homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex cu sotul meu si inka o pereke-2


#20 2013-07-31 23:57:49

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

discutati ,discutati si iarasi discutati

ceva se intampla la voi in familie ,si nu e ok ,daca acum refuza sexul mai rau ca o fata mare ,ce va face dupa 20 de ani de casnicie ?
Poate are vreo problema la gigel  ,aici fiecare isi va da cu parerea despre raltia din familia ta ,cel mai sanatos  ar fi sa vorbiti  pe larg si deschis despre problema care o aveti in cuplu ,este sotul tau ,ar trebui sa iti spuna.
bafta !


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

#21 2013-08-01 22:56:07

Lughnasadh
New member
Inregistrat: 2013-08-01
Mesaje: 8

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

Sigur nu sunteti doi corporatisti care muncesc intr-o multinationala pana ii ia cu lesin?
In caz contrar ar trebui sa va duceti la un medic, si nu neaparat la unul de specialitate, poate partile intime n-au nici o problema, dar e deajuns o carenta vitaminica ca el sa nu mai fie in stare de nimic, si sa aiba idei ciudate.
Daca nici asta nu e cauza, inseamna ca nu va potriviti si basta.

Offline

 

#22 2015-11-19 14:51:28

Jack&Monica
New member
De la: Madrid
Inregistrat: 2015-11-19
Mesaje: 21

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

Este foarte conplicata chestia asta, nu e pentru toata lumea, noi o vom face atjnci cand vom intalni o pereche la fel ca noi, mai mult sau mai putin. Fantezia e comuna, toti o avem chiar si cei care se scandalizeaza pe aici. Nu e vorba de iubire, nu e vorba de inselat doar ca ni se pare excitant. Nu vom merge pana la capat, fiecare cu partenerul lui dar mangaieri, joculete etc nu e nici o problema.

Offline

 

#23 2015-11-19 20:32:25

midoo
New member
Inregistrat: 2015-07-03
Mesaje: 8

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

Spam

Offline

 

#24 2016-01-29 06:21:54

iubitul tau
Membru
Inregistrat: 2016-01-29
Mesaje: 1

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

ange_lyka a scris:

Are cineva pareri,experiente in acest domeniu....parca mie frica sa merg la asa ceva,dar as vrea.....daca as sti ca schimba ceva!
ce ma sfatuiti?

Eu...contacteaza.ma

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2016-08-19 15:02:21

arabela32
Membru
Inregistrat: 2016-08-19
Mesaje: 1

Re: Sex cu sotul meu si inka o pereke

ange_lyka a scris:

Are cineva pareri,experiente in acest domeniu....parca mie frica sa merg la asa ceva,dar as vrea.....daca as sti ca schimba ceva!
ce ma sfatuiti?

Buna.Noi suntem cuplu si facem asta de 2 ani.Condimenteaza relatia de cuplu.swinghul nu este decat atractie fizica si sex si eventual o prietenie de durata intre 2 cupluri.Daca vrei am vrea sa te cunoastem.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.