homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sangerare mica - posibila zgarietura


#1 2012-06-11 21:40:24

IrinaD
New member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 23

Sangerare mica - posibila zgarietura

Buna seara! M-am speriat putin cand in timpul unui contact sexual am observat sange. Eu la un moment dat am simtit ca si cum m-ar fi zgariat (cu inelul de pe deget cred pt ca simt zgarietura se simtea exact la intrarea in vagin). A curs putin sange dupa care s-a oprit (in sensul ca era sange pe penisul lui si am vazut si eu cand am pus mana la mine). Dupa aceea nu a mai fost nimic. In schimb simt o usoara jena in zona respectica. e grav? Ar trebui sa imi fac griji? se vindeca de la sine sau trebuie facut ceva? precizez deasemenea ca se vede f putin inrosit la mine la intrarea in vagin si totodata a fost si o partida de sex mai brutal...

Va multumesc!

Ultima oara a fost editat de IrinaD (2012-06-11 21:41:27)

Offline

 

#2 2012-06-12 00:20:56

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Sangerare mica - posibila zgarietura

E totusi bine ca ti s-a oprit sangerarea. Sa eviti o perioada pana cand simti tu ca nu mai ai nici o jena contactul sexual si eventual poti consulta un medic.
Mai multa grija pe viitor!


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#3 2012-06-12 07:34:41

IrinaD
New member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 23

Re: Sangerare mica - posibila zgarietura

a sangerat oricum ff putin. adica au fost cateva urme pe penisul lui si in lichidul meu si cam atat. acum e doar o senzatie de jena in zona. nu ar trebui sa imi fac prea mari griji nu?

Offline

 

#4 2012-06-12 10:02:43

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Sangerare mica - posibila zgarietura

Nu cred ca ar trebui sa iti faci prea multe griji. Sa ai mare grija la igiena. Sa nu se infecteze cumva.


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#5 2012-06-12 15:57:33

papushik
Full member
Inregistrat: 2008-02-17
Mesaje: 579

Re: Sangerare mica - posibila zgarietura

poti sa te dai cu putina crema de galbenele fara parfum.... ajuta la vindecare

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.