homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Disperare!!-3


#39 2013-08-05 19:57:47

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

eu ma gandeam ca poate exista sanse sa treaca prin material....si cam asta e motivul pentru care sunt stresata ....pfffffffff

Offline

 

#40 2013-08-05 20:38:14

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Disperare!!

cum sa treaca prin material cand saracii mor in contact cu aerul? ar trebui sa reziste aerului, sa strapunga materialul, sa-ti gaseasca tie veverita (sa stii ca nu au gps sa stie ei unde sa ajunga lol ), sa treaca de colul uterin etc etc etc. nu ti se pare un pic imposibil? ce stres, pt ce stres? n-ai ce face!


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#41 2013-08-05 20:52:27

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Am cautat pe o gramada de site-uri cat traiesc spermatozoizii in conctact cu aerul si scria ca aproximativ 15 min dar eu mi-am pus si problema asta pentru ca mi-as rata tot viitorul. Toata munca mea de pana acum ar insemna 0 daca s-ar intampla asta.

Offline

 

#42 2013-08-05 20:56:51

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Disperare!!

fix 0 sunt sanse tale de a fi/ramane insarcinata in acele conditii.


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#43 2013-08-05 21:05:49

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Vai ce bine ar fi ... ca sa fiu totusi si mai linistita deocamdata astept ........... si astepttttttt.....

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2013-08-05 21:18:42

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Disperare!!

signof10


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#45 2013-08-05 22:12:21

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

http://raspunsuri.rol.ro/art/12898-156- … hiloti.htm     raspunsurile de pe site-ul asta m-au speriat mai mult decat eram inainte pentru ca si fata aia e intr-o situatie similara cu a mea iar ei i s-au dat raspunsuri cum ca se poate ....grater((((((((((((((((((((( acuma ce sa mai inteleg ....

Offline

 

#46 2013-08-05 22:49:23

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Disperare!!

atunci ramai speriata si disperata iar cand o sa-ti vina ciclul sa-ti aduci aminte ce ti-am scris noi aici. rascoleste tot internetul in continuare, ca ai sa gasesti niste raspunsuri date de niste persoane la fel de "experimentate" ca si tine in de-ale sexului. mai bine ia si citeste CUM se fac copiii, ce este un act sexual, etc.

citeste acest topic, ai 95 de pagini cu intrebari asemanatoare lol

http://forum.anticonceptionale.ro/t5497 … TA---.html


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#47 2013-08-05 22:56:42

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

pppppfffffffffffffffffffff...... mda... si sper sa nu mai am de asteptat ca in monetul asta as da oricat sa-mi vina ............

Offline

 

#48 2013-08-05 22:59:10

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Disperare!!

da, am terminat aici. oricat ti-as spune sa te calmezi si sa nu te mai gandesti la asta, ca practic e imposibil sa se intample ceea ce spui tu, o vei face in continuare. asa ca, succes in continuare si sa ne dai numai vesti bune!


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#49 2013-08-05 23:19:33

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

maryu a scris:

da, am terminat aici. oricat ti-as spune sa te calmezi si sa nu te mai gandesti la asta, ca practic e imposibil sa se intample ceea ce spui tu, o vei face in continuare. asa ca, succes in continuare si sa ne dai numai vesti bune!

Sper din suflet. Multumesc mult!!!!   angel

Offline

 

#50 2013-08-06 00:43:41

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: Disperare!!

Diana,esti culmea,esti culmea culmea

Cum sa faci copii cu sperma care trece prin material,da ce? e sperma de martian si nu stim noi ? Calmeaza-te serios tongue


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

#51 2013-08-06 10:06:06

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Johanne12 a scris:

Diana,esti culmea,esti culmea culmea

Cum sa faci copii cu sperma care trece prin material,da ce? e sperma de martian si nu stim noi ? Calmeaza-te serios tongue

Incerc sa ma calmez si reusesc pentru o perioada scurta si dupa ma apuca mai rau ... . Si plus de asta acum nu ma mai dor sanii la nivelul sfarcurilor. Oare durerea asta se oprea inainte sa vina CM... ca nu mai stiu ???

