homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm dupa dezvirginare?


#1 2012-05-23 19:01:06

Diury
Membru
Inregistrat: 2012-05-23
Mesaje: 1

Orgasm dupa dezvirginare?

Salut,
am si eu anumite intrebari

Prietena mea este putin departe de mine si ne vedem mai rar de aceea sunt putin ingrijorat
va povestesc situatia si sper sa ma puteti ajuta
in iarna ma incercat dezvirginarea insa nu a mers prea bine , ba ne-am certat , ba una , ba alta , toate au fost impotriva noastra iar incercaera a fost nereusita , durerea a fost mare si am lasat-o balta insa himenul a fost rupt partial
cum sa va spun smile este extrem de deschisa relatia motiv pentru care ,in ciuda distantei,o accept
curand ne vom revedea si dorim sa incercam insa se poate sa aiba orgasm ? durerea pe care o va resimti va fi mica
cu mine a fost primul ei contact sexual,de orice fel

credeti ca e posibil sa aiba orgasm?intreb pentru ca am auzit ca nu prea se poate , totusi situatia ei este putin diferita , ea se masturbeaza de altfel
ce credeti?big_smile
stiu ca este putin pueril dar daca pot intreba sa am o idee , de ce nu?
multumesc anticipat de raspuns sau atentie

Offline

 

#2 2012-05-24 09:42:26

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Orgasm dupa dezvirginare?

poate da, poate nu; nu avem puteri paranormale sa stim cum vor evolua lucrurile.
daca tii mortis sa aiba orgasm (ceea ce da, mi se pare pueril) i-l poti "darui" cu un oral, in caz ca metoda obisnuita nu functioneaza.

PS: intrebarile legate de sex se posteaza la alta sectiune, nu la "vreau sa aflu"; am mutat topicul.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#3 2012-05-28 18:33:36

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Orgasm dupa dezvirginare?

Incarca sa lungesti cat de multi poti prelidiul si sa o faci sa se simta bine.Cu ocazia asta va fi excitata si nici nu o va durea(prea tare sau chiar deloc) si va avea f multe sante sa aiba orgasm.


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.