homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutati-ma va rog


#1 2012-07-26 14:13:48

lorrys
Membru
Inregistrat: 2012-07-26
Mesaje: 1

ajutati-ma va rog

sunt cu un barbat in varsta de 30 de ani de 2 luni jumate...prima oara cand am facut sex, am facut-o cu prezervativ numai ca dupa cateva minute el na mai putut continua deoarece ,,ii murise'' penisul. De dimineata a doua zi am incercat iar si totul a fost bine pana la sfarsit. Dupa aceea imi spune ca se duce la clinica sa-si faca niste analize ca crede ca a luat o boala ceva de la o femeie cu care facuse fara sa se protejeze. A primit rezultatele si mi-a zis ca are candida. A facut tratament 2 saptamani si mi-a zis ca s-a vindecat. In tot acest timp el nu s-a atins de mine deloc, n-am mai facut sex nici macar protejat. L-am intrebat de ce nu face sex cu mine si mi-a spus ca asteapta sa-mi fac eu analizele si daca sunt sanatoasa atunci o vom face ca el vrea so faca cu mine fara prezervativ. Mi-am facut analizele, sunt perfect sanatoasa si el tot nu se culca cu mine. Tin sa precizez ca noi n-am facut sex decat la inceput o singura data si de atunci nu s-a mai atins de mine. Eu dupa 2 sapt de la inceputul relatiei m-am mutat la el acasa..deci stam impreuna zi de zi, noapte de noapte. Cand il ating , s-au il sarut ma respinge. L-am intrebat de ce nu face sex cu mine si mi-a zis ca nu poate sa-mi spuna. Tin sa precizez un lucru: acum o luna de zile si-a manifestat dorinta ca eu sa-si fac lui sex oral. Ma gandesc ca daca suferea de vro boala nu ma mai punea sa-i fac ( eu refuzand oricum). Deci nu vrea so faca nici cu prezervativ, nici fara. va rog ajutati-ma..poate stiti ce se intampla

Offline

 

#2 2012-07-26 14:35:52

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: ajutati-ma va rog

Singur ascunde el ceva de care ii e rusine sa iti zica sau are el alt motiv.Cel mai important lucru e sa discuti cu el ,sa`i spui ca esti alaturi de el orice ar fi si sa`l faci sa inteleaga ca e mai bine sa vorbeasca cu tine despre ce problema are decat sa se complaca in situatia asta si mai ales ca amandoi aveti de suferit.Eu nu prea stu ce sa iti spun altceva ca nu prea cunosc persoana.Tu poti spune mai multe despre el si dupa cum am spus comunicarea e solutia.Bafta. smile

Offline

 

#3 2012-07-26 20:10:42

das
New member
Inregistrat: 2012-07-21
Mesaje: 34

Re: ajutati-ma va rog

Doar el stie ce e in mintea lui. Probabil ca se simte prost fata de problema pe care a avut-o in trecut. Sigur e ceva din moment ce ti-a raspuns ca nu poate sa-ti spuna. Cred ca trebuie insistat putin in aceasta privinta, dar cu mult calm si intelegere. Astfel, cred ca se va enerva.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.