homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna ziua,


#1 2011-02-19 17:26:02

Sofie
Membru
Inregistrat: 2011-02-19
Mesaje: 4

Buna ziua,

Sunt noua pe acest forum si as avea nevoie de o parere.Am luat Mercilon ani de zile fara nicio problema.Pe 1 ianuarie am inceput noua folie din care am luat doar 3-4 pastile si m-am oprit(de tolomaca as putea spune).Am avut un contact sexual neprotejat pe 20ianuarie(mentionez ca am avut menstruatia pe 31 decembrie).Iar aopi nimic,nimic.Pe 2 februarie am facut un test de sarcina care a iesit negativ.Intrucit tot nu s-a intimplat nimik am repetat testul de sarcina pe 11februarie cu acelasi rezultat negativ.De vreo 2 zile am niste dureri care cred ca de ovare.Nu stiu ce sa cred. dumbom Nu am altfel de simptom poate azi ma dor sanii putin dar nu pot sa fiu sigura(autosugestoa ma omaora:))
Va multumesc

Offline

 



#2 2011-02-19 17:29:11

simone11
Full member
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 520

Re: Buna ziua,

De obicei, dupa ce renunti la ac, menstra intarzie, pana isi revine organismul...mai asteapta, sau mergi la medic

Offline

 

#3 2011-02-19 17:49:15

Sofie
Membru
Inregistrat: 2011-02-19
Mesaje: 4

Re: Buna ziua,

Multumesc tare mult si luni fug la doctor ca nu mai pot tari cu stare asta.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.