homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De la yasmine nu poti slabi?


#1 2012-06-21 11:13:14

Noise
Membru
Inregistrat: 2012-06-21
Mesaje: 1

De la yasmine nu poti slabi?

Buna.Eu am 16 ani,1.75 si in perioada iernii (ianuarie-februarie) am ajuns de la 66 kg la 73 kg.Pe la jumatatea lunii martie am inceput sa iau yasmine la recomandarea dermatologului meu.Si de atunci ma mentin la 73 de kg.Astazi este a treia zi in care mananc fructe dimineata si seara si la pranz piept de pui la gratar cu salata si fac miscare cam o ora pe zi (abdomene,ridicari de trunci,de picioare,alergari) si nu dau joc nici un gram.Incep sa cred ca ori e cantarul stricat si s-a blocat pe aceeasi greutate,ori ma grabesc eu,ori nu pot slabi de la yasmine.Mai am cateva in flaconul actual.Daca le arunc pe astea si reincep la urmatoare tura are ceva?Eu le iau pentru acnee.Si tot nu mi-a trecut de la ele.Am impresiaca mai degraba mi-a trecut de la zyneritul prescris decat de la yasmine.

Offline

 



#2 2012-06-21 11:16:29

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: De la yasmine nu poti slabi?

pai nu slabesti in 3 zile smile cu sau fara pastile
e nevoie sa te tii de un regim alimentar sanatos si de sport maui mult timo, chiar toata viata daca vrei sa te mentii
kg astea nu le-ai pus in 3 zile, deci nu ai cum sa le dai jos peste noapte... rabdare

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.