Offline

 

#52 2013-08-06 10:50:26

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: Disperare!!

mai fata.. nu mai citi toate porcariile pe net. atata lume iti spune ca e IMPOSIBIL , gandeste logic: aveai pantaloni si chiloti pe tine. el avea sperma pe mana. te-a mangaiat. in cel mai rau caz ti-a murdarit pantalonii. reptet...gandeste logic. ca sa ramai insarcinata, sperma trebuie sa ajunga in vagin.
mergi la un doctor sa te convinga, ca vad ca desi aici ti se dau raspunsuri pertinente de la medici,studenti la medicina, oameni cu experienta , etc, tu nu tii cont de ele. Ia o carte de anatomie si citeste , informeaza-te, intreaba-ti parintii.. sa vezi ca aceleasi lucruri ti se vor spune. nu esti sfanta maria sa ramai insarcinata cu duhul sfant. scuza-mi tonul dar trebuie sa te trezesti la realitate, nu vezi ca o iei razna, cred ca nici sa dormi linistita nu poti de cat te framanti..e pt binele tau ce iti spunem noi aici.
..ori esti un mic troll ce ne pui rabdarea la incercare.


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#53 2013-08-06 11:05:47

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Zeyna a scris:

mai fata.. nu mai citi toate porcariile pe net. atata lume iti spune ca e IMPOSIBIL , gandeste logic: aveai pantaloni si chiloti pe tine. el avea sperma pe mana. te-a mangaiat. in cel mai rau caz ti-a murdarit pantalonii. reptet...gandeste logic. ca sa ramai insarcinata, sperma trebuie sa ajunga in vagin.
mergi la un doctor sa te convinga, ca vad ca desi aici ti se dau raspunsuri pertinente de la medici,studenti la medicina, oameni cu experienta , etc, tu nu tii cont de ele. Ia o carte de anatomie si citeste , informeaza-te, intreaba-ti parintii.. sa vezi ca aceleasi lucruri ti se vor spune. nu esti sfanta maria sa ramai insarcinata cu duhul sfant. scuza-mi tonul dar trebuie sa te trezesti la realitate, nu vezi ca o iei razna, cred ca nici sa dormi linistita nu poti de cat te framanti..e pt binele tau ce iti spunem noi aici.
..ori esti un mic troll ce ne pui rabdarea la incercare.

Eu nu aveam chiloti numai pantaloni de trening si el nu m-a mangaiat, a apasat in zona aia ... deci atingerea nu a fost chiar usoara, nu foarte tare dar nici usoara. grater(((((((((((((((((((((((((((((

Offline

 

#54 2013-08-06 11:28:02

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: Disperare!!

ok ..nu te-a mangaiat, a apasat. si daca iti baga degetu prin pantaloni in vagin, tot nu ramaneai.


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#55 2013-08-06 11:32:19

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Zeyna a scris:

ok ..nu te-a mangaiat, a apasat. si daca iti baga degetu prin pantaloni in vagin, tot nu ramaneai.

Esti sigura??? Iertati-ma ca va stresezi dar a fost prima data cand am facut asta si sunt speriata tare. De atunci au trecut 3 saptamani si mi-e frica sa-mi fac test ca poate nu-l las destul si o sa-mi iasa 2 linii si de cateva zile numa am tot plans si nu stiu ce sa mai fac. Acum parca imi e rau dar trag speranta ca e de la stres. Problema e ca am citit pe un site ca sperma trece usor prin bumbac si pantalonii erau din bumbac......grater(((((((((((((( .

Offline

 

#56 2013-08-06 11:42:36

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: Disperare!!

da..sunt sigura.

auzi...da sperma de unde avea pe mana? ejaculase in palma sau cum ?


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#57 2013-08-06 11:46:59

Diana111
New member
Inregistrat: 2013-07-18
Mesaje: 91

Re: Disperare!!

Zeyna a scris:

da..sunt sigura.

auzi...da sperma de unde avea pe mana? ejaculase in palma sau cum ?

Nu a ejaculat in palma...cel putin nu cred...asta e problema ca eu nu stiu eu doar presupun. El zice ca nu ca daca ar fi fost aia se simte lipisoasa si el nu a fost lipicios. Ma gandeam ca exista posibilitatea sa-i cada in palma sau pe deget... intelegi? Si tot gandidu-ma la posibilitatea ca i-a cazut pe deget m-au apucat temerile. Si am gasit tot felul de raspunsuri de nu mai stiu ce sa fac ... unii zic ca nu unii zic ca da, ca se poate sa ramai. Si tare m-as bucura sa aveti voi dreptate ca imi vine sa-mi iau campii la ora asta atata sunt de disperata.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.