homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help me !! intreruperea pastilelor dupa 10 zile


#1 2010-01-04 13:30:18

delia1988
Membru
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 2

help me !! intreruperea pastilelor dupa 10 zile

salut! am o big big problema si am nevoie de ajutorul vostru.
In decembrie am fost la planning sa incep sa i-au pastilute si d-na doctor mi-a recomandat karissa deoarece  fumez si am tromobza venoasa la gamba stanga. Am luat pastilele ca sa fiu si protejata dar mai ales sa imi tina mai putin perioada de menstruatie.mi-a venit pe 23 dec si inclusiv pana astazi is pe ciclu. In acest timp am facut si a ejaculat in mine, chestia care imi da dureri de cap este ca in a 10 zi m-a speriat foarte tare dinc auza ca aveam prea mult .. am avut hemoragie si le-am aruncat ca nu imi faceau bine. Sunt sanse sa fi ramas insarcinata tinand cont ca eram pe ciclu si luam si pastile acuma nu stiu ce efect au avut asupra mea? in momentul in care am lasat pastilele nu a mai ejaculat in mine
va rog spuneti-mi ce sa fac ? sa ma duc sa i-au de urgenta pilula de a 3 zi? sau nu sunt sansa sa raman insarcinata

Offline

 



#2 2010-01-04 13:32:38

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: help me !! intreruperea pastilelor dupa 10 zile

delia1988 ti-am raspuns deja la celalalt topic la care ai intrebat.
ai warn pt postare multipla. citeste te rog regulamentul si respecta-l.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.