homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46-137


#2585 2011-05-02 08:27:16

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

neata,fete puss  mornincoffee

dea supa io zic sa mai faci altu sau daca iti intarzie inca o zi 2,direct beta goodluck eu ma rog pt tine kram

faruc goodluck sa nu vina uratii! puss

angelus rotfl tare sotu tau tummenupp in reluare rotfl

va pup pe toate puss eu incep acum munca si o termin deseara in jur de 7 jum,deci....o zi grea.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 



#2586 2011-05-02 08:45:49

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Sonia puss asa suntem noi mai nebuni amandoi , facem glume si cand ar trebui sa fim seriosi  chicot
uite o cafea strong  mornincoffee sa te tina in picioare toata ziua


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2587 2011-05-02 08:47:25

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

multumesc,angelus puss am nevoie.chiar acu imi mai facui una roll

gata,imi venira copiii smile


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2588 2011-05-02 08:53:24

dea_dea
Sr. member
Inregistrat: 2010-08-20
Mesaje: 1757

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Angel puss am facut Surecheck! Nu stiu ce sa zic! Mai astept sa vad ce se intampla!Inca nu am nici semne de urati! supa

Sonia puss multumesc din suflet!


http://www.fertilityfriend.com/home/30bc6a
O minune creste in burtica la mami!Sunt cea mai fericita!
bebe 38+

Offline

 

#2589 2011-05-02 08:56:11

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Neata fete dragi, va pup pe toate, scuzati absenta, mi-a fost dor de voi, acum revin aici, a plecat ieri cumnata mea si nepotelul meu, am avut si o mormantare, a murit un prieten de familie la doar 32 de ani, are 2 copilasi de 7 si 3 ani, prietena noastra (sotia) nu mai putea sta nici in picioare, a ramas vaduva la 26 de ani saracuta. supa
puss kram par


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2590 2011-05-02 08:57:08

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Dea nu prea cunosc testele de acolo, dar eu parca citisem undeva ca Surecheck se pozitiveaza cateodata mai greu, eu zic daca nu vin uratii sa refaci testul dar cu o alta marca , am vazut ca fetele ziceau mereu de first response , incearca unul din ala, cum am zis imi e cam imposibil sa cred ca tu nu ai bebe

Ana pupicei puss si condoleante

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-05-02 08:58:02)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2591 2011-05-02 09:07:46

dea_dea
Sr. member
Inregistrat: 2010-08-20
Mesaje: 1757

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Angel draguta ca de obicei,ce sa zic! Ma faci tot timpul sa zambesc cu optimismul tau! smile O sa incerc si alt test,poate gasesc first response,dar unde sa caut,ca in farmacii nu cred ca am nici o sansa sa gasesc!

Ana supa Condoleante! Doamne fereste pe toata lumea de asa tragedie!Dar era bolnav?


http://www.fertilityfriend.com/home/30bc6a
O minune creste in burtica la mami!Sunt cea mai fericita!
bebe 38+

Offline

 

#2592 2011-05-02 09:08:03

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Angelus pupici pt tine si bebita, merci. puss

Deiuta acum am citit putin, da, din experienta fetelor am citit si eu ca Sure se pozitiveaza mai greu, eu sper sa fie bebita la tine in burtica. rugaciune


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2593 2011-05-02 09:12:12

dea_dea
Sr. member
Inregistrat: 2010-08-20
Mesaje: 1757

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Ana,Angel,atunci daca asa sta treaba,eu inca mai trag sperante!Oricum speranta moare ultima,nu? Sa vadem ce temp o sa am si maine,ca daca este tot in picaj nu are rost!

Ana chiar acum ma uitam la ultimul tau grafic!Si al meu seamana destul de bine cu al tau!

Far puss ma bucur ca esti bine si inca nu ai semne de urati! majoreta  goodluck  goodluck  rugaciune  rugaciune  rugaciune sa fie bebe!

