homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

GIRLS, HELP... CINE IMI POATE RECOMANDA UN MEDIC GINECOLOG BUN?


#1 2010-01-19 23:51:39

odetzik
Full member
Inregistrat: 2008-10-26
Mesaje: 107

GIRLS, HELP... CINE IMI POATE RECOMANDA UN MEDIC GINECOLOG BUN?

Eu sunt din Bucuresti si caut de mult un medic ginecolog, preferabil femei, care chiar sa-mi asculte problemele si cu care pot vb liber... Am fost pe la 2 doctore dar am ramas total nemultumita supa   
  Deci.. big_smile . Daca cineva are sau a auzit de un astfel de medic, as fii total recunoscatoare buga  daca ati putea sa-mi lasa-ti si mie datele ei/lui...  Pls.... GIRLS...HELP!!! disperat

Offline

 



#2 2010-01-19 23:54:04

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: GIRLS, HELP... CINE IMI POATE RECOMANDA UN MEDIC GINECOLOG BUN?


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#3 2010-01-20 14:45:29

ioana_marinescu
Full member
Inregistrat: 2008-02-25
Mesaje: 511

Re: GIRLS, HELP... CINE IMI POATE RECOMANDA UN MEDIC GINECOLOG BUN?

eu am fost cel mai multumita de dr Cojocaru Beatrice. nu imi amintesc exact unde lucreaza in bucu ca eu am fost la dansa in ploiesti. e f draguta. bafta puss


And i'd give up forever to touch you/ `Cause i know that you'd feel me somehow hjarta

Offline

 

#4 2010-01-20 15:07:59

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: GIRLS, HELP... CINE IMI POATE RECOMANDA UN MEDIC GINECOLOG BUN?

continuati va rog la topicul de mai sus

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.