homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SUNT CUMVA INSARCINATA VA ROG FRUMOS AJUTOR URGENTTTTTT


#1 2012-06-26 22:10:56

flo_25
New member
Inregistrat: 2012-06-26
Mesaje: 20

SUNT CUMVA INSARCINATA VA ROG FRUMOS AJUTOR URGENTTTTTT

Buna seara! Sunt Flory am si eu o intrebare am luat yaz in jur de aproape un an de zile ,le-am luat normal la aceeasi ora pana luna asta cand am terminat blisterul ultimele pastile fiind cele placebo cand normal la a treia trebuia sa-mi vina ciclu pt ca de obcei venea cam in aceeasi zi sambata ,insa nu mi-a mai venit ,dar noaptea m-a cam durut maseaua si am luat niste augmentin si algocalmin si nu mi-a mai venit deloc nici in ziua de azi cand normal azi trebuia sa mi se termine  ,ideea este ca acum nu am facut pauza si iau in continuare cele de culoare roz,ma gandesc sa fie de la pastilele pt masele sa nu imi fi venit pana acum sau sunt cumva insarcinata luna trecuta mi-a venit normal ,chiar mi-am facut si un test de sarcina si mi-a iesit negativ si plus de asta prietenul meu nu ejaculeaza in mine .ma poate ajuta cineva cu un raspuns ce sa fac in asemenea situatie ????

Offline

 

#2 2012-06-27 13:13:12

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: SUNT CUMVA INSARCINATA VA ROG FRUMOS AJUTOR URGENTTTTTT

ti s-a raspuns la celalalt topic.
citeste regulamentul si nu mai posta in 2 locuri ca iei avertisment.

Offline

 

#3 2012-06-27 13:33:13

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: SUNT CUMVA INSARCINATA VA ROG FRUMOS AJUTOR URGENTTTTTT

flo_25 ai warn pt postare multipla.

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.