homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Colegii de la serviciu


#1 2014-06-07 00:07:04

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Colegii de la serviciu

Nu am vorbit pana acum de colegii nostri cei de toate zilele. Pana de curand nu aveam nici o problema cu colegii, dar mi-am schimbat jobul si s-a intors roata, am impresia ca joc intr-un sitcom cand merg la birou, parca toti sunt niste personaje lol
In fine ideea principala este ca am o colega cu o atitudine bolnavicioasa rau (la propriu), de cand m-am angajat ea se simte rau, e slabita , o doare capul , zilnic de vaita ca ii este rau, ca nu se simte bine etc. Faza e ca asta ma cam deprima si pe mine cand o aud toata ziua ca despre asta se vaita. Colac peste pupaza ... geme si scoate sunete ca si cum o doare ceva  lol  face asta cam din jumate in jumate de ora, ma capiaza yikes  Ma deprima total cand vine cu atitudinea asta la munca. Cred ca se complace in situatia asta, ca vad ca nu prea o interesesza sa faca ceva in privinta asta. In fine... de zis nu ii pot spune nimic, avand in vedere ca sunt "the new kid on the block" ; pe ocolite daca spun nu se simte in nici o maniera, muzica nu pot asculta in timp ce lucrz deoarece nu ma pot concentra.

In fine ... colegii vostri cum sunt? big_smile Any freaks? rotfl2)


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 



#2 2014-06-07 08:25:29

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: Colegii de la serviciu

bai si eu am un specimen care se vaita mereu ... cum o intrebi ce face zice: ihm, ihm in cel mai bun caz ... bine ca nu e cu mine in birou dar tinem ce acelasi compartiment iar imprimanta departamentului e la mine in birou deci tot interactionam ... e foarte naspa sa ia colegi din astia pt ca cu cat vorbesti mai mult despre boala cu atat iti atragi boala! eu fac pe proasta cand vine ea pe la mine prin birou ...

in rest colegii mei de birou sunt f ok ne intelegem foarte bine smile


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#3 2014-06-07 11:45:45

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Colegii de la serviciu

si eu am colegi ff ok, ma simt minunat in echipa in care sunt smile ne permitem de toate, sa vorbim mai "urat" in birou (gen "fuck you very much" cand nu merge ceva lol ), sau sa povestim ce am mai facut, sa radem, etc. Interactionam permanent, ne chemam intre noi la bucatarie cand unul aduce ceva bun de mancat, etc
de certat nu ne certam, e super ok atmosfera. facem treaba buna cu totii, si asta imi place.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#4 2014-06-07 17:15:38

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Re: Colegii de la serviciu

La mine par ok colegii la prima vedere, insa pe parcurs am observat ca inca se cred la gradinita.


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 

#5 2014-06-07 23:30:05

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Colegii de la serviciu

Toriana a scris:

La mine par ok colegii la prima vedere, insa pe parcurs am observat ca inca se cred la gradinita.

almost same thing here


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.