homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Imi puteti raspunde?:)


#1 2012-04-11 23:21:36

rebsandco
Membru
Inregistrat: 2012-04-11
Mesaje: 1

Imi puteti raspunde?:)

Salutare! Recent am avut o experienta urata. in prima zi de menstruatie am avut dureri cumplite, insotite si de alte simptome, asa ca am chemat salvarea.este a doua oara anul acesta. orikm eu mereu am stari ciudate in acea perioada. m-au dus la ecografie si au vazut,dupa cum le confirmasem si eu, ca nu e nimic in neregula, am doar dismenoree. totusi mi-au recomanda anticonceptionale. Eu sunt inca virgina si vreau sa ma pastrez o vreme asa. Dupa cum am citit si de pe prospectul de la LOGEST, acesta mi-ar putea ameliora durerile infernale, chiar mi-ar reduce durata menstruatiei. AM mai citit pe aici ca la unele fete au existat reactii gen cresterea in greutate sau cresterea sanilor. Adevarul e ca in greutate nu vreau sa cresc, dar mi-ar placea sa stiu daca sunt sanse sa imi creasca sanii, adand in vedere faptul ca eu nu am avut relatii sexuale? Unor colege le-au crescut sanii dupa ce si-au inceput viata sexuala. Imi puteti da vreun raspuns?smile

Offline

 



#2 2012-04-12 09:29:13

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Imi puteti raspunde?:)

problemele legate de anticonceptionale se posteaza aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t3431 … onale.html
nu deschide topicuri noi pt fiecare problema, cauta inainte sa vezi daca exista ceva pe aceeasi tema.

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.