homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Educativ


#1 2010-09-30 23:36:43

mac-mac
New member
Inregistrat: 2010-07-26
Mesaje: 5

Educativ

Am aflat despre acest site si consider ca ar fii ok sa cititi cate ceva de aici.Pe mine m-a pus foarte mult pe ganduri.
http://www.adevaruldespreavort.ro/ce-sp … dicamentos

Offline

 



#2 2010-10-01 20:08:14

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Educativ

sunt in masura sa te anunt ca nu esti nici prima si probabil nici ultima persoana dornica sa convinga fetele/femeile ca utilizarea metodelor de contraceptie inseamna altceva decit inseamna de fapt.
e dreptul tau sa incerci insa te avertizez ca daca insisti iti voi bana userul si ip-il


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2010-10-06 18:30:26

mac-mac
New member
Inregistrat: 2010-07-26
Mesaje: 5

Re: Educativ

eu nu vreau sa conving pe nimeni.Si eu folosesc.Insa mi s-a parut un site interesant, atata tot.Iar ceea ce m-a socat este documentarul despre avort.

Offline

 

#4 2010-10-07 10:57:09

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Educativ

este socant intr-adevar insa in nici un caz educativ....orice interventie chirurgicala insa poate fi socanta si asta nu inseamna ca trebuie militat impotriva ei atita timp cit e in interesul omului care are nevoie de ea, si cu acordul aceluia


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.