homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am ramas?


#1 2011-07-23 14:50:19

moryko
New member
Inregistrat: 2011-07-23
Mesaje: 6

Am ramas?

Am facut dragoste cu iubitul meu cu prezervativ. Nu si-a dat drumul in mine ci in afara mea in prezervativ. Apoi, a scos prezervativul, s-a sters pe penis, a pus alt prezervativ,l-a sters putin cu hartie ca nu cumva sa fie urme de sperma si am facut-o iar. Eram la ovulatie. Este vreo sansa sa se fi murdarit prezervativul de sperma si sa fi ramas? Mi-e sa nu se fi sters cum trebuie

Offline

 



#2 2011-07-23 15:01:12

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Am ramas?

in primul rand nu mai posta peste tot, o sa iti iei warn. daca nu ati facut-o decat cu prezervativ nu sunt sanse.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.