homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Boli culese de la cresa


#1 2013-04-04 18:15:05

rbm
Membru
Inregistrat: 2012-08-21
Mesaje: 4

boli culese de la cresa

salut

am un copil de 1an 10 luni  care merge la cresa din oct 2012.de atunci a facut varicela, bronsita, angina pultacee cu febra  40 C ,tratamente repetate cu antibiotic, spitalizare...deja sunt disperata. numai al meu e asa sensibil sau trebuie sa ma gandesc la alte boli de substrat??? la analizele din spital nu a iesit nimic si a fost ok copilul pana cand l-am dus din nou la cresa timp de 4 zile...si acum din nou antibiotic pt rosu in gat. nu sta cu bunicii , decat cu noi si la cresa. spuneti-mi daca mai sunteti careva in situatia mea si ce ati facut? daca ma duc la med de fam imi spune sa las copilul in pace ca e primu an de cresa si toti sunt asa...m-as bucura daca mi-ati impartasi si povestile voastre despre ce si cum ati facut cu copiii vostri sa-i faceti bine, analize in plus sau tratamente de imunitate.multumesc.sanatate multa

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.