homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47-5


#77 2011-05-03 12:43:48

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

mulțumesc elena puss


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 



#78 2011-05-03 13:10:57

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Almi da la kg ma refer . stiu ca acum ceva timp era scris 72 si azi am ramas  wow

Mika  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon ai ma chiar nu vi sa ne saluti ?


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#79 2011-05-03 13:14:12

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Ce ocupate sunteti fetelor!!!!! applause

angel , mika o avea treaba ..intra ea cand poate sa ne salute..mai devreme era online wink


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#80 2011-05-03 13:18:07

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Georgi am vazut ca era online mai devreme daia am si strigat dupa ea, acum insa nu mai e

tu gata ai terminat ciorba? eu nu am mai facut, poate fac dupa-amiaza, acum la pranz am chef de macaroane cu branza  chicot


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#81 2011-05-03 13:21:02

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Fetelor sunt foarte  supa , ma doare capul de nu mai pot, nici pe internet nu gasesc informatii pt eseu.  supa  Ce ma fac? In curs e foarte vag, nu prea e la subiect daca scriu de acolo.  supa  supa  supa


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2011-05-03 13:25:29

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

angel , mai am putin smile . mi-ai dat idee cu macaroanele tummenupp

Ana , sun-o si spunei ca nu il poti face/ nu te poti concentra nustiu


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#83 2011-05-03 13:26:00

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

da angel aveam 72.. dar sunt sigură că am mai slăbit.. se simte la haine.. de-aia ?nclin să cred că arăta bine c?ntarul ?n ziua botezului big_smile


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#84 2011-05-03 13:26:43

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Almi applause  tummenupp  cat mai putine kg


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#85 2011-05-03 13:29:11

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Vai Giorgi daca nu ar fi mai suparacioasa as suna imediat, dar va crede ca nu vreau desi ma gandesc ca poate a incercat ea si nu a reusit si de aia mi-a dat chiar tema asta. Sau poate nu, dar cand vad ca din cartile alea nu am absolut nimic la subiect nu ma pot gandi la altceva. Se va supara, iar daca nu-l fac sa fiu eu multumita de el nu ma simt eu bine. si mai vrea si 3 pagini.  supa  supa  supa


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#86 2011-05-03 13:30:01

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

pai Almi stiu ca spionam mereu acolo, chiar ma bucur mult, stiu ca iti doreai  la cat mai putine in continuare

Georgi  chicot iti dau idei , pai m-am cam saturat asa de acelasi tipuri de mancare, si macaroane cu branza nu am mai facut demult

Ana eu sincer cumnata ta mi se pare un pic cam fara bun simt , pai tu cu munca, cu faptul ca iti e rau , nici materiale de inspiratie nu ti-a dat, vorba lu Georgi sun-o si spunei sa iti aduca ceva cum trebuie ca nu ai cum sa il faci


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#87 2011-05-03 13:34:08

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Ai dreptate Angel, nu stiu, as suna-o, dar e foarte pretentioasa, asteapta de obicei numai sa primeasca, ma simt ca pixu.  supa  Si mami si A a zis sa o sun, dar nu stiu....


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#88 2011-05-03 13:34:28

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Ana , eu as gasi o scuza plauzibila si as suna-o...daca nu , trebuie sa-l faci nustiu  si daca este pretentioasa? ce? ...eu cred ca promfita de finetea ta... cesafac  sun-o si spunei sa iti aduca ce iti trebuie pentru eseu

angel , ai dreptate ...nici eu nu mai stiu ce sa fac de mancare nustiu

Ultima oara a fost editat de bunea georgeta (2011-05-03 13:35:55)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#89 2011-05-03 13:38:53

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Ana vezi la burtici ca ti-a pus Smart 2 linkuri, oricum e fara de bun simt cumnata asta, si ce daca se supara, in final linistea ta si a lu bebe e importanta, ea vine sa iti faca curat si mancare cat scri tu la eseul ala?


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#90 2011-05-03 13:40:27

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

geo puss ms par

angel big_smile ?mi doresc să ajung la 65.. dar ultimele kg se dau cel mai greu jos.. oricum, sunt sigură că nu dau jos ?n 2 luni ce-am pus ?n 3 ani... dar nah.. sper și eu lol acum beau o cafea (nu foarte ?ndulcită) și mănănc bonibon rotfl2


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#91 2011-05-03 13:44:06

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

ai dreptate Giorgi, chiar profita pt ca m-a sunat m-a intrebat daca sunt foarte ocupata, i-am zis ca nu si direct mi-a zis ca are multe eseuri si ca nu stie daca reuseste sa le faca toate ca nu ii fac si eu unul? Am zis da, apoi mai tarziu ma suna si imi spune ca mi-a pus 2 teme daca m-a vazut atat de deschisa, l-a trimis pe nepotul meu cu ele si gata. E sotia fratelui meu, ma inteleg mai bine cu cumnatele mele din partea lui Adi, dar asta e. Desi stia ca mi-e foarte rau nici macar nu m-a intrebat cum ma simt, daca nu cumva starea de rau pe care stia ca o am nu ma impiedica sa o ajut. Nu imi mai este rau, dar e prea greu. Cand am fost la spital m-a sunat, nici nu m-a intrebat cum ma simt, stia de la fratele meu ca in acea zi o sa fiu externata si mi-a zis sa-i cumpar niste lalele, avea niste pretentii de numa, sa fie albe la baza, roz la varf, dar deschis si putin roz si sa mai si negociez la pret ca asa a facut si ea cu o zi inainte, nesi nesi.