Ultima oara a fost editat de dea_dea (2011-05-02 09:15:07)


http://www.fertilityfriend.com/home/30bc6a
O minune creste in burtica la mami!Sunt cea mai fericita!
bebe 38+

Offline

 

#2594 2011-05-02 09:14:37

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

neatza fetelor puss
va invit la o cafeluta, ciocolata calda, ceai mornincoffee
merg sa va citesc, am mult de recuperat coffestudiu


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#2595 2011-05-02 09:15:39

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Deiuta parca citeam ca in Real si in alte magazine mari s-ar gasi. Sper sa gasesti, o sa te mai sfatuiasca fetele. Da, a fost bolnav, acum 4 ani jumate a avut accident de masina si a trebuit sa treaca printr-o operatie la spate, atunci medicii i-au atins nu stiu ce si de atunci a fost tot mai rau, de un an si 4 luni nu s-a mai ridicat din pat, s-a sfarsit cu totul, eu nu l-am vazut acum pt ca nu am putut sa ma uit, am auzit ca nici nu e bine la gravi, dar a fost jale foarte mare. A fost la numerosi dr si nimeni nu a mai avut ce sa-i faca, a chinuit foarte mult saracul desi a fost un baiat extraordinar, este cumnatul unei cumnate de ale mele. Foarte greu.


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2596 2011-05-02 09:16:27

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Dea da normal, urmareste temperatura, dar vezi , ce inseamna la tine iar in picaj?

ia uite aici un grafic de nici nu zici ca ar fi gravida , si totusi acum e cu bebe in brate

http://www.fertilityfriend.com/home/2ce571

Muco neata puss

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-05-02 09:17:42)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2597 2011-05-02 09:20:55

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

buna dimineata dragelor. poftiti la cafea, ceai, ciocolata, lapte pusspusspuss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#2598 2011-05-02 09:21:00

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Deiuta eu sunt de pe tel, nu pot sa vad graficul bine, dar arata super, Doamne ajuta.

Deiuta, Far majoreta majoreta majoreta


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2599 2011-05-02 09:24:39

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Onutza puss neata, cum te simti ? te mai doare sanul ?


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2600 2011-05-02 09:32:41

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

muco, eu am ratat poza pe care ai postat-o dar din ce zic fetele p'aici cred ca esti o draguta puss si storstark la faza cu dintii de lapte esti de-a mea tillfreds si eu am unul care deja se misca  tillfreds , ce bine ca nu o sa fiu singura graviduta stirba atunci cand va fi momentul  storstark

georgi puss eu am crezut ca te-ai vopsit deja si asteptam sa ne arati smile ... o sa fii o roscata focoasa  tummenupp  si sexoasa si nu mai continui ca numa iti dau idei  tillfreds  tillfreds  tillfreds ....puss
angela am vazut ca esti o noua aspiranta puss si bine ai venit, iti urez multa bafta, rabdare, credinta si incredere....de toate e nevoie ca sa reusim puss sper sa reusesti cat mai repede sa ai burtica ta cu bebe hjarta
goodluck  goodluck  goodluck
georgi, mika, angel, maya, si pozele voastre cele multe, le-am ratat  supa  supa  supa
mi_ka am vazut ca ai venit in vizita, sa stii ca ne e dor de tine big_smile si de cris si de time si abea astept sa intri mai des pe aici puss . te pup si goodluck in continuare in tot ce vei face puss si sa ma vii pe la noi kram
myla puss cum te simti?
almi ma bucur ca totul a iesit bine si ca bebelina a fost cumintica kram si ma bucur si pt faptul ca in curand C va veni acasa si o sa reincepi stimularea  goodluck  si  rugaciune.... si hjartahjartahjarta super pozele de la botez big_smile
onuta puss si multumesc pt urare...am vazut ca m-ai intrebat cand ar trebui sa-mi vina....tinand cont ca sunt in 14 dpo, cred ca azi ar trebui sa-mi vina.....de aia nici n-am mai facut test big_smile o sa fac test doar daca nu apar uratii
smile....si eu merg pe 29  la nunta, dar tot pe langa casa big_smile
poke frumoase poze big_smile ai fost minunata  rodnar
anuca imi pare rau pt prietenul tau  supa cata durere in sufletul acelor oameni  supa ...te pup si pe tine si pe bebe  puss
dea puss am vazut ca ai avut test negativ  supa  si eu inca sper pt tine puss
goodluck si sa nu-ti pierzi speranta  par  rugaciune
angel....nu mai fi suparata pe mine, da?  rodnar

