-am  bagat  ovulele.....mam trezit cu o chestie ciudata pe slip...duminik.....iar luni am avut contact sexual  neprotejat...nu a terminat in mine.....oare ce sa intamplat ? anticonceptionalul a mai avut efect dak miam bagat si ovulele ? si  din cate vad le-am bagat incorect unul dupa altu??


va rog anuntati-ma urgent ..... kapitulation



multumesc foarte mult  as dori mai mult un adevar decat vreun mit cv




va pup  hjarta

Offline

 



#2 2009-11-04 21:18:11

Alex2
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1593

Re: Buna am si eu o problema

chestia aia ciudata este pt ca s-au scurs ovulele, e normal. protectia nu a fost afectata wink

Offline

 

#3 2009-11-04 21:55:19

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Buna am si eu o problema

Bebelushass ai warn pt postare multipla. te rog sa citesti regulamentul si sa-l respecti.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.