homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu ma poate dezvirgina


#1 2012-09-02 17:38:01

denissa763
Membru
Inregistrat: 2012-09-02
Mesaje: 1

nu ma poate dezvirgina

incercam de ceva vreme dar nu reuseste sa ma penetreze...ma doare foarte tare si ma retrag. Am mers la ginecolog pentru a-i cere sfatul, daca nu este cazul de deflorare chirurgicala si mi-a spus ca nu-mi recomanda, ca ar trebui sa mai incercam noi doi. A incercat sa ma penetreze cu degetul dar deja la al doilea deget nu mai suport, imi spune ca sunt foarte stramta si simpte o umflatura sau ceva curbat dupa ce trece de himen si i se pare imposibil sa intre penisul acolo.Va rog frumoas sa ma ajutati cu sfaturi. Multumesc

Offline

 

#2 2012-09-03 01:30:05

Ioana17
Full member
Inregistrat: 2010-06-03
Mesaje: 214

Re: nu ma poate dezvirgina

Probabil ca nu esti destul de lubrifiata si din cauza asta te doare atat de tare. Daca nu reusiti asa ,cumparati un lubrifiant sau preludiul sa fie mai lung ..Daca ginecologul ti-a spus ca nu e cazul de deflorare chirurgicala ma gandesc ca are dreptate. Incercati asa sa vedeti daca da rezultate . smile


Cea mai calda amagire are cel mai rece sfarsit ! >smile

Offline

 

#3 2012-10-02 00:31:52

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: nu ma poate dezvirgina

Mi s-a intimplat. Nu esti tu destul de lubrifiata, relaxeaza-te.. faceti petting si daca nu, Nu. Nu sta numai cu gandul ca "acus-acus" smile cand o sa vrei destul de mult "s-o faca" o sa mearga usor)) stiu ce zic)) pe cuvant, noua ne-a luat cam juma de an smile - din cam 5-6 incercari(nu te speria tare, asa am lungit- noi ca nu ne grabeam nicaieri big_smile )..O sa fie bn, te asigur puss Bafta !


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.