Ultima oara a fost editat de far_away (2011-05-02 09:37:30)


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#2601 2011-05-02 09:34:42

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Neata dragelor puss Am ajuns si eu la munca, incepe o noua saptamana cesafac  cascat
Dea, imi pare rau de test, dar temperatura arata inca bine, nu-ti pierde speranta. Am vazut o gramada de grafice care aveau test pozitiv a doua zi dupa test negativ. Mai ales daca nu ai simptome de urati inca mai putem spera puss  goodluck
Far, ma bucur ca esti ok si ca ai revenit pe forum. Imi pare rau ca nu ti-ai luat temperatura chiar zilele astea, ne tii in suspans tongue Oricum mult noroc  goodluck sa fie bebe la tine. Cand ar trebui sa vina uratii?
Sonia, ai o zi grea. Te pup sa treaca repede puss
Angel, va arde de lugu-lugu  chicot Foarte bine, daca nu aveti probleme nu aveti de ce sa nu prestati puss
Ana si bebe puss Foarte trista povestea sad
Onutza, multumim de cafea puss
Muco, neata si tie puss

Offline

 

#2602 2011-05-02 09:37:27

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

georgi puss, multumesc. sa stii ca eu din ce ai mai enumerat tu n-am notat, nu tin neaparat sa-mi amintesc tongue

sonia puss, te-am vazut in album. esti dulce si sensibila, si total opusul profesoarei pe care mi-o imaginam eu. incantata de cunostinta puss
- spor azi, sa ai o zi cat mai usoara!

far puss goodluck sa nu vina uratii

angel puss, nebunilor, ce seara ati avut. voi va violati reciproc. si pe mine m-a "violat" al meu asa frumos aseara...
- daca te simti bine, cred ca e in regula si cu sexul. doar ca are dreptate al tau, mai usurel cu miscarile big_smile
- sanii (ca au inceput amandoi, desi unul ma durea putin) m-au cam lasat azi, m-au durut si ieri, dar mai suportabil decat alaltaseara. era o durere ca la febra musculara, dar de la ce sa o fac asa brusc?

mayya puss, bafta azi la analize, parca ziceai ca te duci, tin pumnii sa fie totul bine goodluck

dea puss, imi pare rau pt testul negativ, dar eu zic sa nu-ti pierzi speranta. pana nu vezi rosu nu e totul pierdut. poate e prea devreme de test din moment ce uratii nu si-au facut aparitia, ce stiu eu?

ana si bebe pusspuss. condoleante pt prietenul pierdut!

any neata puss

mada serviciu usor puss

fetelor, indrumati-ma si pe mine ce test de sarcina e cel mai bun sa-mi fac stocuri si eu tongue

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-05-02 09:38:18)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#2603 2011-05-02 09:37:49

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-46

Mada puss o saptamana frumoasa , ne arde de prostioare mai des, dar incercam sa fim potoliti si sa nu exageram

Far nu sunt supi pe tine, doar ca ne ti in suspans , apropo de lugu-lugu, nu te supara ca iti zic, dar totusi nu ar trebui sa o mai raresti si tu ? si eu fac chiar daca sunt gravida dar incercam maxim o data pe saptamana atat , eu zic ca prea des asa cum faci tu s-ar putea sa dauneze daca ai bebe in burta

Onutza febra musculara pe care tu o acuzi la sani e de fapt de la bebe  tongue eu zic sa nu te chinui sa iti faci stocuri de teste ca o sa ramai cu ele

Sonia chiar , si eu te-am vazut in album , doamne ce ochi patrunzatori ai , esti dulce foc puss

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-05-02 09:40:35)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.