homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Spotting triquilar?


#1 2011-04-11 11:54:43

biANkaa
New member
Inregistrat: 2009-08-09
Mesaje: 39

spotting triquilar?

fetelor,vi s-a intamplat sa aveti spotting de la triquilar? am luat ceva timp triquilar si nu am avut nici o problema,azi mi-a venit si as vrea sa iau din nou triquilar,pt ca vineri e o zi mare:"> dar mi-e frica sa nu ma trezesc cu vreo sangerare sau ditamai spottingul(mi s-a intamplat asta cu yasmin).
si inca ceva.auzisem cum ca triquilar s-ar fi scos de pe piata,stiti ceva in legatura cu asta?astept pareri si experiente expuse aici.multumesc!

Offline

 



#2 2011-04-11 16:09:38

dori2011
New member
Inregistrat: 2011-03-31
Mesaje: 8

Re: spotting triquilar?

biANkaa a scris:

fetelor,vi s-a intamplat sa aveti spotting de la triquilar? am luat ceva timp triquilar si nu am avut nici o problema,azi mi-a venit si as vrea sa iau din nou triquilar,pt ca vineri e o zi mare:"> dar mi-e frica sa nu ma trezesc cu vreo sangerare sau ditamai spottingul(mi s-a intamplat asta cu yasmin).
si inca ceva.auzisem cum ca triquilar s-ar fi scos de pe piata,stiti ceva in legatura cu asta?astept pareri si experiente expuse aici.multumesc!

Eu le-am schimbat,nu le-am mai gasit in farmacii de cateva luni bune!Mergi la medicul de planning sa ti le schimbe!Eu de exemplu am primit Logest si m-am simtit bine de la ele,nu am avut nici spoting,nimic,e ok..

Offline

 

#3 2011-04-27 19:46:51

mym
New member
Inregistrat: 2008-09-29
Mesaje: 11

Re: spotting triquilar?

Buna, am si eu o intrebare....stiti cumva daca exista contraceptive asemanatoare cu Triquilarul pe piata? Triquilarul mi-a fost prescris saptamana trecuta de doctor, dar se pare ca nu mai exista in depozite si nici in farmacii...Dna Dr este in concediu si eu as avea nevoie de CO...de asta intreb.

Mersi

Offline

 

#4 2011-04-27 20:17:45

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: spotting triquilar?

Triregol smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#5 2011-04-30 01:16:32

mym
New member
Inregistrat: 2008-09-29
Mesaje: 11

Re: spotting triquilar?

Multumesc! wink

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2011-04-30 11:02:30

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: spotting triquilar?

N-ai pt ce tongue


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.