homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ingrijorata!!!va rog o parere!!:(


#1 2011-10-02 16:59:46

alexandra_05
New member
Inregistrat: 2011-07-07
Mesaje: 15

ingrijorata!!!va rog o parere!!:(

buna fetele!mi-am inceput de curand viata sexuala cu prietenul meu si nush cat de paranoica pot fi dar astazi dupa primul nr si-a scos prez dupa care am mai stat un pic.la al-2lea insa nu am mai asteptat pana sa si-l puna si m-a atins cu capul penisului acolo moment in care am simtit lichidul acela preejaculator.cred ca intrat ff putin nush sigur ca ne-am oprit.tin sa mentionez cu nu a urinat inainte sau ceva.stiam de regulile astea dar pur si simplu am zis ca nu o sa fie nimik.acum insa devin din ce in ce mai ingrijorata sad va rog mult daca ati trecut prin asa ceva dati-mi un sfat,orice.multumesc mult!

Offline

 



#2 2011-10-02 17:15:01

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: ingrijorata!!!va rog o parere!!:(

dupa cum ai spus, e strict paranoia. Acel lichid preejaculator contine spermatozoizi, insa de la o simpla atingere si o sarcina e cale lunga.


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.