homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt foarte ingrijorata-2


#20 2012-07-23 14:49:04

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Sunt foarte ingrijorata

lasa ca mai glumim noi ... dar cand esti speriat/a pui tot felul de intrebari .... unora li se par stupide dar tie nu ti se par smile pentru ca esti speriat/a ... si lasa ca nu a facut nu stiu ce greseala ca a intrebat ... mai bine e sa intrebi decat sa tii in tine wink

Offline

 

#21 2012-07-23 14:54:32

drmada
New member
Inregistrat: 2012-07-08
Mesaje: 5

Re: Sunt foarte ingrijorata

AciDulaSs a scris:

lasa ca mai glumim noi ... dar cand esti speriat/a pui tot felul de intrebari .... unora li se par stupide dar tie nu ti se par smile pentru ca esti speriat/a ... si lasa ca nu a facut nu stiu ce greseala ca a intrebat ... mai bine e sa intrebi decat sa tii in tine wink

adevarat... dar cand nu stii ceva, cat de banal ar fi te documentezi, iti cauti singur raspuns...si abia apoi intrebi... oricum de azi inainte cum prind cate o zi mai proasta imi arunc ochii pe aici...pentru ca imi dau seama ca descopar o nesecata sursa de amuzament  cool e plina de surprize lumea asta a femeilor smile  spermatozoid

Offline

 

#22 2012-07-23 14:56:52

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Sunt foarte ingrijorata

lasa ca nici in a barbatilor nu duci lipsa big_smile big_smile big_smile tummenupp

Offline

 

#23 2012-09-09 23:35:22

deear1
New member
Inregistrat: 2012-09-09
Mesaje: 8

Re: Sunt foarte ingrijorata

Buna seara!
Fetelor, am ciclu regulat la 28 de zile. Acum un an am fost diagnosticata cu 2 chisturi pe ovarul stang, iar in urma administrarii anticonceptionalelor mi s-a spus ca au ?disparut?. din mai nu mai iau anticonceptionale si intretin raporturi sexuale cu iubitul meu. Ultima menstruatie am avut-o pe data de 10 august , iar pe data de 20 am avut ultima relatie intima, in care am folosit prezervativul.. menstruatie intarzaie deja de aproape 3 zile. e posibil sa fiu insarcinata?
Multumesc!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.