homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ejaculare , protectie sigura.


#1 2013-07-12 09:26:56

NiNon
New member
Inregistrat: 2011-11-02
Mesaje: 40

Ejaculare , protectie sigura.

Salut
Eu si iubita mea ne dorim sa simtit momentul final (cand ejaculez in vagin) pentru o singura data dar am dorii sa stim daca e o metoda care o putem aborda in care sa fim sigur ca nu ramane insarcinata.
Suntem impreuna de 2 ani jumate , ciclul ei este cam neregulat dar isi da seama cand este in perioada fertila , are mici crampe jos , miros ascutit sani tensionati sau durerrosi .
In aceasta luna toate astea au fost acu 1 saptamana , pe 25 parintii ei pleaca intr-o statiune si daca tot ramanem singuri pentru o zi doua am dorii sa avem o noapte mai speciala smile.
Intrebarea mea este daca e vreo metoda sau ceva anume care sa ne protejeze in afara de condom sau pilule in fiecare zi.
Ma refer doar pentru o singura zi ce am putea face sa fim safe.
Va multumesc.

Offline

 

#2 2013-07-12 18:50:48

sensuelle
New member
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 24

Re: Ejaculare , protectie sigura.

greu de zis...la modul ca nici o metoda nu iti ofera protectie 100% in afara de abstinenta. Ti-as sugera un sterilet,se "ataseaza" organului ei genital,intern  vorbind,dar cred ca sunteti tineri si nu ati vrea asa ceva. documenteaza-te in privinta lui. e safe. no condom,no pills. E costisitor dar merita. Trust me. Spor,si..sa va fereasca Dumnezeu de incidente!

Ultima oara a fost editat de sensuelle (2013-07-12 18:51:55)


eat diamonds for breakfast and shine all day.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.