homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anticonceptionale


#1 2010-05-05 17:31:30

elyma
New member
Inregistrat: 2010-05-05
Mesaje: 31

anticonceptionale

Buna tuturor!

M-am inscris pt ca am vazut ca aici sunt sfaturi si discutii f utile. Am si eu o problema si nu stiu ce sa fac si am nevoie de sfatul vostru.Iau anticonceptionale Laurina de 1 an si nu am uitat niciodata sa le iau. Miercurea trecuta am inceput o noua folie.Ora la care le iau este 20.30. Sambata insa am uitat sa iau pastila si mentionez ca in acea dimineata am avut contact sexual. Duminica am luat pastila uitata in jurul orei 18, deci dupa mai bine de 20 de ore intarziere si pastila de duminica am luat-o la ora obisnuita, luni la fel, dar marti dimineata iar am avut contact sexual. Sunt fff speriata  pt ca riscul unei sarcini este mare mai ales cand uiti o psatila din prima saptamana si contact sexual inainte si dupa ce am uitat sa iau pastila.

Ce ma sfatuiti?Sunt disperata, sunt in sesiune, trb sa-mi sustin licenta si nu ma pot gandi decat la problema asta...
Va rog ajutati-ma!
Va multumesc tuturor!

Scz ca msj-ul e prea stufos, dar vreau sa intelegeti problema mea.

Cum vad raspunsl si cam in cat timp?

Offline

 



#2 2010-05-05 19:39:59

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: anticonceptionale

elyma ai warn pt postare multipla. citeste te rog regulamentul si respecta-l.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.