homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Stare proasta de la ac?


#1 2009-12-04 13:14:12

Zizika
Full member
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 301

stare proasta de la ac?

Fetelor, este normal ce mi se intampla? Sunt in prima luna de Logest...am luat 11 pastile, iar de cateva zile am o stare de nervozitate de cateodata nici eu nu ma suport. Am nervi degeaba, nimeni nu-mi intra in fire, imi vine sa plang, sa tip..toate la un loc. Deci psihic vorbind ma simt rau si n-am niciun motiv, din senin asa. Am citit pe prospectul lor si cik ar da stare depresiva si modificari ale starii de dispozitie. Intrebarea mea este daca este posibil ca asta sa fie de la ac, si daca da, vor trece dupa perioada de acomodare? Sau continui sa ma cert cu toata lumea pana le intrerup? big_smile

Offline

 



#2 2009-12-04 15:50:11

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: stare proasta de la ac?

eu zic k starea ta poate fi de la ele pana te acomodezi... dar se poate s fie si din alte kuze, gen vremea de afara kre da o energie si stare negativa...


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#3 2009-12-04 15:55:05

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: stare proasta de la ac?

mie mi se pare k e prea devreme sa apara chiar asa stari... probabil altele is cauzele.
stresul de zi cu zi...,vremea cu zice alyush smile


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.