Angel merg acum sa vad, vezi sa nu vina, te convingi de mai sus, sincer m-a luat durerea de burta de stres.

Ultima oara a fost editat de AnaArc (2011-05-03 13:45:23)


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#92 2011-05-03 13:47:15

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

czuky puss te asteptam mai des p'aici  rodnar
maya, cand am citit ce desert ai facut ieri, am ramas  drool  drool  drool  drool  drool
onuta, muco, poke, geo, angel+bebe,almi, mika, maya, madalyna, cmin+bebe,neruca+bebe, sonia,anuca+bebe, smartuc+bebe, ms ca m-ati incurajat si imi pare rau ca nu v-am adus vestea pe care ati asteptat-o supa
raluk puss ce bine ca te-ai intors definitiv puss iti doresc multa bafta cu analizele goodluck si sa reusiti cat mai repede sa aveti bebele vostru mult dorit puss
neruca+bebe puss si nu te mai stresa atat, bebe al tau are prioritate, sa ai grija de el si de tine kram ....multa putere si sanatate unchiului tau, si sa gasiti medicul potrivit care sa-i aline macar putin suferinta  rugaciune  f trist  supa
sonia, si eu am vazut pozele big_smile esti o viitoare mamica frumusica foc kram azi am vazut ca ai fost harnicutza  bucatar
tatiana, asai ce fete tari sunt p'aici ??? si eu le iubesc pe toate hjarta  tillfreds
mada, sper sa te simti bine si sa scapi de spotting, si sa fie de la implantare daca zici tu ca e la 6 zile de la presupusa ovulatie goodluckgoodluck
elena puss si bine ai revenit si chiar ca e ciudat graficul tau  nustiu ... dupa ce iti vin uratii (daca mai vin, poate o sa ovulezi mai tarziu luna asta big_smile ) sa ai  goodluck  la medic si sa te ajute sa ajungi mai usor sa-ti vezi visul implinit  goodluck
georgi, sper sa te simti mai bine si sa nu te mai doara nimic  puss  puss  puss
anuca+bebe eu nu te pot ajuta cu nimic???  e neaparat sa-l faci tu???? roll sa-mi zici daca ai nevoie de ajutor si daca ma pricep si am cu ce sa te ajut, cu cea mai mare placere  rodnar.....sincer pare usor nesimtita si nepasatoare cumnatica asta a ta...pana la urma eseul ar fi responsabilitatea ei, ea ar trebui sa-si bata capul, iar daca nu s-a descurcat ar fi trebuit sa-ti ceara ajutorul nu sa puna totul la tine in carca skitarg....daca nu te-ai hotarat sa o suni, astept sa-mi zici cu ce te pot ajuta, poate gasim ceva "materiale" care sa-ti fie de folos si sa scapi odata  butter   
alirox, ms , mereu exista o "data viitoare" si noi aspirantele mereu tre sa fim pregatite sa speram intr-o astfel de "data viitoare" smile...sunt sigura ca Dzeu ne va ajuta pe toate sa devenim mamici, dar toate la timpul lor  rugaciune ...... goodluck poate luna asta este cea norocoasa pt tine, eu iti tin pumnii  goodluck

scuze ca m-am lungit atat  buga

Ultima oara a fost editat de far_away (2011-05-03 13:50:34)


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#93 2011-05-03 13:48:28

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

Ana, am banuit neutral  lalele roz la varf si verzi la coada si sa negociezi spranceana  lol

Almi big_smile  si eu pap noaptea ciocolata chicot dar vreau sa slabesc lol


far  puss

Ana , cumnata mea avea prostul obicei sa vina direct la usa fara sa ma nunte ( si statea cate 4-5 ore disperat ) pana cand intr-o zi , a venit la usa , a sunat dar nu am vrut sa-i deschid..la 5 minute ma suna pe telefon si ma intreaba: ce faci, esti acasa?/ eu: -da , sunt acasa/ ea:- pai am fost la tina la usa si nu mi-ai deschis/ Eu-da, stiu ca ai fost la mine dar nu ti-am deschis pentru ca nu m-ai anuntat ca vii in vizita? dar acum ca mai sunat poti veni big_smile ..si normal ca s-a intors si i-am repetat iar...'' nu este frumos sa mergi direct la usa omului ca poate nu are chef de vizite''

am facut o comparatie ..cand omul este bun , este luat de prost

Ultima oara a fost editat de bunea georgeta (2011-05-03 13:53:30)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#94 2011-05-03 13:55:24

cmin
Addicted member
Inregistrat: 2009-03-20
Mesaje: 14348

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

georgy  rotfl  rotfl   asa merita
ana .. chiar ca exagereaza  forgetit  .. daca te pot ajuta cu ceva ...


7+ fericire
totul este si va fi bine 
(http://www.fertilityfriend.com/home/33274f)

Offline

 

#95 2011-05-03 13:56:51

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-47

georgi rotfl2 sa stii ca si eu am un astfel de specimen....si eu i-o coc, cam de multisor....rotfl2


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.