homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un raspuns urgent va rog!!


#1 2013-03-25 13:29:57

ady1308
New member
Inregistrat: 2013-03-25
Mesaje: 5

un raspuns urgent va rog!!

Buna!va rog mult sa-mi raspuneti cat mai repede!am facut-o cu prietena mea neprotejat sambata dimineata dar nu mi-am dat drumul pt ca a durat ff putin..acelasi lucru s-a intamplat si duminica seara,tot neprotejat,ne-am oprit si am continuat singur pana mi-am dat drumul...problema e ca am inceput sa ne panicam in momentul in care am citit ca acel lichid dianinte de ejaculare ar putea contine spermatozoizi...va rog mult spuneti-mi ce ar trebui sa fac..cum sa o calmez..eu stiu sigur ca nu mi-am dat drumul...si ea e panicata pt ca zilele astea ar putea sa fie in perioada fertila,desi are ciclu neregulat(ultima menstr i-a venit pe 11 martie)...va rog mult un rasp cat mai repede..eventual sa se duca sa-si ia pastile!

Offline

 

#2 2013-03-25 13:50:46

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: un raspuns urgent va rog!!

daca inainte de a face sex nu ai mai ejaculat sau ai ejaculat dar ai fost la baie cu pisu atunci nu prea exista risc de sarcina . sa se linisteasca .


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

#3 2013-03-25 14:20:47

ady1308
New member
Inregistrat: 2013-03-25
Mesaje: 5

Re: un raspuns urgent va rog!!

multumesc...desi eram constient ca  nu se poate intampla nimic atata vreme cat nu mi-am dat drumul..iar cu lichidul ala vad ca sunt pareri impartite...dar ea e stresata cu perioda fertila ca au trecut 2 sapt de la utima menstr si sa nu creasca sansele...pfff:smile(

Offline

 

#4 2013-03-25 14:23:52

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: un raspuns urgent va rog!!

stii tu sigur ca nu ti ai dat drumul... esti atat de experimentat incat garantezi ca daca n-ai avut orgasm, n-ai dat afara nici macar un strop. eu nu inteleg de ce lumea nu se protejeaza si vine pe forum disperata sa ceara ajutor..


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#5 2013-03-25 16:45:20

DINicole
New member
Inregistrat: 2012-01-23
Mesaje: 91

Re: un raspuns urgent va rog!!

applause  corect,lumea mai intai ar trebui sa se informeze si apoi sa experimenteze,insa se intampla exact pe dos. de ce nu ati citit inainte de a face sex ca exista si astfel de riscuri?evident sansele sunt minime mai spre zero insa ele exista.aveti grija daca nu vreti  bebic

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2013-03-25 18:42:32

ady1308
New member
Inregistrat: 2013-03-25
Mesaje: 5

Re: un raspuns urgent va rog!!

stiu..aveti dreptate..am fost 2 incostienti..dar stiti cum e cand te lasi dus de val..tot ce-mi doresc e sa fie ea bn,sa nu pateasca nimic si sa iesim cu bine din tota povestea asta..invatare de minte cu siguranta!

Offline

 

#7 2013-03-25 20:39:14

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: un raspuns urgent va rog!!

lol eu nu stiu cum e sa fii luat de val , din contra as face sex stresata si nu ar fi bine nustiu


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.