homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutati-ma va rog.........


#1 2011-10-25 12:47:40

alesky
Membru
Inregistrat: 2011-10-25
Mesaje: 4

ajutati-ma va rog.........

buna sunt noua pe forum si am nevoie urgent de un sfat:ucm a fost pe 28 august-02 sept,am luat anticonceptionale iaz tp de 6 luni urma sami vina pe 25 septembrie intre timp am renuntat la ias.ultimul contact sexual a fost pe 10 sept cand eram protejata cu anti iaz am fost la medic ginec pe 20 sept nu sa vazut nici o sarcina miam facut 2 teste de sarcina au iesit negative apoi am fost la o ecografie transvaginala avant 3-4 sap de la contactul sexual si mi sa spus ca nu este vb de vreo sarcina.ginecoloaga mia recomandat 5 zile de tratament cu duphaston leam inceput de pe 20 octombrie si este prima zi dupa terminarea tratamentului ce ma sfatuiti sa mai astept cateva zile sau nu?am mai facut un test de sarcina barza pe 17 oct si a iesit si acela negativ dar nu stiu ce sa mai cred deoarece nu am avut dereglari niciodata....este de la intreruperea anti iaz sau nu stiu ce sa mai cred ajutatima va rog............multumesc anticipat

Offline

 



#2 2011-10-25 23:50:46

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: ajutati-ma va rog.........

alesky ai warn pt postare multipla.
citeste te rog regulamentul si respecta-l.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.