homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Posibila sarcina???-2


#20 2013-07-19 00:24:27

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Posibila sarcina???

Sa inteleg ca nu.  big_smile  Scuzati stresul dar sunt destul de paranoica de felul meu. Mii de scuze si in acelasi timp multumiri. angel

Offline

 

#21 2013-07-19 00:28:45

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Posibila sarcina???

precum sugeram mai sus, paranoia se vindeca prin documentare; inainte sa te apuci de facut sex (nu prostioare cu ejaculat prin pantaloni si alte chestii de genul), apuca-te (de fapt apucati-va amandoi) de citit, ca ai o groaza de surse de informatii la indemana, incepand de la biblioteca scolii si pana la chioscul de ziare de la coltul blocului, ca sa nu mai vorbim de internet (site-uri serioase, nu ca alea pe care ai citit ca poti ramane gravida prin pantaloni) smile
oricum, prezervativul e sfant, asta sa nu uiti.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#22 2013-07-19 08:59:56

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: Posibila sarcina???

nu ai de ce sa te sperii draga mea ,iar testul ..sunt bani aruncati pe fereastra ,exact cum spunea si yoyolina ,pana sa intalneasca ovulul tau ,spermatozoidul de pe pantalon ,mai are cale lunga saracul ,pupici si liniste iti doresc ,daca ai ceva intrebari nu ezita , aici vei gasi raspunsul garantat


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

#23 2013-08-12 18:15:02

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Posibila sarcina???

Acest comentariu (si probabil si ultimul)am tinut neaparat sa-l scriu cu scopul de a va multumi pentru răbdarea si nervii de otel cu care m-ati tratat. Intr-un finl s-a dovedit a fi cum ati spus voi . Probabil daca v-as insira  toate nebuniile prin  care am trecut in pericoada asta v-ati pune niste semne serioase de ?ntrebare daca eu sunt sau nu normala asa ca prefer sa nu le spun.rotfl . Dupa mult stres si multe lacrimi mi-am facut curajul sa imi fac 4 teste de sarcina ca sa fiu sigura si toate au iesit negative. In acel moment m-am g?ndit la voi si c?ta dreptate ati avut. Multumesc inca odata pentru toata bunăvointa voastra si imi pare r?u daca v-am cam enervat la un moment dat si ma bucur daca v-am provocat amuzament.  Pana la urmatoarele
nelamuriri  sa aveţi  parte numai de bine.puss puss puss

Offline

 

#24 2013-08-12 18:34:03

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Posibila sarcina???

Diana111 cu placere doar stii ca aici suntem ca in familie si bucurosi ti`am raspuns toti.Te mai asteptam cu noi intrebari legate de problema sex prin pantaloni si cum sa ramai insacinata prin asa "metoda" big_smile. Te pup }{. (pariuul cu 50 de pagini l`am pierdut pentru ca a inchis Emilya topicul.Totusi eu nu ma declar invins pe motivul asta , pentru ca a fost inchis de un moderator daca nu era inchis sunt singur ca si acum se continua problema tongue smile ) . Bafta.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2013-08-12 18:54:10

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Posibila sarcina???

Da, si eu cred ca se ajungea pe la urmatoarele30 daca la urmatoarele50 nu av?nd in vedere ca dupa ce s-a inchis tipicul ala iar am intrat in disperare si am evitat sa continui pe tipicul asta pentru a nu fi si el inchis pentru ca voiam sa-l pastrez  pt a va multumi daca e cazu. Eu sper sa nu mai am in viata mea probleme de genul av?nd in vedere ca  am ramas cu sechele si sper sa nu mai traiesc asemenea experiente in care ma vedeam la cumpara vietii. Multumesc !!!!:-):-) puss

Offline

 

#26 2013-08-12 21:20:38

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: Posibila sarcina???

ma bucur ca te-ai linistit wink


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.