homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Senzatie de pipi


#1 2011-09-08 21:47:02

Alexandra123
Membru
Inregistrat: 2011-09-08
Mesaje: 4

Senzatie de pipi

Buna !
In iulie am avut o usoara durere la rinichiul stang. Am facut urocultura, nu mi-a iesit nimic. Nu ma usutura cand faceam pipi, doar simteam o usoara jena, ca si cum mi-as tine palma pe locul acela. Am facut eco si a iesit putin nisip. Foarte putin si foarte fin. Am facut RMN abdominal si pelvian. Medicul internist mi-a spus ca totul este in regula.
De vreo saptamana simt senzatie de pipi mai toata ziua si se intensifica noaptea. De frica ca as putea face cisitita ( am trecut prin asta in iarna ) am fost la farmacie si mi s a dat eficef ( de la cuminol imi este foarte rau ). Am terminat folia de eficef dar in ultimile 2 zile senzatia de pipi a reaparut. Am incercat sa am contact sexual si desi mai mereu simt un usor discomfort la inceput, de data aceasta mi a fost imposibil sa continui.
Va rog indrumati-ma ce sa fac. Sa merg la ginecolog ?
Singura mea problema de sanatate este hipotiroidia pentru care iau eutirox de 50.
Multumesc mult

Offline

 



#2 2011-09-08 21:50:08

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: Senzatie de pipi

1. topicul nu are ce cauta la totul despre sex
2. ai mai scris undeva acelasi lucru, ai rabdare sa ti se raspunda, nu posta peste tot
3. puteai sa scrii aici http://forum.anticonceptionale.ro/t1178 … -des-.html


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

#3 2011-09-08 21:52:29

Alexandra123
Membru
Inregistrat: 2011-09-08
Mesaje: 4

Re: Senzatie de pipi

daca e TOTUL despre sex si am mentionat durere in timpul acestuia cred ca se leaga.
daca nu aveam rabdare postam peste tot

Offline

 

#4 2011-09-09 06:40:42

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: Senzatie de pipi

ai mai scris si aici
http://forum.anticonceptionale.ro/t3599 … -pipi.html
si aici
http://forum.anticonceptionale.ro/t3599 … -pipi.html

si la totul despre sex.. aici lumea are rabdare sa i se raspunda unde a postat prima oara, nu incarca forumul cu o singura intrebare doar fiindca e nerabdatoare sa aiba un raspuns. aici utilizatorii intra cand au timp si iti raspund cand stiu, nu e nimeni obligat sa iti raspunda la 2 minute dupa ce ai postat tu si sa-si ceara si scuze eventual ca nu ti-au raspuns in primul minut.
si citeste regulamentul


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

#5 2011-09-09 08:20:57

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Senzatie de pipi

topic inchis.

Alexandra123 ai warn pt postare multipla; citeste regulamentul si respecta-l; posteaza intr-un singur loc, cand cineva va STI sa-ti dea un sfat, ti-l va da.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.