homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?


  • Index
  •  » Totul despre sex
  •  » Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

#1 2013-06-26 18:16:03

blue17
Membru
Inregistrat: 2013-06-26
Mesaje: 1

Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

Buna. fac mi-am inceput viata sexuala acum 2 ani, la inceput a fost un pic cam greu pur si simplu nu stiam nicio miscare, insa acum.. simt si eu ca e un pic mai bine si imi spune si el asta.
Insa atunci cand sunt eu deasupra rareori reusesc sa il fac sa ejaculeze,  noi ne vedem doar in week-end deoarece exista o distanta, eu sunt din cta el din cl , si primul nr il reusesc insa restu nu prea, decat prin sexul anal si sexul oral! neutral
  El nu mi-a reprosat niciodata nimic chiar imi spune ca e super dar ma simt eu aiurea..
  In schimb daca pune el mainile pe soldurile mele si ma "dirijeaza" ajunge la ejaculare imediat..
Voi in ce pozitie il terminati.. un pic fara ajutorul lui?

Offline

 

#2 2013-06-26 18:24:29

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

intr-un act sexual sunt 2, asa ca daca tu si el va simtiti bine, chiar daca pune el mana pe soldurile tale, de ce-ti faci griji? lasa totul sa decurga de la sine si nu te mai stresa pt el... simtiti-va bine amandoi si atat.


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

#3 2013-06-26 18:30:57

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

Buna!
Pai in orice pozitie, ar trebui sa ejaculeze cand esti tu deasupra, privelistea e  partydance  poate este prea stresat, cand esti deasupra poate sa se joace cu tine chiar daca tu detii controlul, sotului meu de exemplu ii place sa imi prelungeasca starea dinaintea orgasmului, chinuindu- ma , eu am orgasm doar atunci cand sunt deasupra lui cu fata sau cu spatele,  daca avem mai multe contacte intr- o zi sau seara finalizeaza super ok fiecare, eu nu reusesc mai mult de 2 ori  cesafac dar ajunge ...


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

#4 2013-06-26 18:43:30

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

Eu cam in orice pozitie reusesc sa-l termin, iar cand sunt eu deasupra se termina si mai repede ca se lasa "controlat" de mine si nu mai trebuie el sa faca nimic lol
Probabil ca prietenului tau ii place sa detina controlul si are nevoie de o anumita "viteza" ca sa se termine. Eu nu cred ca e o problema. Vorbeste cu el, degeana iti zice el unele chestii, intreaba-l tu ce ii place mai mult ca sa fie mai ok pentru amandoi.

Offline

 

#5 2013-06-26 20:49:07

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?

mai e un topic exact pe tema asta, si era chiar primul de sus ( http://forum.anticonceptionale.ro/t3464 … itul-.html )

Ultima oara a fost editat de sub (2013-06-26 22:13:17)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


  • Index
  •  » Totul despre sex
  •  » Nu il pot face sa ejaculete atunci cand sunt sus!? Voi cum procedati?
   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.